PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : koltuk bel desteği

kara kız
19/05/2007, 21:38
arkadaşlar bugün arcıma herzamanki gibi oturdum ve yola çıktım.sonra koltuğun sırt kısmından büyük bir ses geldi hemen aracı sağa çektim ve koltuğa baktım.koltuktan geldi diorum çünkü ses ilen beraber sırtımdw bir titreşimde hissettim.sonuçta koltuktaki bel detek lstiğinin koptugunu anladım.vallahi bede anlamadım iricüsselibiride degilim ama koptu işte.koltugun içine resmen gömülmüş bi sekilde arbayı bütün gün sürdüm.zaten koltukların kaliteside ortada.forumda bi hayli gündemde kaşlmıstı.neyse pazartesi servse götürcem işallah hallederler.

Gkhan
19/05/2007, 21:43
geçmiş olsun onur.
Bizim koltuklar kalitesiz değil ki ?
Şans ya sana denk gelmiş.Servise götürüp hallettirmek kalıyor ;)

kara kız
19/05/2007, 21:47
valla bence kalitesiz kuması ve süngeri kısa zamanda deforme oluyo.sahsen ben araca haftada 1 günbindiğim halde surucü koltuğu çkmeye başladı.hergün üstünde olsam düşünemiorum

h k
19/05/2007, 22:04
ben bir yıldır hergün üstündeyim ki 100 kg yim :) daha koltuklarda bir bozulma yok şükür. ama kapılardaki döşemelerin plastikle birleşen yerlerinde bozulmalar başladı. kolçağında döşemesi gitti gider.

arabamda bel desteği kadar gereksiz bir aparat yok heralde başka , bir işe yaradığını görmüş değilim . ne ayar yaparsam yapayım anlam veremiyorum neye yaradığına :)

Gkhan
19/05/2007, 22:07
aynen benim o ayar annemde işe yarıyor.Bendede bi sorun yok koltuklarda çok şüküfr.Mesela vites topuzu fln yada kapı döşemelerini kolanyalı mendiller oluyor ya alkolsüz onlarla silebilirsiniz süper oluyo şahsen ben yapıyorum baya güzel

ufuk61
19/05/2007, 22:11
demekkişans meselesi olsun koltuk sorun olmaz yeterkı motor ve elektronik aksamda problem yaşama

ABNEW
19/05/2007, 22:26
Onur geçmiş olsun.Bence bel destek ayarı önemli bir ayrıntı sırt-bel problemleri olanlar için...