PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sıfır Araç için Hangi Kasko

k0d3r
17/05/2011, 15:53
Arkadaşlar merhaba,

Aracımı sanırım yarın teslim alacağım. Önceki aracımdaki kaskoyu yeni araca aktarmayı planlıyordum. Kaskom Anadolu Sigorta'dan.

Ancak arkadaşım Başak Groupama'da sıfır araçlar için ekstra bir kloz var dedi:

Kasko + Groupama Farkı : 0 km özel aracınız çalınır ya da tam hasara uğrarsa 3 yıl boyunca aracı satın aldığınız bedeli ödeyen kasko sadece Groupama’da. (Aracın trafiğe ilk çıkışı ile hasar tarihi arasında aralıksız olarak Groupama’da sigortalı olması önşart.)

Bu teminatı veren başka kasko şirketi var mı?

takres
17/05/2011, 17:02
fiyatı nedir peki...

ZAK1980
17/05/2011, 17:10
Beyler Allıanz da boya koruma hedıyesı kalktımı ? araca kasko teklıflerı alıyorum hic bırınde boya koruma yok allıanzda :(

asil
17/05/2011, 20:01
iyimiş deyer

k0d3r
17/05/2011, 20:13
fiyatını soracaz edecez işte de başka firmalarda da benzer bir teminat var mi yoksa bi tek groupama da mi? tahminen işte normalden 100 lira daha pahalidir ama değer gibi.

barisunye
17/05/2011, 20:39
o dediğin temınat cogu kaskoda var....hatda ben olmayana rastlamadım...bızım araclar ıcın allıanz fıat kasko iyi gibi...değerlendırın fıyat alın....
ayrıca şubat ayına kadar yapılan kaskolarda boya koruma hedıyesı verılmış ondan sonra kalkmış...keşke kalkmasaydı:)

k0d3r
17/05/2011, 20:46
o dediğin temınat cogu kaskoda var....hatda ben olmayana rastlamadım...bızım araclar ıcın allıanz fıat kasko iyi gibi...değerlendırın fıyat alın....
ayrıca şubat ayına kadar yapılan kaskolarda boya koruma hedıyesı verılmış ondan sonra kalkmış...keşke kalkmasaydı:)

Ah keşke biraz da mesajlari dikkatli okusak :)
Sizin her kasko firmasinda var dediğiniz teminat 1 yil süreyle geçerli.
Başak groupamadaki 3 yıllık..

Örnek:

Allianz sigorta:
Otomobil ve kamyonetlerinizin trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren geçecek 1 yıllık süre içerisinde meydana gelebilecek ve aracın tamir kabul edemeyecek ölçüde zarar görmesi veya çalınması halinde peşin anahtar teslim bedeli karşılanır.

Anadolu sigorta:
Son model aracınızın, kaskonuzun ilk bir yıllık sigorta süresi içerisinde çalınması ya da tam ziya olması halinde Anadolu Kasko aracınızın aynısını satın alır.

16BBZ66
17/05/2011, 21:15
ben allıanz a yaptırdım 1024 liraya yaptılar groupama bana 1200 fiyat vermişti ayrıca allıanz da boya korma kalkmış servis indirim kuponu veriyorlar artık

leventt
17/05/2011, 21:39
Kardeşim Dubai sigorta yaptırmada geri kalan hangisi olsa farketmez...

hakandurak
18/05/2011, 17:22
beyler allıanz da boya koruma hedıyesı kalktımı ? Araca kasko teklıflerı alıyorum hic bırınde boya koruma yok allıanzda :(
bu sene fiat allianz kaskoda boya koruma paketi yok ( allianz acentesiyim )