PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beklenen arıza....

kartal3520
09/05/2011, 19:53
Bugün işten gelirken daha önce forumda konusu olan hafiften zırıltı sesi benim aracımdanda gelmeye başladı.Arkadaşların söylediği sesin kalorifer borularından geldiği ama sesin tam olarak nerden geldiğini tam tespit edemedim.Bu sorun bir çok puntota yaşanıyor gibi bakalım sorun nasıl çözülecek....

sqorpion
09/05/2011, 20:05
kalorifer borusu ile ilgili ise bu konu hakkında bi konu plaştım istersen bi göz at belki işine yarar

16BBZ66
09/05/2011, 21:48
servise gideceksin boruların arasına bi tahta parçası koyacaklar sen görmeden sonrada boruları izole ettik diyecekler sende inanıp tamam hallettiler deyip çıkıp evine döneceksin ve o tahta parçası zamanla yerinden çıkacak bi daha gideceksin böyle sürüp gidecek işte :)

bvulgari
09/05/2011, 23:17
O ses gitmiyo malesef..çözümü en uzun süre ile 1 sene..Yada komple torpidoyu sökeceksin kesin çözüm için ona da gerek yok...Yapacak bişey yok..bütün puntolarda dememek için benim bildigim ve tanıdıgım puntoların hepsinde var bu sorun istisnasız.

sezerism
09/05/2011, 23:29
Arkadaşlar bu İtalyanlar çok özensiz millet yada TÜRKİYEye gelen araçlara pek önem vermiyorlar İŞÇİLİKLER ÇOK BERBAT .