PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Deri kaplama kolçak

Misafir
10/03/2011, 11:06
Marka Uyumlu Aksesuar Kolçak 37,70 TL (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-fiat-grande-punto-deri-koldayama-kolcak-100-kaliteli-44000310/detay?keyword=punto)
linkteki ürünün siparişini verdim. Umarım çok kötü bişey gelmez:)

skyline28
10/03/2011, 11:13
benim bildigim kadarıyla bu ürün güzel bir ürün hayırlı olsun güle güle kullanın

tayfux
10/03/2011, 11:20
daha önce görmüştüm tabi fotoğrafta gp olması da güzel :)

Misafir
10/03/2011, 11:26
Birkaç güne gelir tahminim.. Servisten arkadaşlara da gösterdim, bakalım artık şansımıza.. Olmazsa iade ederim:)

erbil
10/03/2011, 11:44
Haberlerini bekliyoruz.

ZV 007
10/03/2011, 12:14
inceledim bende güzel duuyor ama delme işlemi biraz canımı sıkıyor.Sizden gelecek yoruma göre hareket edeceğim

emrequzel
10/03/2011, 12:24
Montajını yaptıkdan sonra görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim

operatormurat
10/03/2011, 12:30
Marka Uyumlu Aksesuar Kolçak 37,70 TL (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-fiat-grande-punto-deri-koldayama-kolcak-100-kaliteli-44000310/detay?keyword=punto)
linkteki ürünün siparişini verdim. Umarım çok kötü bişey gelmez:) hayırlısı olsun gülay hanım,aynı mamulden ben kendim alıp kendim taktım,asla orjinali gibi olmuyor,üzerine dirseğinizle dayanınca hem çıtırdıyor hem dağılacakmış gibi esniyor,dirseğinizle dayanmazsanız zati zırıltıdan durulmuyor,arabaya başkaları binince zırıltıyı duymasın diye dirseğinizi korkudan kaldıramıyorsunuz...imal ettikleri plastik hoş değil çok sert,elinizde bir wd 40 olmalı devamlı hareketli noktaları yağlamalı yoksa söküp atsan konsola açtığın deliker hep göz önünde olacak,gelen mamulü inceleyin,daha sonra tekrar düşünün bence...ayrıca sadece gp ler için üretilmiş gibi göstermişler inanmayın,içinden farklı arabalara uysun diye farklı aparatlar çıkmıştı benimkinde,tabi siz gp ye alacağınız için bu aparatlar olmayabilir...

duu
10/03/2011, 12:34
aynısının spacekolçak markasını almıştım. Bu kalite olarak nasıldır bilemiyorum ama mekanızma olayı aynı zaten ve çok memnunum gülay. Malzeme çok kötü değilse sende memnun kalacaksındır eminim. Fakat montajı biraz sıkıntılı. Fazladan 2 tane aparat çıkıyor önce onlarla montaj yaptım baktım ki çok yüksek kalıyor vites değiştirirken bayağı zorluyor hatta bileğim bile ağrıyordu. bende aparatları çıkarttım direk montaj yaptım ön kısım el frenini engelliyor o kısmıda dremel yardımı ile kestim. Şimdi çok memnunum.

Misafir
10/03/2011, 13:16
hayırlısı olsun gülay hanım,aynı mamulden ben kendim alıp kendim taktım,asla orjinali gibi olmuyor,üzerine dirseğinizle dayanınca hem çıtırdıyor hem dağılacakmış gibi esniyor,dirseğinizle dayanmazsanız zati zırıltıdan durulmuyor,arabaya başkaları binince zırıltıyı duymasın diye dirseğinizi korkudan kaldıramıyorsunuz...imal ettikleri plastik hoş değil çok sert,elinizde bir wd 40 olmalı devamlı hareketli noktaları yağlamalı yoksa söküp atsan konsola açtığın deliker hep göz önünde olacak,gelen mamulü inceleyin,daha sonra tekrar düşünün bence...ayrıca sadece gp ler için üretilmiş gibi göstermişler inanmayın,içinden farklı arabalara uysun diye farklı aparatlar çıkmıştı benimkinde,tabi siz gp ye alacağınız için bu aparatlar olmayabilir...

Hadi yaa :) delinmeden konulmuyor mu acaba?

Misafir
10/03/2011, 13:18
aynısının spacekolçak markasını almıştım. Bu kalite olarak nasıldır bilemiyorum ama mekanızma olayı aynı zaten ve çok memnunum gülay. Malzeme çok kötü değilse sende memnun kalacaksındır eminim. Fakat montajı biraz sıkıntılı. Fazladan 2 tane aparat çıkıyor önce onlarla montaj yaptım baktım ki çok yüksek kalıyor vites değiştirirken bayağı zorluyor hatta bileğim bile ağrıyordu. bende aparatları çıkarttım direk montaj yaptım ön kısım el frenini engelliyor o kısmıda dremel yardımı ile kestim. Şimdi çok memnunum.

