PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : konuya bir el atar mısınız?

aydintap
10/05/2011, 22:15
.merhaba arkadaşlar, uzun bir aradan sonra tekrar aranızdayım.
evo ile ilgili bir sorun yaşıyorum.
bugün aracım bir başka çalışır oldu. marşa basarken çalışıınca tok bir ses duyuyorum. "tak" ediyor. her çalıştırmada ses yineliyor ama sesten sonra bir sorun yaşanmıyor. NEDENDİR ACEB?. her geçen gün bir kusuruna alışır oldum. inşallah can sıkmaz. aracım 5000 de

shellcininabisi
11/05/2011, 10:25
marşa basınca ya da anahtarı marşa basmadan önceki konuma (ışıkları yakan) getirince bende de oluyor böyle bir ses önce tak tak tak sonra da ufak tıkırtılar sonra da kesiyor.

eğer böyle bir ses ise önce bi ben de noluyo laaann olmuştum ama internetten benim araştırdığıma göre klimadan geliyormuş. babamın focusunda da , arkadaşın leonunda da olduğunu görünce kafama takmamaya başladım. Eğer tabi aynı ses ise :)

tayfux
11/05/2011, 15:00
klimadan olabilir mi acaba?

aydintap
11/05/2011, 22:25
sağolun arkadaşlar sabaha kesilmişti. inşallah bire daha yaşamam

Ersal
12/05/2011, 20:57
İnşallah yaşamayız hiçbirimiz

shellcininabisi
12/05/2011, 21:47
uzun süre kullanmayınca baya abartıyor bu klima sesi bu gün farkettim 7 gündür yatıyordu aracım. klima açık bırakmışım , çevirince baya bi takırdadı

bir de sanırım camı çizdim.. son kullandığımda yağmur yağıyordu sileceği açık bırakmışım şimdi camımda çıkmayan bir silecek izi var oval şekilde :(

fawori
13/05/2011, 00:49
uzun süre kullanmayınca baya abartıyor bu klima sesi bu gün farkettim 7 gündür yatıyordu aracım. klima açık bırakmışım , çevirince baya bi takırdadı

bir de sanırım camı çizdim.. son kullandığımda yağmur yağıyordu sileceği açık bırakmışım şimdi camımda çıkmayan bir silecek izi var oval şekilde :(

patlat yaptır kaskoya üzüldüğün şeye bak.