PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankarada Kahvaltı İçin Mekan Tavsiyesi ? YaRDıM...?

SRDR KRKC
02/07/2011, 15:02
Bildiğiniz Güzel Nezih Aynı Zamanda Ekonomik Olan Güzel Biryer İçin Kahvaltı Yapılabilecek Mekan Tavsiyesi İstiyorum Arkadaşlar Varsa İnternet Adresi Yoksa Mekanın Tam Adı Adresi Verirseniz Sevinirim...

aliserhanuyar
02/07/2011, 15:11
Merhaba Serdar,
1. eskişehir yolunda bilkent ayrımını geçtikten sonra sağda söğütlübahçe var, bahçe içinde güzel küçük havuzu içinde tavşan tavuk kaz olanb bi yer. Pazar günleri açık büfesi var 25 tl idi en son.
2. eryaman göksu gölünün içinde kırmızı diye bir mekan var orasıda güzel bi yer bahçe içinde değil ama, orasıda açık büfesi 15 tl

benim bildiklerim bu kadar valla.

GRDEDE
02/07/2011, 15:38
Batıkent'te Butikek kalite biryerdir tavsiye ederim Serdar hocam.

swimmer_tr
02/07/2011, 17:32
vallahi ben bahçeli tarafından seyir cafe yi (harika bir açık büfesi vardı son durum ne bilmiyorum ancak çilek suyu bile var açık büfede :D) ve leman kültür ü öneririm. gerçi leman kültür bikaç yerde daha var sanırım ama ben 3.cadde(arjantin caddesi) dekine gitmiştim o da baya iyiydi :) seyir cafe de beşevlere doğru biraz daha 3. cadde nin aşağısında ikisine bir bakın derim :)

Seyir Cafe (https://www.seyircafe.com/) menü de var içinde fiyatlara da bakabilirsiniz 8 tl görünüyo kahvaltı içeriğini inceleyin bence :)

leman kültür içinse internet adresi bulamadım ancak meşrutiyetteki leman kültürü de baya övdüklerini farkettim :)

SRDR KRKC
02/07/2011, 17:37
Merhaba Serdar,
1. eskişehir yolunda bilkent ayrımını geçtikten sonra sağda söğütlübahçe var, bahçe içinde güzel küçük havuzu içinde tavşan tavuk kaz olanb bi yer. Pazar günleri açık büfesi var 25 tl idi en son.
2. eryaman göksu gölünün içinde kırmızı diye bir mekan var orasıda güzel bi yer bahçe içinde değil ama, orasıda açık büfesi 15 tl

benim bildiklerim bu kadar valla.

Alicim TŞk Ederim Kırmızıdan Ayırttım Bakalım Yer Adı Değişmiş Gerçi Yörükevi Olmuş Ama Umarım Beğeniriz...

vallahi ben bahçeli tarafından seyir cafe yi (harika bir açık büfesi vardı son durum ne bilmiyorum ancak çilek suyu bile var açık büfede :D) ve leman kültür ü öneririm. gerçi leman kültür bikaç yerde daha var sanırım ama ben 3.cadde(arjantin caddesi) dekine gitmiştim o da baya iyiydi :) seyir cafe de beşevlere doğru biraz daha 3. cadde nin aşağısında ikisine bir bakın derim :)

Seyir Cafe (https://www.seyircafe.com/) menü de var içinde fiyatlara da bakabilirsiniz 8 tl görünüyo kahvaltı içeriğini inceleyin bence :)

leman kültür içinse internet adresi bulamadım ancak meşrutiyetteki leman kültürü de baya övdüklerini farkettim :)

Ya Lemana Normalde Gidiyoruz Zaten Ama Kahvaltı İçin Pek Uygun Değil Orası. Bakalım Şimdilik Bir Yer Bulduk. O Değilde Şunu Farkettim Bu İnsanlar Kahvaltı Ve Brunch ı Karıştıyor Sanırım Kahvaltı Ve Brunch Aynı Ücret üzerinden İşlem Görüyor Şaka Gibi Adam 35 TL Diyor Kişi Başı Yha Arkadaş Ne Yicek Bu Millet Saat 10 Dan 2 ye Kadar Paso Oturup Yemekmi Yicek Saçmalık Resmen Milleti Soyacak Çok Güzel Yöntemler Valla Bravo Millet Kolay Para Kazanıyorki Bu Rakamlar Var...

ato
03/07/2011, 10:09
Angora evleri karsısında liva incekte tavsiye edilir ama biraz pahalılı bir yer

cemal arslan
03/07/2011, 13:51
seyir cafe
bahçelievler bahriye üçok caddesinde
saat 14 e kadar açık büfe 9 lira sınırsız yeme içme...

