PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaza geliyorum demiyor !!!

tnrsrc
01/06/2011, 01:06
Geçen gün babam yalova-orhangazi yolunda giderken başından ufak çaplı(!heran büyüyebilecek) bir kaza geçmiş. İşte yalova'dan orhangaziye giderken normal sağ şeritte bir tır babamda tırın solundan gidiyormuş. Sonra babam ileride yerde birşey farketmiş uzaktan tabi karton falan zannettim dedi. Biraz daha yaklaşınca karton olmadığı anlaşılmış tabi. Yolun ortasında tam şeriti ortalamış bir şekilde yer de duran tek kişilik yatak!!!! :surprise:
Neyse tam yatağın bulunduğu yere geldiklerinde tır sağa doğru hafif kırmış yatağı kurtarmış,babam biraz gerideymiş.Tır yatağın yanından geçmiş ve o tırın rüzgarıyla yatak havalanmış bizim aracın üzerine doğru.:shocking: Babam herhalde ön cama gelecek komple kapatacak önümü zannetim dedi.Yatak havalanmış dönmüş havada falan sonra dikey bir vaziyette bizim aracın önüne çarpmış(plakaya) ve sol taraftan yolun dışına fırlamış. Biraz ileride durmuşlar işte bakmış arabaya bir şey var mı falan diye bakmış öndeki plaka yok... Neyse ki Allah'a şükür ucuz atlatılmış. O yatak havalanmasaydı da bizim araç yatağın üzerinden geçmek zorunda kalsaydı herhalde araba takla falan atardı :( Allah'a şükür sadece olan plakaya olmuş.
"Yatak nereden gelmiş yolun ortasına?" diye bir soru belirebilir kafanızda. Hemen cevaplayayım. Bu olaydan sonra yola devam ederlerken sağda yavaş yavaş giden bir pick up görmüşler adamlar(esmer vatandaşlar) yüklemişler eşyaları gidiyorlar.Tabi babamda onları gördükten sonra bir güzel geçirmiş içinden geçirmesi gerekenleri :realmad: ...

Vallahi yolda kaza geliyorum demiyor arkadaşlar. Her ne kadar dikkatli olsak da karşımıza neyin çıkacağını bilemiyoruz. Allah kazaları bizden bizleri kazalardan uzak tutsun inşallah...

jacoben
01/06/2011, 01:10
a be göbecikleri atarken düşürmüş idir onlar yatacığı :notworki: only dancing...!

krm1983
01/06/2011, 01:14
neyseki bir hasar olmamış çok geçmiş olsun.Yollarım Allah lık zaten

tayfux
01/06/2011, 01:18
hocam büyük geçmiş olsun gerçekten zor bir olay..o yolda da acaip tırlar oluyor 2dk da bir sütaş tırı geçiyor zaten dikkat etmek lazım..

uraaal
01/06/2011, 01:49
gecmis olsun tr yolları tehhlikeyle dolu..bu arada bende esmerim esmer vatandaslar derken :D

cilem
01/06/2011, 02:10
geçmiş olsun Allah beterinden korusun

piscocuk
01/06/2011, 09:11
geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

xcruelx
01/06/2011, 10:10
Bizim burda Tofaş a giderken çevre yolunda önümüzde giden PTT ye ait bir pick uptan merdiven uçtu. resmen havada ucup araca doğru gelişini hayal edin. Allahtan araca çarpmadan ilk yere çarptı üstünden geçtik. Yine ballıyız kiş boyuna denk geldiği için lastikler üstünden geçmedi aracın ortasından altından geçti. aracın sadece ön tampon alttan hafif bir darbe vardı.

asukasan
01/06/2011, 10:19
allah daha beterinden saklasın arkadaşım, tekrar geçmiş olsun.

tnrsrc
01/06/2011, 12:12
teşekkürler arkadaşlar.. Allah hepimizi daha beterinden korusun...

can-asan
01/06/2011, 14:35
çok geçmiş olsun, oluyor böyle saçmalıklar. benmimde başıma gelmişti bi olay. arabayı aldığımın ilk haftası e5te tuzlaya gelmeden öndeki kamyondan bi parça fırlayıp havada uçarak ön cama çarptı. Allah tan plastikmiş te bişey olmadı ama büyük bi parçaydı...

byspayn
01/06/2011, 14:49
Allah korumuş yahu o ne öle. Geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın...

GP COSKUN
01/06/2011, 15:02
geçmiş olsun
her zaman tedbirli davranmak gerek bazen yollarda herşey istediğimiz gibi yada tahmin edebildiğimiz gibi olmuyor

takres
01/06/2011, 15:53
geçmiş olsun...
bende geçen gün konya yolunda tek başına yol alan bir aracın stepnesine vuruyordum :D :D herhalde doblonun falan altından düşmüş stepne :D

izoci
01/06/2011, 16:35
geçmiş ola :)

evoefe
01/06/2011, 17:47
1 ay once bursaya gıderken susurluk yakınlarında sabah sabah tek kısılık koltuk vardı :D