PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Modifiye de Folyo vb. uygulamalarda Polis :)

ceyhuncinar
31/03/2011, 15:14
Arkadaşlar önceki arabamda 2 numara film vardı egzoz vardı birazda abartı ses sistemi vardı ama polisle hiç uğraşmadım. Şimdi bu araca jant aldım yayda takılcak. Filmde yapılacak (arka cam 2 diğerleri 1). Folyo uygulaması düşünüyorum ön plakalığın olduğu yerden tampona kadar. Ayrıca aynaları ve kaputun üstündeki yeri de folyo kaplatmayı düşünüyorum. Tavan a da yaptırabilirim ya da kaput a kırmızı şerit te olabilir henüz karar vermedim. Şimdi bu sebeplerden dolayı daha doğrusu tamam yaptıracağız ama polisle ne kadar uğraşırız ya da uğraşan var mı ? çok uğraşacaksam eğer ki çok fazla ayrıntıya girmeyi düşünmüyorum :)

Kronokrator
31/03/2011, 15:16
arabayı komple folyo yaptın nerdeyse polis öpebilir :)

StrawBeeRy
31/03/2011, 15:19
çok abartılı olursa her türlü çevirir ben olsam orjinalden devam ederim sadelik her zaman iyidir beni ile bu helde çok çeviriyorlar

ato
31/03/2011, 15:25
bende sırf film vardı 2 numara onda bile çevirdiler şans iş polis görürse affetmez bence gerek yok jant yapılır ama diğerleri sakat cam filmi cezası 132 tl diğerlerini bilmem

ceyhuncinar
31/03/2011, 15:26
mert seninkinde hiç sadelik yok ki :) farlar sis direk polis çağır beni diyor :) abartı yok yani tavanı yaptırmasam aynalar ve kaput üstündeki plastiğe folyo yaptırsam kaputa kırmızı şerit çok mu abartı yine de ? plakalık olan yeri yaptığından çok güzel duruyor ama spor panjur gerek orası için ve alırımda :) o zaman hepsi olmayacak anlaşılan polis öpmesin :)

StrawBeeRy
31/03/2011, 15:29
folyolara felan gerek yok aynalara birde tavana olsa yeter.beni polis çevirdiğinde saymaya başlıyor film,plaka,sis,dikkat dağıtıcı ışıklar.. devam ediyor böyle :D

ceyhuncinar
31/03/2011, 15:45
:)))) dikkat dağıtıcı dediği audi de standart geliyor :))) bende xenon takıcam bana diyecek :)) plaka öne kare alıcaktım ben folyoyla birlikte şimdi kararsızım :)

StrawBeeRy
31/03/2011, 15:48
dikakt dağıtıcı dediği tampondaki amerikanlardan bahsediyor ön tarafta plaka takılı değil ona karışıyor bunun gibi bir çok şey sayıyorda dinleyen kim :D:D

plaka kare olunca puntoda dişlek gibi duruyor dikdörtgen daha iyi bence

ceyhuncinar
31/03/2011, 15:51
:)) bende amerikan yaptıracağım ne derse desin onu karıştırtmam :) hımm tamam tavsiye için saol.

juke
14/04/2011, 05:34
artık cam filmlernden vazgeçin :) ben arka 3 camı 250 tl farkla renkli cam taktırdım ne polisle uğraşıyorum ne başka bişey film cektirseniz 100 150tl civarı 100 daha verin başınız ağırmasın ;) ceza puan vs uğraşmaya değmez nede olsa bi ceza yeseniz daha pahalıya geliyor sökmeside ayrı bi dert :)

ato
14/04/2011, 10:47
hocam ben sordum renklicamdada orjinal olcak diyorlar orjinalide 700 lira falanmış üzerindeki bir harften anlıyorlarmış orjinal olduğunu polis öyle dedi