şiddetle tavsiye ederim...

Engin_T
03/07/2011, 13:56
Ümitköy Seyir Cafe de gayet güzel bu sabah ordaydım :)

aliserhanuyar
03/07/2011, 15:36
İncek'te Kirazlı Bahçe diye bir yere gittik bugün 17 TL galiba açık büfesi, güzel hoş bir mekandı. Özellikle çoçuklar için bir sürü oyuncak bisiklet oyuncak araba falan vardı. Çocuklu aileler için tavsiye ederim.

swimmer_tr
03/07/2011, 18:30
seyir cafe
bahçelievler bahriye üçok caddesinde
saat 14 e kadar açık büfe 9 lira sınırsız yeme içme...

şiddetle tavsiye ederim...

katılmamak mümkün değil ;)

minaseranın orda oturuyorum ama ümitköye açıldığını geçen gün öğrendim :D güzel bir yere benziyor gitmek lazım hele ki bahçelideki açık büfe sistemi varsa değmeyin keyfime :D

ntcn 17
03/07/2011, 18:41
-Seyir cafe (beşevler)
-Liva (incek)
-Papazın bağı (gazi osman paşa)
-Çakıl cafe (buluşmalardan biliyosundur zaten)
-Söğütlü bahçe (eskişehir yolu)

cemal arslan
03/07/2011, 19:12
valla gidecek çok yer var...ama fiyat hizmet kalite....livada mado da açık büfe kahvaltı 25 lira :) kişi başı...

bugün seyire gittim brunch yapmadım...nargilemi içtim... ohhhhh süperdi...

SRDR KRKC
04/07/2011, 02:38
Arkadaşlar Göksu Yörükevine Gittik Eski Adıyla Kırmızı Mekan Gayet Hoş Güzeldi Ve Serindi Ama Çalışanlar Sanırım Aşık :D Biraz Gönülsüz Tipler İşletmecisi Cihanla Tanıştık Durumu İlettim En Yakın Zamanda Düzeltices Felan Dedi Ama Mekan Güzeldi. Brunch Olayıda Güzeldi Semaver Felan Vardı. Bakalım yinede Bu Başlık Altında Birçok Kişiye Yardımcı Olacak Paylaşımlar Olur Umarım ....

aytek06
04/07/2011, 09:44

Ewet Ümitköy Seyir güzeldir bende tavsiye ederim :)

aliserhanuyar
04/07/2011, 11:04
Arkadaşlar Göksu Yörükevine Gittik Eski Adıyla Kırmızı Mekan Gayet Hoş Güzeldi Ve Serindi Ama Çalışanlar Sanırım Aşık :D Biraz Gönülsüz Tipler İşletmecisi Cihanla Tanıştık Durumu İlettim En Yakın Zamanda Düzeltices Felan Dedi Ama Mekan Güzeldi. Brunch Olayıda Güzeldi Semaver Felan Vardı. Bakalım yinede Bu Başlık Altında Birçok Kişiye Yardımcı Olacak Paylaşımlar Olur Umarım ....

çalışanlar biraz öyle sorma, ama baya yoruluyorlar ona veriyorum bende, ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar ama personel eksikliği var biraz. Afiyet bal şeker olmuştur inşallah.

06kaymak
04/07/2011, 14:56
Çok yere gittim ama Ümitköy Çalganı tek geçerim...

Engin_T
04/07/2011, 14:58
katılmamak mümkün değil ;)

minaseranın orda oturuyorum ama ümitköye açıldığını geçen gün öğrendim :D güzel bir yere benziyor gitmek lazım hele ki bahçelideki açık büfe sistemi varsa değmeyin keyfime :D

Caner herhalde yeni taşındın seyir yaklaşık 6 -7 senedir orda :)

aytek06
04/07/2011, 15:21
Çok yere gittim ama Ümitköy Çalganı tek geçerim...

Abi Çalgana gitmedm hiç.Ümitköyde gittiğim yer var birz hatta Çalgann önnden çok gectm ama gitmedm hiç.Tavsiye ediyosan denemek lazm :)

swimmer_tr
04/07/2011, 23:07
Caner herhalde yeni taşındın seyir yaklaşık 6 -7 senedir orda :)

çok uzun olmadı 1 yıl falan ama ciddi misin ? :D allah allah ne gördüm ne duydum valahi :D bir tek bahçeli de diye biliyordum :D