PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yetkili serviste lpg montjı hakkında bilgi

Kurtuluş Uyar
02/06/2011, 12:14
Forumdaki arkadaşlar genelde lpg montajıyla ilgili sorular sormuşlar.Şu bilgiyi vermek isterim yetkili FIAT servislerinde aracın garantisi bozulmadan LANDİRENZO marka lpg montajı yapılmaktadır.Araç kiti Punto ya özel olarak gelmektedir.Takıldıktan sonrada motor arıza ışığı yanma veya düzensiz çalışma gibi herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.İzmirde Fıat Merkez Serviz olarak lpg montajı yapmaktayız.Sormak istediğiniz bir konu olursa yardımcı olmaya çalışırım.

erkansass
02/06/2011, 13:11
Forumdaki arkadaşlar genelde lpg montajıyla ilgili sorular sormuşlar.Şu bilgiyi vermek isterim yetkili FIAT servislerinde aracın garantisi bozulmadan LANDİRENZO marka lpg montajı yapılmaktadır.Araç kiti Punto ya özel olarak gelmektedir.Takıldıktan sonrada motor arıza ışığı yanma veya düzensiz çalışma gibi herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.İzmirde Fıat Merkez Serviz olarak lpg montajı yapmaktayız.Sormak istediğiniz bir konu olursa yardımcı olmaya çalışırım.multiair motora da takabiliyor musunuz? ya da bu motor için de lpg kiti geliştirilecek mi?

bvulgari
02/06/2011, 14:08
Niye direk LPG li araç gelmiyoda siz sonradan takma ihtiyacı duyuyosunuz?.. Madem punto ya özel geliyo kit direk takılı gelsin..
Bu garanti dediğiniz servisin kendi garantisimi yoksa global fiat markasının garantisi midir?

asukasan
02/06/2011, 14:14
Forumdaki arkadaşlar genelde lpg montajıyla ilgili sorular sormuşlar.Şu bilgiyi vermek isterim yetkili FIAT servislerinde aracın garantisi bozulmadan LANDİRENZO marka lpg montajı yapılmaktadır.Araç kiti Punto ya özel olarak gelmektedir.Takıldıktan sonrada motor arıza ışığı yanma veya düzensiz çalışma gibi herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.İzmirde Fıat Merkez Serviz olarak lpg montajı yapmaktayız.Sormak istediğiniz bir konu olursa yardımcı olmaya çalışırım.

merhaba, bu kit t-jet motorlara uygulanıyorumu? zira fiat merkeze sorduğumda servislerde montajını yaptırabileceğim bildirilmişti. ayrıca fiyat verebilirseniz yaklaşık ruhsat hariç ne kadara mal oluyor.bilgi verirseniz sevinirim.

barisunye
02/06/2011, 18:33
servısde omegas plus takılıyor galıba...starjet ıcın omegasmı daha uygun omegas plus mı...ayrıca servısde takılan landı renzo ıle olgun lpg bayısınde takılacak landı renzo arasında ne farklar var...detay verırmısınız..neden servıs...garantı meselesı dısında

tnrsrc
04/06/2011, 02:32
Dışarıda 1500TL'ye BRC taktırmaktansa neden serviste 1750TL'ye Landirenzo taktırmalıyım Kurtuluş Bey. Farklar nelerdir?

@barısunye nin sorduğu gibi :

...detay verırmısınız..neden servıs...garantı meselesı dışında...

Kurtuluş Uyar
07/06/2011, 09:09
multiair motora da takabiliyor musunuz? ya da bu motor için de lpg kiti geliştirilecek mi?

Şu an için böyle bir durum yok,takılmıyor.

Kurtuluş Uyar
07/06/2011, 09:13
Niye direk LPG li araç gelmiyoda siz sonradan takma ihtiyacı duyuyosunuz?.. Madem punto ya özel geliyo kit direk takılı gelsin..
Bu garanti dediğiniz servisin kendi garantisimi yoksa global fiat markasının garantisi midir?

Sadece garantisi bizde devam etmiyor.Tüm yetkili servislerde garantisi aracınızın devam ediyor.

asukasan
07/06/2011, 09:14
Sadece garantisi bizde devam etmiyor.Tüm yetkili servislerde garantisi aracınızın devam ediyor.

merhaba, bu kit t-jet motorlara uygulanıyorumu? zira fiat merkeze sorduğumda servislerde montajını yaptırabileceğim bildirilmişti. ayrıca fiyat verebilirseniz yaklaşık ruhsat hariç ne kadara mal oluyor.bilgi verirseniz sevinirim.

Kurtuluş Uyar
07/06/2011, 09:17

T jet lere uygulanmıyor.Fiyatı 1800 taksitte yapılabiliyor.

asukasan
07/06/2011, 09:20
T jet lere uygulanmıyor.Fiyatı 1800 taksitte yapılabiliyor.

fiat müşteri hizmetlerine özellikle mesaj attım ve beni telefonla aradılar, aracımın özellikle ve özellikle t-jet olduğunu bildirdim. müşteri hizmetleri yetkilisi bana en yakın olan fiat servisini söyledi ve burada aracıma lpg kiti taktırabileceğimi belirtti. şimdi sizde uygulanmıyor diyorsunuz. ne yapacağız bu durumda ?

barisunye
07/06/2011, 10:36
fiat müşteri hizmetlerine özellikle mesaj attım ve beni telefonla aradılar, aracımın özellikle ve özellikle t-jet olduğunu bildirdim. müşteri hizmetleri yetkilisi bana en yakın olan fiat servisini söyledi ve burada aracıma lpg kiti taktırabileceğimi belirtti. şimdi sizde uygulanmıyor diyorsunuz. ne yapacağız bu durumda ?
bende servıslerı aradıgımda starjetlere henuz ızın yok takamıyoruz dediler....bende fıata maıl attım aradılar...servıslerın bılgısı yoktu bılgılendırdık ıstedıgınız servısde takabılırsınız dedıler...servıse arattılar hatta benı.....ya servıs ya olgun lpg