PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : punto evo 1.3 multıjet my life uzun biraradan sonra geri dönüş

ufuk
29/04/2011, 21:41
yaklaşık 1.5 seneden sonra my life evoyla geri dönüş yapıyorum aracın artıları ve eksileri nelerdir aracımı almak için artık geri sayıyorum salı gününü iple çekiyorum...

ykaya1983
29/04/2011, 22:06
Bu ne arkadaş punto satan gene punto alıyor.Bu arabalar bağımlılık yapıyor anlaşılan.Ben de vazgeçmeyi düşünmüyorum

clax22
29/04/2011, 22:16
bende aynısını yazacaktım gercekten böyle bir durum var

tayfux
29/04/2011, 22:52
piyasada düzgün grünümlü dizel multijet o paralara bitek gp var vazgeçemiyoruz benim de 2. puntom..

ufuk
30/04/2011, 21:31
piyasada düzgün grünümlü dizel multijet o paralara bitek gp var vazgeçemiyoruz benim de 2. puntom..

evet gerçektende öyle...

SpyHunter33
30/04/2011, 23:02
valla benim de aklımda satmak var. ama satarsam alacağım araba ya evo ya bravo :D size de yeni alacağınız araba ile Kazasız belasız günler dilerim.

GP COSKUN
30/04/2011, 23:16
hadi hayırlı olsun ufuk
senin adına sevindim iyi günlerde keyifle kullanman dileğimle

Ersal
01/05/2011, 18:52
Hayırlı olsun güle güle kullan.Benimde 2. GP vazgeçilmiyor bu arabadan hayret ya :)

Bu arada;My life ile dynamic arasındaki fark nedir acaba?

byspayn
01/05/2011, 18:59
Geçen gün babamla muhabbeti geçti herhalde satsan yine punto alırsın dedim. Öyle gözüküyo dedi :) Bağımlılık yaptığı bir gerçek ;)

gorkem kaan
01/05/2011, 19:19
hayırlı olsun kazasız belasız kullan inş

Delidavsan
01/05/2011, 22:37
Ben de GP satıp Evo aldım. 2 Puntom yani ama 3. kez almam. Lanet olsundan fazlasını söyleyemiyorum.

krakercocuk
02/05/2011, 00:10
ne desem bilmemki:)

SeaMaN
02/05/2011, 00:50
benimde 2. aracım ve şimdiye kadar ikisinde de sorun yaşamadım...

izoci
02/05/2011, 10:18
hayırlı olsun..

gaksu
02/05/2011, 10:52
yaklaşık 1.5 seneden sonra my life evoyla geri dönüş yapıyorum aracın artıları ve eksileri nelerdir aracımı almak için artık geri sayıyorum salı gününü iple çekiyorum...

Selamlar,

Ben My Life'ı özel olarak bekledim,bence aradaki fiyat farkıda çok az olduğu için herkesin Active yerine My Life alması daha mantıklı. Bana göre Dynamic'ten gerekli olan her şey My Life'da mevcut, en iyisi ise benim son 3 arabam da da olduğu için vaz geçemediğim entegre USB ve blutooth sistemi.

Bir de USB'den eco drive programını ile sürüş detaylarına bakabiliyorsun bu da değişik bir özellik.

dunesea
02/05/2011, 14:22
ben 1 ay olmadı daha 1.3 multijet evo aracımı alalı. bu aracı almamda ki en büyük etkenlerin başında aynı fiyat aralığında rakiplerine oranla çok daha dolu araç vermeleri. kaldıki tasarımı oldukça güzel ve şehir içi için çok uygun bir araç. genel olarak italyanların işçiliğini beğenmesem de bu araçla ilgili bir iki gıcırdama dışında bir sorun yaşamadım. ben dinamik paket +asist kit+spk kit ile aldım ve şu an için oldukça memnunum...hiç beklemediğim ufak tefek ayrıntılarla beni her gün daha da mutlu ediyor.

Delidavsan
03/05/2011, 22:44
ben 1 ay olmadı daha 1.3 multijet evo aracımı alalı. bu aracı almamda ki en büyük etkenlerin başında aynı fiyat aralığında rakiplerine oranla çok daha dolu araç vermeleri. kaldıki tasarımı oldukça güzel ve şehir içi için çok uygun bir araç. genel olarak italyanların işçiliğini beğenmesem de bu araçla ilgili bir iki gıcırdama dışında bir sorun yaşamadım. ben dinamik paket +asist kit+spk kit ile aldım ve şu an için oldukça memnunum...hiç beklemediğim ufak tefek ayrıntılarla beni her gün daha da mutlu ediyor.

Evet evet aynı sebeplerle almıştım aracı.
5 Ay önce aldım. Aracım 6.000 km'de. İçindeki gıcırtıları, kapılardan gelen gacur gucur sesleri, kalorifer borusundan gelen zırıltıyı duymamaya çalıştım bugüne kadar ama dün farkettim ki rolantide beklerken direksiyonu kıpırdattığımda aktif haldeki city ışığı ara ara yanıp sönüyor. Muhtemelen city arıza verecek.

6 senede 7 araç değiştirdim. Bu 4. FIAT aracım ve ikinci Punto'm. İkisini de sıfır almıştım. Bile bile sobe yaptık. Arkadaşımın sıfır Astra'sını kullandım geçenlerde. Zerre ses yok arabada. Altı üstü benden 4 milyar fazla verdi. Bilsem sıkardım kendimi. 3 - 4 ay bekler başka birşey alırdım.

Forumda çok savunurdum aracımı. Benim gibi yazanlara çatardım ama çok ayıp etmişim. Teker teker özür diliyorum hepsinden.

ufuk
08/05/2011, 23:28
aracımı bu ayın 4 dünde teslim aldım arabayla gezmekten konuya bir türlü bakamadım herkeze iyi dilekleri için çok teşekkür ederim...

bazı arkadaşlarımız arabadan çok yakınmış bende ilk puntomu sıfır almıştım ikinci haftasında uzun yol denemesi için sakaryaya gittim yolda giderken bilgisayar arızalandı göstergeler birbirine karıştı sakaryaya kadar bu şekilde gitmiştim kontağı kapattıktan sonra araç birdaha çalışmadı gelen serviste arızayı tespit edemedi arabamı çekiçiyle servise götürdüler akuden gelen marş kablosunun gevşek olmasından dolayı çıkan bir problemmiş yapıldıktan sonra iki seneye yakın kullandım hiçbir problem yaşamadım satarkende çok üzüldüm.

Araba almakta biraz şans işi bazılarımız çok şikayetçi bazılarımız çok memlun bu problemler nerdeyse tüm marka ve modellerde yaşanıyor arkadaşımda sıfır polo aldı ondada ufak tefek problemler var herkezin başına gelebilir....allah kimseye kaza bela vermesin hayırlı forumlar...