PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arka iç aydınlatma lambası

serdarse
16/06/2011, 12:03
merhabalar;
biz 3 arkadaş g.puntolarımıza arka aydınlatma koymak istiyoruz nasıl yaparız parçayı nerden bulabiliriz
detaylı anlatacak birileri var mıdır?
arka tavanda yeteri kadar boşluk var mı?
çalışma sistemi 4 4lük oluyor mu?yoksa kapılarla falan çalışmıyor mu?
yardım lütfen

AlemCi_SeRSeRi
16/06/2011, 12:40
Çok Basit Albea Aydınlatması Veya Lineanın arka aydınlatmasından alman lazım senin araçtaki ön aydınlatmadan arkaya çok kolay biçimde kablo çekiceksin tek sıkıntı arka tavan döşemesini kesmen gerekicek çok iyi ölçmelisin hata olursa geri dönüşü için tavan döşemesi alman gerekir :) gayette iyi çalışıyor ön lambadan kablo çekilceği için

serdarse
16/06/2011, 14:44
yapmayı göze aldık ancak lineanın yada fiorinonun lamba ve çerçevesini bulamıyorum nereden bulabilirim bursa da acaba

AlemCi_SeRSeRi
16/06/2011, 17:10
Bursadaki fiat parçacılarını geziceksin veya çıkmacılara bakıcaksın

visions
16/06/2011, 23:14
ben yaptım arkası cok aydınlık tavsiye ederim

serdarse
29/06/2011, 23:44
lineanın arka aydınlatma lambasını aldım ama güzel de oldu ama anlamadığım acayip bişey var
tam açılırken öndeki lambada kısa süreli çakma şeklinde yanıyor.
nedendir acaba

Çok Basit Albea Aydınlatması Veya Lineanın arka aydınlatmasından alman lazım senin araçtaki ön aydınlatmadan arkaya çok kolay biçimde kablo çekiceksin tek sıkıntı arka tavan döşemesini kesmen gerekicek çok iyi ölçmelisin hata olursa geri dönüşü için tavan döşemesi alman gerekir :) gayette iyi çalışıyor ön lambadan kablo çekilceği için

askin
30/06/2011, 00:01
ben yaptım arkası cok aydınlık tavsiye ederim

döşemeyi nerden kesip kablo döşediniz acaba. kendiniz mi yaptınız. mümkünse foto koyabilir misiniz