PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beni de Aranıza alır mısınız ?

akrep75
10/03/2011, 15:59
Arkadaşlar herkese selam,

Araba kullanmayı iyi bilmem ve 4 yıl önce büyük bir kaza yaptım. Şimdi tekrar bir cesaret geldi ve bir araç almak istiyorum fakat tam anlamıyla çaylağım. Bana yardımcı olabilebilecek iyi kalpli insanlar var mıdır ? Almak istediğim otomatik bir punto..
Sitedeki fiyatı 5K 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC 27.754 TL , Fakat anladığım kadarıyla bayiler ile görüşülüp ayrıca indirim alınabiliyor. Hali hazırda zaten görüşmüş ve indirim almış biri benle irtibata geçebilir mi? ya da ne yapmam lazım nereye gitmem lazım hangi bayi vs.. ben istanbuldayım.

WiSTaRiA
10/03/2011, 16:09
Aramıza hoşgeldiniz savaş bey... Ben Çorlu'dayım... Çorluda olsaydınız yardımcı olurdum Çorlu Haliç Otoda ama sizi şöyle yönlendirebilirim Bakırköy Haliç Oto Çorlu Haliç Otonun Merkezi... Oraya gitmeyi düşündüğünüzde sizinle görüşüp oradaki yetkililere yönlendirebilirim...

İstanbullu arkadaşlarım size daha detaylı ve geniş bir biçimde yardımcı olacaklardır...

takres
10/03/2011, 16:11
öncelikle geçmiş olsun...
hoşgeldiniz bu arada bayideki fiyatı 1000 ile 2000 lira arası aşağı çekmeniz mümkün...
baktığınız araç ne bilmiyorum ama beyaz evo dynamic 1.4 fire dualogic tavsiye ederim size kullanan arkadaşlar daha da yardımcı olacaktır...

Kriminal
10/03/2011, 16:15
Şimdiden hoşgeldın aramıza

fausto2005
10/03/2011, 16:21
Geçmiş olsun öncelikle.Benzer bir olay benimde başıma geldi ve atlatmam uzun zaman aldı.
4 ay kadar önce gp 5k 1.4 fire duologic aldım ve ne yazıkki aldıktan sonra farkettiğim eksikleri yüzünden araçtan oldukça soğudum.İmkanınız var ise eğer evo almanızı öneririm.
İsterseniz sizi fiat gürses otoda (esenler) bulunan bir dostumuzla görüştürebilirim.Yardımcı olacağına eminim.

akrep75
10/03/2011, 16:28
Teşekkür ederim. Bakırköy bana yakın Haliç oto'ya uğrayacağım. Evo dynamic biraz biraz pahalı geliyor. Birde uzun süre sonra ilk kez kullanacağım için arabaya yazık olur diye düşünüyorum gerçi baya bir kararsızım. Biraz bayi dolaşınca fikrim değişir sanırım.

akrep75
10/03/2011, 16:30
fausto teşekkür ederim sanırım benim halimden en iyi siz anlarsınız :) Şu aralar işlerim biraz yoğun birkaç güne kadar dolaşmaya başlayacağım mutlaka Gürses otoya sizin selamınız ile uğrarım :)

kaptan_ahab
10/03/2011, 16:45
Öncelikle hoşgeldiniz. Acemiliğinizi atana kadar 2.el araçlara bakmanızı tavsiye ederim.

cck1
10/03/2011, 17:07
Hoşgeldin aramıza... Ben Ankaradaki bütün bayileri dolaştığımda en iyi fiyatı birmottan almıştım..

tayfux
10/03/2011, 23:57
eğer mahmutbeye gelirseniz ben size yardımcı olurum burdaki fiat bayii baya bi satışta iyimiş..

zafermutlu
11/03/2011, 16:14
bence eski model saglam temiz vede ucuz bir arabada acemiliginizi atın, sonra alın bir evo rahat edin...

akrep75
11/03/2011, 16:45
Evet sanırım ikinci el ile başlamak en doğrusu fakat tek çekincem şu ki ikinci el arabada otomatik vites alacaksam kilometresi düşük olmalıymış vs. 40.000-50.000 km üzerinde olmamalıymış yoksa alışıcam derken sırf problemler ile uğraşırmışım. Kısacası sanırım km'si güzel bir ikinci el otomatik punto aramaya başlayayım.

alicelik
21/03/2011, 15:35
Savaş Bey Merhaba; bende 2. el linea bakıyorum.Ancak çoğu yerde kilometreleriyle oynadıkları için güvenemiyorum. Muzaffer Bey'in bahsettiği gürses otonun bu konuda oldukça hassas olduğunu duymuştum ve gördüm.Bende size tavsiye ederim.En azından bakmadım demezsiniz...