PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiat'ın LPG fiyaskosu

arastgeldi
15/02/2011, 13:13
1 haftadır fiatın web sitesinde artık g.puntolara landi renzo lpg kiti takıldığı ve garanti kapsamında olduğuna dair yazılar reklamlar dönüyor.geçenlerde müşteri hizmetlerini aradım konuyla ilgili çalışmalar sürüyor bir aya kadar sonuçlanacak dediler.Madem öyle neden reklam dönüyor sitede falan anlamadım.bu nasıl firma??

taneren
15/02/2011, 13:26
Bence sorun italya kaynaklı değildir,türkiyeden kaynaklanıyordur
çünkü italya lpg'yi en çok destekleyen ülkelerden biridir.

akbiyik
15/02/2011, 15:00
işte FİAT bu adı ustunde

mesut eyvaz
15/02/2011, 19:45
beklemedeyim evo 1.4 firw motor ile umarım olurda taktırırz.

pose744
15/02/2011, 19:58
sanki alışmadık erken reklamlara...3g 3g diyeyapılmadık reklam bırakmadılar,reklamlardan 3 yıl sonra piyasaya çıktı...üstelik bişey çıkacağını zannediyorduk fos çıktı... bu da fos olmasın da..

projist
16/02/2011, 09:59
beklemedeyim evo 1.4 firw motor ile umarım olurda taktırırz.
daha öndece yazmıştım konu açıp, italya'dan izin çıkmamış, ama ne olacak, gideceğim yeni aracıma sanayide taktırıcam, hem kendileri kaybedecek hem servisleri. saçmasapan bir politika.

opexturk
16/02/2011, 10:10
sakin olun adamlar reklam yapacak tabi ki tanıtımları geçmeden iş yapmaya kalkarsa bu sefer onlar zarar ederler önce duyurup herkese yayacaklar ondan sonra iş bekleyin her sektörde her üründe bu böyledir genelde

oguzhan06
16/02/2011, 12:00
arkadaşlar ben konuyu araştırdım fiat daha önceden lpg olarak brc kullanıyodu markanın değişimi esnasında şu an lpg montajı durmuş durumda 15 gün içerisinde landi renzo kitlerin gelmesiyle montaja başlayacaklarmış. grande puntolara garanti kapsamında lpg dönüşümü yapılacak malesef evo'lara yok. Yalnız Ankara otomotiv periyodik bakıma sadece onlara gidersem garanti sorumluluğunu yükleneceklerini söyledi. Bu arada brc marka lpg dönüşümü 1600 tl idi landi renzonunda aşağı yukarı bu rakamlarda olacağını tahmin ediyorlarmış bilginize.....