PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : skydome problem

ucin
19/04/2011, 23:13
öncelikle herkese iyi akşamlar... aracım yeni olmasına rağmen bir süredir skydome dan ses geliyor. çok dikkatli dinleyince arka taraftan beyaz eşya kutularından çıkan köpüklerin gıcırtısı gibi bi ses geliyo.resimde gösterdiğim yere bastırınca ses kesiliyor.çok hafif bi ses fakat gece uzun yolda radyo kapalıyken vs.. inanılmaz kafa ağrıtıyor resmen beynimi yiyor... vaktimin olmadığından dolayı birtürlü servise gidemedim. servislerin böyle sorunları kolay yapamadıklarını hatta çoğu zaman kroniktir,hava soğuktur yada sıcaktır ondan yapar vs vs gibi sebeplerle geçiştirdiklerini okuyorum... diyeceğim şu ki böyle bir problemle karşılaşan var mı yardımcı olabilir misiniz?problemi nasıl çözdünüz yada çözemediyseniz sebebi nedir?
bir de ön sol ve arka sağ camları tam kapatınca cızırtı geliyor. 2 cm indirince ses kesiliyor.. cam fitillerinin sert olmasından galiba.. fitilleri yumuşatmak için spreylerin olduğunu okudum bi sitede.. duyan yapan varmı? teşekkürler şimdiden

USTA
19/04/2011, 23:15
Skydome da iki cam arasındaki tavan kaplamasının sac ile arasında köpük malzeme olabilir,ses buradan geliyordur,servis mutlaka çözer bu sorunu...

femoli
19/04/2011, 23:27
Araya kopuk ve sunger ile cozulebilir. fitiller icinde normal gogus spreyleri ise yariyor ..