PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evomdan çok memnunum....

fcevo
08/04/2011, 09:51
Arkadaşlar sitede dolaşırken hep şikayetlerden bahsediliyor hepimizin dediği gibi araç alamak şans işi birazda benim ılk zamanlar bi kaç problemım vardı ufak tefek ama hallettırdıkten sonra arabamdan ınanılmaz memnunum hem yol tutusu hem ıc dızyanı hem görselliği bence ortalamının ustunde bir araç evosu olan arkadaslarım tadını cıkartın araçlarınızın ufak şeylere takılmayın halledılmeycek hıc bı sorunu yok araclarımızın herkese ıı surusler kazasız belasız gunler dilerim

USTA
08/04/2011, 10:00
Benzinli olmasına ve otomatik olmasına rağmen yakıt tüketiminden,konforundan,sessizliğinden,forumda yazılanların aksine araçta 3300 km ye kadar teknik anlamda bir sorunla karşılaşmadığımız için ben ve eşimde çok memnunuz,tek sıkıntımız lastikler :) Araç süper tek eksisi bulunamayan lastikleri...

muhammedçelik
08/04/2011, 10:37
Genel itibarı ile bende memnunum hem dizel hem yakıtı az hemde sessiz daha ne olsun memlekette yol yokki araba ne yapsın adam gibi yol olsa bu arabalarda ne ses olur nede problem yaşanır..

1ocak2011
08/04/2011, 10:44
Sessiz oluşu özellikleri ile bende 300 Km yaptım daha çok memnunum

ibrahim06
08/04/2011, 10:51
Burda memnuniyetimizi de, sorunlarımızı da elbette dile getireceğiz. Puntomun özlemi depreşti.

paren
08/04/2011, 10:59
merhabalar, bende arabamdan gayet memnunum forumda yazıyor bazı kronik problemler var mesela arka kapıların gıcıdaması gibi aba genel olarak bu sınıfta başka arabalarla kıyaslanınca en iyisi diyebilirim... ama Fiat keşke bazı opsiyonları standart yapma mesela blututh ve usb gibi opsiyonları artık günümüzde her yerde kullanılıyor....

USTA
08/04/2011, 11:04
merhabalar, bende arabamdan gayet memnunum forumda yazıyor bazı kronik problemler var mesela arka kapıların gıcıdaması gibi aba genel olarak bu sınıfta başka arabalarla kıyaslanınca en iyisi diyebilirim... ama Fiat keşke bazı opsiyonları standart yapma mesela blututh ve usb gibi opsiyonları artık günümüzde her yerde kullanılıyor....

İnanın aynı paraya satılan Clio 3 den 2 kat fazla teknik,güvenlik ve konfor donanımına sahip Evo'lar,bu konuda Fiat'a hakkını vermek lazım...

comanchee
08/04/2011, 12:35
sorunsuz ve memnun olanlardan biride benim allah nazardan saklasın

samprik
08/04/2011, 12:45
bu fiyata daha iyisi olamazdı. ben de çok memnunum

Ardevo
08/04/2011, 12:48
Depodan gelen o çalkantı sesi haricinde genel anlamda memnunum, onun da çaresi depoyu fullememek::)

nerhal61
08/04/2011, 14:29
Benzinli olmasına ve otomatik olmasına rağmen yakıt tüketiminden,konforundan,sessizliğinden,forumda yazılanların aksine araçta 3300 km ye kadar teknik anlamda bir sorunla karşılaşmadığımız için ben ve eşimde çok memnunuz,tek sıkıntımız lastikler :) Araç süper tek eksisi bulunamayan lastikleri...

Mustafa Bey,

Ben de 16500 km deyim, 1 yılı aşkın süredir keyifle kullanıyorum. Hatta 3000 km kadar da önce lpg taktırdım kışın...

Bulunama dediğiniz lastikler var ya, bence iyiki de bulunamıyor :) . Çünkü çok ses yapıyor bu lastikler. Ben kasım 2010 da syron diye ucuz bir marka sıfır lastik almıştım. GT3 leri de depoya verdim aynı yere...Kışlıkları takınca da daha sesli olmasını beklerken daha sessiz idi ...Allah allah dedim ve yaklaşık 5 ay dan sonra gecenlerde gt3 leri tekrar taktırdım ve aşırı ses yapıyor gibi geldi. Sizce de lastikler ses yapmıyor mu?

Diğer arkadaşalara da soruyorum. Goodyear GT3 kullananlar, yol sesi nasıl?

Teşekkürler

lektonstar17
08/04/2011, 20:41
Allah nazardan saklasın bende aracımdan çok memnunum.ilk 100 kilometremi yaptım aracımla. açıkçası forumda yazılan sorunları okudukça korkmaya başlamıştım bu ne sıkıntılı arabaymış dye almaktan pişman olucaktım foruma girmeye korkar olmuştum. ama çok şükür öyle yazıldığı gibi arıza gıcırtı tıkırtı hiç duymadım. dizel olmasına rağmen motor sesi içerde yok denecek kadar az. performansını çok beğendim yolda gidişi virajları harika 4 kişi varken bile araba hemen hızlanıyor. araçta bir çok özellik var. ses sistemini çok beğendim o kadar kurcaladım ama daha bilmediğim bi dünya özelliği var.aynı fiyata satılan clio evonun yarısı bile olamaz. EVO MU ÇOK SEVİYORUM :)

izoci
08/04/2011, 21:01
valla evo değilde ben Grandemden hem tasarımı hemde yaptığım modifiye :D:D ile memnunum arabaya ne yapsan yakışıyor böyle bi tasarım görmedim GArdaş :D:D

egeevo
08/04/2011, 21:11
arkadaşlar arabalarımız o kadar güzelki herkes kıymetini bilsin, benim aracımda az önce 4002 km oldu, ne ses var, ne tıkırtı var, yol tutuşu muhteşem, donanımı muhteşem vs vs...her araçta sıkıntı oluyor, cliolar c3 ler, 36000 TL ye satılan bomboş wv polo lar hikaye...1-2 opsiyon koydurunca üst sınıf araçlarda olan donanımlar oluyor ve iyice keyifle biniliyor...hele hele wv e ayar oluyorum yol bilgisayarı bile yok, jantlar kapak direksiyondan kumanda yok, park sensörü hediye ederlerse bedava yoksa o bile paralı ama halkımız hala bayılıyor bu arabaya...yinede saygı duymak lazım keyif tercih meselesi ama...FOREVER EVO:)