PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön konsol ve kapı içleri deri kaplatmak

comanchee
14/03/2011, 00:55
bordo konsollu evo istedim maalesef gri geldi.içimde kalan bu arzuyu gerçekleştirmek için bende bordo kaliteli suni deri buldum 1 ton daha koyu ve siyah dalgalı.yaklaşık 3m kadar.ön konsoldo gri vinlex alan ile kapı içlerini kaplatacağım.kendim yapabilir miyim bilemiyorum. eğer bu işlere meraklı bilen ve eli yatkın olan bir arkadaş olursa ki elim butip işlere yatkındır güzel bir yemek ve ağırlama karşılığı beraberce yapabiliriz. bu birinci soru.2.si ise sen yapma beceremezsin diyen arkadaşlar için olacak.bu iş için kaliteli bir usta bilen var mı kaça yapar tahminen.çünkü öyle abartı işçilik yok deride benden zaten.yardımcı olursanız sevinirim.yer istanbul avrupa yakası olursa makbule geçer ama kaliteli işçilik için karşıyada giderim

tayfux
14/03/2011, 01:12
bence arabanız daha sıfırken hiç uğraşmayın yazık olmasın..

fortune
14/03/2011, 01:24
Bende sana katılıyorum tayfun.

comanchee
18/03/2011, 00:15
yokmu başka fikri olan

tayfux
18/03/2011, 00:27
yokmu başka fikri olan
yani engin hocam yapmakta sıkıntı yok birkaç yere sorarsınız zaten piyasadaki kaplamacı yada döşemeci ustalar bellidir 3-5 kuruş işçilik ile yaparlar da yukarıda da dediğim gibi bence yazık etmeyin sıfır aracınıza yarın birgün satıcam dediğinizde dünya hali belli olmaz satmam demeyin adam sorar nie kaplattın hayırdır bişey mi oldu falan filan..

OPTS
18/03/2011, 01:02
Bencede sıfır aracın döşemesiyle oynamayın. Bu sefer orjınali gibi güzel olmayınca içinize sinmeyecek daha çok moraliniz bozulacak.
Bende aracı almaya gittiğimde bayii bir müşteriyi bordo yerine gri döşeme getirtmiş. Binbir yolla kabul ettirdiler. Tabi insan arabasının gelmesini bekleyip sabırsızlandığı için kabul ediyor.

tayfux
18/03/2011, 01:07
aslında kabul etmiyeceksin bekliyeceksin inat değil mi de bayi ye bir zararı yok ki adamlar onu zaten satarlar havada gider hele ki fiat gibi bir marka deli gibi satıyor zaten..

comanchee
18/03/2011, 16:20
direndim ama beşbinküsür tl ötvyi sipariş takipden sorumlu bayana yıkacaklardı içime sinmedi.neticede insan hatası bilerek yapılan birşey değil bayanı uzaltan gördüm bir tuhaf oldu. gözleri doldu beni bilmiyor tabii.dedim mal için can yakmaya değmez yeterki insana bir şey olmasın ama maalesef bir uktedir içimde atamadığım.....

bludrems
18/03/2011, 16:31
arkadaşlar hakkı boşver değmez bence griyi sevmeye çalış böyle daha iyi

Budweiser
18/03/2011, 17:09
Beşiktaşta İstanbul Art Car var. Kaliteli işçilik isterseniz tavsiye ederim fiyat konusunda ne derler bilemiyorum Direksiyon kaplamaya 130 tl civarı istiyorlardı. Art Car Oto Deri Deme (https://www.firmasayfasi.com/site.html?id=iillg) buda firmanın resmi sitesi buradan ulaşabilirsiniz kendilerine.

MURAT34
23/03/2011, 13:41
direndim ama beşbinküsür tl ötvyi sipariş takipden sorumlu bayana yıkacaklardı içime sinmedi.neticede insan hatası bilerek yapılan birşey değil bayanı uzaltan gördüm bir tuhaf oldu. Gözleri doldu beni bilmiyor tabii.dedim mal için can yakmaya değmez yeterki insana bir şey olmasın ama maalesef bir uktedir içimde atamadığım.....

helal olsun abi en güzelini yapmıssın bencede bırak öle kalsın unutma hiçbirşey orjinali gibi durmaz tatmin etmez?

duu
23/03/2011, 15:12
arkadaşlar arkadaş içimde kaldı, yaptırıcam yada yapıcam diyor bunun ötesine geçemezsiniz. Yeni araba yapma etme falan demeyelim bence ne yapsak fark etmez.

engin hocam sanada tavsiyem arkadaşında dediği gibi ART car da yaptırman olacaktır.
Tavsiye etmiyorlar sonradan konsol yaptırtmayı ama sen bir konuş.

orada Cem bey var Cem ADALI, mail adresinide vereyim
artcar77@yahoo.com senin işini halledecektir.

GRDEDE
23/03/2011, 20:35
Kesinlikle içinde kalanı yap kardeşim.Yarına çıkmaya senedimiz yok sonuçta... Elin yatkınsa kendin rahatlıkla yaparsın.Tek dikkat edeceğin neyi nerden söktüğünü bileceksin.Bunun içinde video çekimi yapabilirsin.Ankara'da olsaydın seve seve sana yardım ederdim.Aynı şeyi bende düşünüyorum ama krem yada fildişi olarak.Şu yeni dobloda kullanılan krem renk döşeme gibi.