PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Anadolu yakası özel servis

PuntoMan
09/06/2011, 10:36
Merhabalar,
Aracımın garantisi birkaç güne bitiyor ve son periyodik bakımımı da (20,000) bugün yaptırıyorum. (Medos Kartal) Medos'tan gayet memnunum ancak servislerde çekilen yüksek fiyatlar sebebiyle bundan sonraki işlemlerimde işinin ehli bir ustaya aracımı teslim etmeyi düşünüyorum.

O sebeple İstanbul'da (anadolu veya avrupa ama özellikle anadolu) tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır?

Şimdiden teşekkür ederim.

ERDEM1907
09/06/2011, 11:02
inan bizde bu sorunun cevabını hala bulmadık gibi. Formda bununla ilgili çok konu açıldı aratırsan bulabilirsin birkaç tavsiye vardı sanırım.

sedini
10/06/2011, 10:59
kartal oto sanayide bir usta duymuştum.. benimde bostancı sanayiide ustam var fakat tek eksi yanı bu ustalarda ECU pc yok..

bvulgari
10/06/2011, 11:25
ben öle bişey olunca içerenköy carrefour bahçesindeki Speedy e götürücem..Eniştem meganı ı oraya götürdü gayet memnun..Aynen seyrediyosun ne yaptıklarını halamın Audi A3 ü de geçen gün oraya götürdüm..Gayet iyi bence orası.Hatta kuzen 2010 mjet ini geçen gün k.yalı servise götürdü 20.000 bakımı için 470TL aldılar..30.000 de aynen speedy e götürücek..Başlarım garantisine..Zaten garanti diye götürüyosun abuk subuk geçici işlemler yapıyolar yok senmi yaptın bi bakalım şudur budur..