PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GP 'ye EVO göstergesi

xnode
05/04/2011, 02:24
Merhaba;

GP kadar güzel tasarlanmış bir araca, albea türü bir gösterge paneli bence yakışmıyor. EVO'larınki biraz daha makyajlanmış ve fena durmuyor. EVO gösterge paneli GP'ye uyabilir mi ? Eğer böyle bir imkan varsa ne kadar maliyetle nerelere yaptırılabilir ?

Budweiser
05/04/2011, 11:59
Servise sormak lazım. Eski bir konu vardı forumda linea göstergesi takıyorlardı fakat çalışmıyordu. Sizinkide öyle olmasın üşengeç ve ilgisiz olmayan bi servise giderseniz yardımcı olacaklardır.

imhotep
05/04/2011, 12:25
malesef servisler bu konu hakkında pek bilgi sahibi olmuyorlar. yurt dısı forumlara baktım ama oradada bulamadım sanırım kimse denememiş. :)

biraz inceledim gostergelerin oturdugu panel birbirinden farklı uysa bile cok ugrastırır diye dusunuyorum

hondalarda oyle bir sıkıntı yok. mesela s2000 gostergesini ek kasaya , ek kasanınkını eg kasaya takabiliryorsun :D

xnode
05/04/2011, 14:03
Cevaplar için teşekkür ederim.. Gösterge paneli sadece makyajlanmış zannetmiştim o yüzden böyle bir soru sormuştum, demek ki farklıymış. Böyle bir durumda göğsü de değiştirmek gerekir hiç gerek yok tabii ki.. :(

imhotep
05/04/2011, 14:28
gostergeyi panaliyle beraber takarsan belki olur ama bu seferde toprıdo ayakları uymayabilir.

USTA
05/04/2011, 16:21
Çıkmacılardan komple torpidosuyla beraber bulursan neden olmasın,Renault 11 e Clio 2 göstergesi bile uyduruyorlar...