PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sonradan Blue&Me

kaanberk
12/04/2011, 12:47
Selam Arkadaşlar,

Bugün bir mail geldi, buradaki (https://www.fiat.com/ecodrive/tr/default.htm)linke gitmemi söyledi Eco:Drive için bende izledikten sonra Blue&Me niye taktırmadım önce diye deliye döndüm :)

Ya bu Blue&Me'yi sonradan taktırabiliyor muyuz? Mümkünse masraf ne kadar oluyor?

SilentFear
12/04/2011, 13:31
ben bugun aradım aracımı aldıgım bayıyı. araca hıc bı sekılde kıt eklenemıyomus. cunkı aracın beynının degısmesı gerekıyormus bu degısıklıkler ıcın....

erbil
12/04/2011, 13:31
Aynı e-posta bana da geldi :)

Ardevo
12/04/2011, 14:29
Ben yüklemiştim, her yolculuğun değerlerini ayrı ayrı görebiliyorum. Hangi sürüşüm kaç km. olmuş,süresi, ne kadar yakmışım vs.
Vites değişimlerim idare eder ama yine de gereksiz yere para harcıyormuşum. Öyle söylüyor Eco drive:)

kaanberk
13/04/2011, 11:06
ben bugun aradım aracımı aldıgım bayıyı. araca hıc bı sekılde kıt eklenemıyomus. cunkı aracın beynının degısmesı gerekıyormus bu degısıklıkler ıcın....

tüh.. keşke en başından ekletseydik şunu.

sakinkaradas
13/04/2011, 11:54
aman olmasa olmasın çok da önemli degil.zaten kokluyor.

Ardevo
13/04/2011, 12:52
Blue me de telefonun bluetooth unu açar açmaz bağlanıyor ve ellerimi direksiyondan çekmeden direksiyon kumandalarından yönetip görüşme yapabiliyorum, rehbere ulaşabiliyorum, istersem kişi adını söyleyerek arama yapabiliyorum vs. Bence trafikte çok gerekli birşey.
Artı USB girişi var, Usb belleğe mp3 lerimi atıp dinleyebiliyorum, usb den telefonumu şarj edebiliyorum.
Tom tom navigasyon için ön hazırlık da var ama çok pahalı .
Ben iyi ki Kit almışım diyorum. Hi-fi ses sistemi de var, çok iyi birşey olmasa da daha iyi ses veriyor.

evoantalya
13/04/2011, 16:49
nasıl bi opsiyon ki bu gerçi benım araçta kesın yoktur da