PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Genpa :)

ntcn 17
26/07/2011, 22:58
Genpadan bugün şaka gibi bi teklif aldım.Garantiye verdiğim iphone 3GS 16 gb telefonumu 970 lira verirsem sıfırıyla değiştireceklerini söylediler :)Telefondaki olan çiziklerden dolayı kullanıcı hatasıymış :)Bende dışarda kasayı değiştirtim hemde orjinaliyle eskisinden bile iyi oldu Genpa işte:)
Ayrıca kadının biri bilgi alıcam dedi bi yere yönlendiriyolardı tam yok ben sizi dava ettim kazandım da o konu da görüşcektim deyince müşteri temsilcisi bayanın surat ifadesine koptum :)

izoci
26/07/2011, 23:13
yaa çizikleri gelsen hallederdim moruk :D

ntcn 17
26/07/2011, 23:18
yaa çizikleri gelsen hallederdim moruk :D

Tek çizik değilde oğuz ya şarz soketinin ordan hafif çatlak vardı zaten ben onlardan garantiden kasa değişimi istemedin telefonun sesi azalmıştı onu yapmalarını istedim ama bakmışlar kasa da hafif çatlak var açmadan kullanıcı hatası diye posta :)İyide oldu değiştirmeye bahane arıyodum siyahdan sıkılmıştım şimdi çiziksiz bembeyaz arabayada uydu :D

femoli
27/07/2011, 00:49
Benim 3gs 32 lik cihaz arabanin altinda kalip ezildi sonra garantiye gonderdik gecen hafta cirlop gibi jelatininde yenisini gonderdiler . Masraf olarakta 840 tl cikardilar i phone larin tamiri malesef mumkun degilmis ..

izoci
27/07/2011, 01:01
adamlar kaç liraya mal satıyor tamir etmiyorlar :D

ntcn 17
27/07/2011, 02:36
Benim 3gs 32 lik cihaz arabanin altinda kalip ezildi sonra garantiye gonderdik gecen hafta cirlop gibi jelatininde yenisini gonderdiler . Masraf olarakta 840 tl cikardilar i phone larin tamiri malesef mumkun degilmis ..

Çıkardıkları masraflar çok oluyo mehmet abi benim telin o kadar bişeyi yoktu o yüzden o kadar para vericeme orjinalini dışarda takdırırım dedim ama senin telefon parçalandıysa toplaması zor zaten yapmıyolar tamir ama şöyle bi durum var zaten sıfırı 1200 liraya 1250 liraya düşen telefona 970 lira vereceksin ee senin telefon kaça sayılmış olacak :) bugun orjinal kasayı taktım telefoncu direk 700 tl veriyim dedi o yüzden genpa akıl karı değil :))

adamlar kaç liraya mal satıyor tamir etmiyorlar :D

ee bide reklam yapmaya gelince yapıyolar ama apple demeyi biliyolar :Diphonu bozmucan abi

LorDracula
27/07/2011, 10:26
valla kırayım derken yazılımı tel acamadım bir daha yazılıma ne yaptıysam artık servise verdim bir kuruş bile vermeden sıfırı ile değiştirdiler genpa değildi benim servis :))

sedini
27/07/2011, 10:46
bende haziran başında değiştirdim iphone 3g 16gb vodafone dan almıştım.. jailbreak yapmama rağmen 2 yıldır telefon kasıyor applicationları kendi kendine kapatıyordu.. kuruş para almadan yenisini verdiler..

ntcn 17
28/07/2011, 01:08
valla kırayım derken yazılımı tel acamadım bir daha yazılıma ne yaptıysam artık servise verdim bir kuruş bile vermeden sıfırı ile değiştirdiler genpa değildi benim servis :))

bende haziran başında değiştirdim iphone 3g 16gb vodafone dan almıştım.. jailbreak yapmama rağmen 2 yıldır telefon kasıyor applicationları kendi kendine kapatıyordu.. kuruş para almadan yenisini verdiler..

Genelde iphoneları tamirle uğraşmıyolar direk değiştiriyolar ama kasada en ufak bi çatlak yada darbe izi varsa tamiri mümkün değil kullanıcı hatası deyip yolluyolar :)Bundandır ki dışarda bakarsanız aşırı derecede iphone teknik servis diye telefoncular var :)