PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : flanşın zararları nelerdir

abbsbzdg
03/04/2011, 01:13
merhaba arkadaşalr daha önce de bu konuyla ilgili yorumlarınıza başvurmuştum...
orjinal t-jet jantları aracıma uymadı bijon aralıkları tutmadı.. bunun için flanş gerekiyormuş sanıyorsam yaptıran arkadaşlar var mı yaşadıkları problemler neler...
bu işin başka bir çözüm yolu var mıdır?
yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Budweiser
03/04/2011, 13:15
Nası uymaz aplikasyon farkı mı var? Dizelle benzinli arasında?? Zannetmem..

operatormurat
03/04/2011, 13:34
abbas kardeşim bu jantı illaki kullanacaksan jantlar dikey matkapa sokulup dört bijon deliğinden 1 er mm genişletilecek ,ayrıca göbeğine plastik değilde tornacıda demirden flanş yaptıracaksın 4 tane ondan sonra bir sıkıntı olmaz ,bende stilo jantları var bende bu şekilde yapmıştım... ayrıca flanşın zararı yoktur flanş koyulmazsa bütün yük bijonlara biner,yüksek süratte lastiğin(bir çukura girip çıkarsa,kasiste falan) bijon kesebilir allah korusun faciaya yolaçabilir...

Murat Gürakan
03/04/2011, 13:43
4*98 se eğer ondan olmamıştır. Yani linea jantı olabilir.
Tornacıda yaptırmak yerine yapılmışlarını satın alabilirsiniz. spacer diye aratırsanız istediğiniz bijon aralığından istediğiniz bijon aralığına geçiş için mevcut. Fiyatlarıda 250-450 arasında. Şayet bunu yaparsanız jantlar birazda dışarı çıkıcak. Minimum 2cm. Eğer jantları dışarı taşımak istemiyorum derseniz tavsiyem gp tjet jantı bulup takmanız. ZAten aradaki ortalama 350tl yi verseniz çok daha güzel jantlar bulabilirsiniz.

dahan
03/04/2011, 13:56
mrb.aldığın cantlardan memnun değilsen?heyer satarsan ala bilirim. veya benim cantlarlan takasa girebiliriz.30.000 km yol yapılmıştır
NOT:2010 emiton orjinal cantlar. irtibata geçmek istersen beklerim..
5378886622