PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kazalı Bir Arabayı Bakın Nasıl Topluyorlar..

StrawBeeRy
11/07/2011, 11:33
kazalı bir getz toplamışlar adım adım fotoğrafları için tıklayın

Âàñè.íåò > Ãåäç äâóõîñíûé òğåõêîëåñíûé (96 ôîòî) (https://vasi.net/community/vse_ob_avtomobiljakh/2011/07/06/gedz_dvukhosnyjj_trekhkolesnyjj.html)

StrawBeeRy
11/07/2011, 12:42
linkte virüs yoktur arkadaşlar garip gelmesin size :)

LorDracula
11/07/2011, 12:44
işçlik başka bişey değil :))

ykaya1983
11/07/2011, 14:44
Mükemmel paylaşım valla adım adım izledim.Ama benim bir konuda çekincem var.Mesela kaporta parçalarının kaynak yapılıp macunlanıp boyanması benim hala içime sinmiyor.Çünkü 6 yıl önce renault expres aracımız takla attığında aynen bu araçtaki gibi aracın arka kısımlarında kaportada yırtılmalar olmuştu.Bu yırtılan yerler aynen bu resimlerdeki gibi kaynaklanıp macun çekilip boyanmıştı.Ve gerçekten bu araçtaki gibi orjinal gibi olmuştu.Fakat 1-2 yıl içinde tüm bu kaynaklanıp macunlanan yerlerdeki boyalar çatlamaya başladı daha sonra da kaynak yerlerinden ayrılmaya başladı.Gerçi bahsettiğim yerler kapıların üst kısımlarındaki köşe yerleriydi.Ama yine de kesinlikle orjinal fabrika üretimi gibi sağlam olacağını düşünmüyorum.

KaMiKaZe
11/07/2011, 17:26
tavan sacına bağlı olan parçalarda genelde bu işlem yapılıyor ama ne derece terazi tutar bilmiyorum.
arkadaşımın japonyadan aldığı s2000i tekrar boyamak istediğimizde arka çamurlukların 2 sininde farklı renk olduğunu görmüştük. O kadar çok macun kullanmışlarki az daha atılsa çamurluklar widebody yapılmış gibi olacakmış.

Honor COOPER
12/07/2011, 10:29
Toplamak için çok kolay bir araç ülkemizde toplanan araçları görseler birde bu rus arkadaşlar.