Umarım ben de memnun kalırım Özer, baksana bazı arkadaşlar pek hayırla bahsetmemiş:) Benim vitesle pek işim olmuyor araç otomatik olduğu için, sadece delinecek diyeendişe ettim. Şayet delinmeden olmayacaksa sanırım iade ederim. Arabamın delinmesini istemiyorum bir kolçak için, üstelik memnun da kalmazsam çok üzülürüm sonrasında..

duu
10/03/2011, 14:12
Umarım ben de memnun kalırım Özer, baksana bazı arkadaşlar pek hayırla bahsetmemiş:) Benim vitesle pek işim olmuyor araç otomatik olduğu için, sadece delinecek diyeendişe ettim. Şayet delinmeden olmayacaksa sanırım iade ederim. Arabamın delinmesini istemiyorum bir kolçak için, üstelik memnun da kalmazsam çok üzülürüm sonrasında..

Gülay delikleri görmüyorsun bile. Vida siyah vida zaten. Arabanın turşusunumu kuracaksınız? :) 4 tane delik olacak en fazla oda görünemyecek zaten koltuk tamamen kapatıyor o delikleri. Fakat vermiş olduğu rahatlık tartışılmaz bence :):)

omer06
10/03/2011, 14:12
https://forum.grandepuntotr.com/gorsel-modifikasyon/24567-kolcak.html

Misafir
10/03/2011, 14:14
https://forum.grandepuntotr.com/gorsel-modifikasyon/24567-kolcak.html

Ömer aynı ürün mü acaba..Nasıl memnun musun?

omer06
10/03/2011, 14:42
Ömer aynı ürün mü acaba..Nasıl memnun musun?
resimdekilerle bence 1-1 aynı
ben memnunum :)

abayhan
11/03/2011, 16:06
ürün geldimi begenirseniz bende alayım

kara kız
11/03/2011, 16:12

aynı urunu dun sizin msjınızdan sonra ınceledım ve arkadaşlan ırtıbata geçtim..bugun 13.30 itibariyle ilandakı kolcak elime geçti çok kalıteli bir malzeme değil ama kullanılır cinsten..tabiki orjınal olması gibi bir beklenti içine girilmediği surece takılıp kullanılabilir. plastık malzemesı bıraz kalıtesız ama ıkı koltuk arasında kalıtesiz bir urun gıbı durmuyo..takmadım ama oyle gormek acısından koltuk arasına koydum fena değil gibi geldi..kısacası beklentiye göre değişiklik gösterecek bir malzeme çok iyi değil ama çokta kötü değil..bu arada sabah arkadaşlan konustum öğlen elden teslim etti müşteri memnunıyetine önem veren bir firma ilanda yazıldığı gibi..1 hafta içindede iade edebilirmişim onuda soyledi takıp bi bakıcam beyenmessem iade etcem...

puntoturbom
11/03/2011, 16:35
Güle güle kullan Gülaycım.. Bence saglam montaj ile uzun ömürlü ve sessiz olabılır. sonucta sadece kolunu tasıyacak.... =) .beğenmezsen de çıkart at . topu topu 35 tl .

samoslu
11/03/2011, 17:47

Eline ulaşınca yorumlarını bekliyoruz. Bende düşünüyordum çünkü almayı. Fiyat uygun...Kalite önemli..

Misafir
11/03/2011, 17:50
Güle güle kullan Gülaycım.. Bence saglam montaj ile uzun ömürlü ve sessiz olabılır. sonucta sadece kolunu tasıyacak.... =) .beğenmezsen de çıkart at . topu topu 35 tl .
Çok teşekkür ederim Ertuğ :) Gönderdiğin linki o sabah inceledim ve arkadaşlardan da fikir alıp denemeye değer dedim:) Söylediklerinde haklı olabilirsin, sağlam bir işçilikle sessiz sedasız kullanım sağlayabiliriz.. Ürün gelsin elime alıp doğruu servise yanında bir kilo baklavayla birlikte elbette ;)

Misafir
11/03/2011, 17:51
Eline ulaşınca yorumlarını bekliyoruz. Bende düşünüyordum çünkü almayı. Fiyat uygun...Kalite önemli..

Dün verdim siparişi sanırım artık pazartesi ancak elime ulaşacak..Yorumlarımı yazıcam detaylara kadar:)

magic
11/03/2011, 17:56
Gülay şimdiden hayırlı olsun, bu Armster kolçakların aynısı hatta sanki o gibi ancak armsterler piyasada 120-160 arası satılıyor bayilerinde, bunlar nasıl bu fiyata satıyorlar anlamadım. Güzel fiyat. Merakla fotoları ve görüşlerini bekliyoruz, inşallah kaliteli bir üründür...

Misafir
12/03/2011, 10:17
Yarım saat önce kargo ulaştı ve kolçağı getirdi.. Alıp hemen aşağıya indim. Görmek isteyen arkadaşlar için montaj öncesinde kutudan çıkan parçaların fotoğraflarını aldım. Öğleden sonra da montaj edilmiş şeklini paylaşacağım :)

Ürün genel anlamda orijinaliyle boy ölçüşemez ancak fena durmuyor.. Deri kaplaması kötü değil. Şık bir görünüm vermiş. Koltukların sökülebileceğini montajın böyle yapılacağını söyledi arkadaşlar. Zamanla ses yapmaması için koltuklara takılacak yassı aparat ve koltuk arasına ince sünger koyup o şekilde vidalayacaklar.

