PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu yay bize uygunmu

omer06
11/05/2011, 12:33
Fiat Grande Punto helezon yay arac alcatma seti-semtuning - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-fiat-grande-punto-helezon-yay-arac-alcatma-seti-semtuning-48914343/detay/?)
düşürmesi konforu nasıl olur ?

izoci
11/05/2011, 13:29
uygundur gbi :)

xnode
11/05/2011, 13:34
Yay ve amortisör gibi süspansiyon parçalarında malzeme kalitesi (çelik kalitesi vs.) çok önemli. Çünkü bu parçalara muazzam bir rezonans ve basınç uygulanıyor.. yol tutuşu ve performansta zaten çok düşük değerler fark ediyor, bu küçük değerleri kullanabilenler değiştiriyor. Tabii görsellik dışındaki faktörlerden bahsediyorum. Sertifikalarını iyi incelemenizi ve aynı markanın kullanıcı yorumlarını araştırmanızı öneririm.

StrawBeeRy
11/05/2011, 17:20
bu markayı Alma abi.eibach veya H&R den şaşma

bulut
18/05/2011, 00:37
ÖMER BEY AMAN DİYEYİM SAKIN ALMAYIN. BEN Bİ KEZ DENEDİM AKSİNE ARABAYI YÜKSELTTİ DİYEBİLİRİM :) COK CİDİİYİM.
KALİTELİ Bİ MARKA OLSA HERKEZ BU FİYATA ELBET ALIR VE MEMNUN KALIRDI. MERT'İN DEDİĞİ GİBİ; eibach veya H&R DİYORUM BENDE

saitbaransel
18/05/2011, 00:55
ben bundan önceki 206rc de kullandığım yay matrax dı cok konforlu ve baya bi yumusaktıda sana onu tavsiye ederim eibch ve hr nin yayları genelde ağır tonajlı arabalar için konfor sağlar bizim puntolarda arac hafif oldugu için fazla bir alçaltma ve konfor bekleme bence modifiye.com adresine girerseniz ordan uygun olan yayları bulabirisin hatta benim adımı verirsen oranın sahibi Volkan Abi indirim filanda uygular sana ben şahsen oto parfumunu bile ordan alıyorum

F3000
26/05/2011, 02:10
Arkadaşım daha bugün arabasına fk marka 4.5 cm yay taktırdı araçta hiç bir düşme olmadı hatta usta bile şaşırdı nasıl düşmez diye, diyeceğim şu ki daha önce tecrübe eden arkadaşlara danışarak bu işi yapman benim de tavsiyem h&r veya eibach den yana..