USTA
12/03/2011, 10:33
Hayırlı olsun Gülay,güle güle kullan,işi bilen elemanlar tarafından montajı yapılırsa ses falan geleceğini sanmıyorum...

kara kız
12/03/2011, 10:39
koltukları bence sokturmeyın bence onu soyleyen arkadaş abartmış biraz koltukları en on konuma aldığınızda aparatı takmak ıcın yeterli mesafe cıkmaktaa aynı urunu ben aldım ve monte ettim...

Misafir
12/03/2011, 10:43
koltukları bence sokturmeyın bence onu soyleyen arkadaş abartmış biraz koltukları en on konuma aldığınızda aparatı takmak ıcın yeterli mesafe cıkmaktaa aynı urunu ben aldım ve monte ettim...

Önceki mesajıma yanlış yazmışım :) Sökmek gerekebilir dediler.. Belki de gerek kalmayacak :)

emrequzel
12/03/2011, 10:43
aynı ürün bende de var. ben montojı el freni konsol kapağını sökerek yaptım.

Misafir
12/03/2011, 10:45
aynı ürün bende de var. ben montojı el freni konsol kapağını sökerek yaptım.

Bir zaman sonra ses yaptı mı peki?

tayfux
12/03/2011, 11:01
süper monte den sonra fotoğrafları bekliyoruz :)

omer06
12/03/2011, 11:26
kolçaklar aynıymış Gülay hanım :) güle güle kullanın :) bende 30 liraya almıştım

Misafir
12/03/2011, 15:18
evet montaj sonrası resimler, yorumlarınızı bekliyorum..

puntoturbom
12/03/2011, 15:34
gayet te güzel olmuş işte. güle güle kullan . konforu yeter. hem de otomatıkte

Misafir
12/03/2011, 15:37
gayet te güzel olmuş işte. güle güle kullan . konforu yeter. hem de otomatıkte

merci ;) teşekkür ederim gönderdiğin link olmasaydı haberim bile olmazdı böyle şeylerden :)

USTA
12/03/2011, 16:33
Gayet güzel olmuş Gülay,güle güle kullan...

ahmet_erzurumlu
12/03/2011, 16:38
bende ankarada femoliye (mehmet) taktırdım sağolsun iki dakikada halletti çok ta memnunum çok faydasını görüyorum

puntoturbom
12/03/2011, 16:46
merci ;) teşekkür ederim gönderdiğin link olmasaydı haberim bile olmazdı böyle şeylerden :)

Sorun değil,her zaman bir önerim var ... =) mesela bu...
Tofaş - Fiat Aksesuar Kaplama 40 TL (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-fiat-punto-cam-buton-cercevesi-43645507/detay?keyword=punto)

bu arada derı dıreksıyon ve topuz ne zaman yapılıyor ?*?

Misafir
12/03/2011, 16:47
Evet işten çıkıp sürüş keyfini de yaşamış bir kullanıcı olarak çok güzel bir duygu olduğunu belirtmemde fayda görüyorum :D

Misafir
12/03/2011, 16:50
Sorun değil,her zaman bir önerim var ... =) mesela bu...
Tofaş - Fiat Aksesuar Kaplama 40 TL (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-fiat-punto-cam-buton-cercevesi-43645507/detay?keyword=punto)

bu arada derı dıreksıyon ve topuz ne zaman yapılıyor ?*?

Ertuğ bu kaplamalar kapılara dimi..Cehaletimi mazur gör :D

Direksiyon ve vites topuzu için bu ay bütçe ayırmadım valla..bittim :D Ama yapılacak elbette onlarda..

fiko
12/03/2011, 16:51
iyi günlerde kullanın.

ahmet_erzurumlu
12/03/2011, 16:52
bu arada güle güle kullanın :)

tmac_fuat
12/03/2011, 17:11
Bende kolçak düşünüyorum, üründen memnumusunuz acaba, ses yapıyormu?

tayfux
12/03/2011, 17:18
süper olmuş gerçekten kolçağı olmayanlar için mantıklı..

izoci
12/03/2011, 17:43
hayırlı olsun..

erosistanbul
12/03/2011, 18:43
hayırlı olsun. kasazıs belasız keyifli sürüşler.

Misafir
14/03/2011, 09:05
Bende kolçak düşünüyorum, üründen memnumusunuz acaba, ses yapıyormu?

Arkadaşlar serviste yan aparatları kullanmadan direkt olarak vidaladılar ve alt aparatla kolçak arasına ince sünger koydular. bu şekilde asla ses yapmaz diye.. Şimdilik sorunsuz ve çok keyifli gerçekten :)

as12asdf
12/04/2011, 19:44
vidalamadan monte edilme şansı varmı acaba?