PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1....2....3.... cııızzzzzzz

ucin
13/02/2011, 23:07
geçen ay okulun bahçesinde arabamı öyle çizmişlerki yüreğime oturdu..topladım çocukları :welcome:okulun karşısında motoru olmayan lastikleri inmiş hurda gibi bir lada samara var. verdim hepsinin eline birer tornavida alın bunu çizin.. niye arabamı çizdiniz :ranting2: dedim. yok aga eşkiya bunlar....
sakınan göze çöp batar misali... mahvettiler evomu.
sizin şehir içinde böyle göz önünde duran yerlerde taktiğiniz nedir?kirli mi bırakmalı alelade mi parketmeli yada başka ne yapılmalı

Marker
13/02/2011, 23:17
Surekli ayni yere parket goz asinaligi olursa mahalledeki elemanlar sahipleniyorlar, tecrubeyle sabit.

edelsang
13/02/2011, 23:56
aynen valla :) bizim mahalledede geçen bizim otopark beton falan döküldü apartmanın altındaki dükkanın önünde araçlar vardı millet seferber oldu araçların sahibini buldular bizim otoparktaki arabaları koyduk :) 5 tane araba çıktı 5 inede yer açıldı valla

santiago
14/02/2011, 00:40
böylesi memlekette çok işi gücü yok böle arabaları çizip zarar veriyorlar benim eski arabamada böle ufak bi çizik atmışlardı çocuğu kameradan tespit ettim mahalleden biriymiş iş yerinin önünde durduğu için böle bi şansım vardı kulağından tuttum dedim araba sana zarar verdi mi dedim hayır dedi derdin ne o zaman dedim bilmiom abi o an çizesim geldi dedi benimde bi an seni dövesim geldi ama git dedim bi daha böle bişey yapma dedim tamam abi dedi o günden sonra arabanın etrafında kimse dolaşmadı

abulbul08
14/02/2011, 00:48
Araba çizenlere yapacak bir şey yok.
Benimde çok çizdiler

opexturk
14/02/2011, 02:19
valla bu konuda şanslıyım kapalı garajıma koyuyorum ben

ykaya1983
14/02/2011, 17:40
Okul deyince bir an öğretmensiniz diye düşündüm.Eğer mesleğiniz öğretmense ve aracınızla okula geliyorsanız arabanızın çizilmesi kaderiniz oluyor.Korumak mümkün değil birine bişey desen gider arabanı çizer vs.2 ay önce de benim aracımın kaputuna 2.sınıf öğrencisinin biri daireler çizmişti .Çizeni de yakaladık ama ne yapacağız ki parsını mı ödeteceğiz sanki.Aldığımda hiç çiziği olmayan rock siyahı gp aracım şimdi rock çizikleri ile dolu.:ressam:

takres
14/02/2011, 18:40
arabayı çizenlere söylenecek çooook şey var ama neyse...

sundown
14/02/2011, 18:46
Eski aracım palio çizikten haritaya dönüştü. Hatta sos bile oynamışlardı resmen :) Allahtan yeni aracıma dokunmuyor kimse herhalde yepyeni diye kıyamıyorlar. Ama olurda çizeni yakalarsam yaşı başı ne olursa olsun sanırım baya bi hırpalarım diye düşünüyorum :)

ucin
14/02/2011, 19:53
YouTube - (https://www.youtube.com/watch?v=QO7-vnzejXM&feature=related)
allah böylesi cizikten korusun.....

SKELETER
14/02/2011, 22:04
Araba çizen çocuğu tutar kulağından ailesine teslim ederim. Dayağını annesinden babasından yesin. Bugün araba çizer yarın gasp yapar ağaç yaşken eğilir.

ucin
14/02/2011, 23:35
şimdiki çocuklar çok fena. geçen gün skydome u tam kapatmamıştım biraz araba hava alsın diye.. kağıttan uçurtma yapıp arabanın içini uçakla doldurmuşlar :D daha ne diyim ki nerde eski çocuklar.....

akbiyik
15/02/2011, 15:32
ooff valla benım tek korktuğum cocuklar geçmiş olsun

evo_dynmc
15/02/2011, 22:54
çocukların çizmesi serseri mayın gibi sokağa atlamaları korkutuyor insanı, bu yüzden boş ara sokaklarda dikkatli gitmeye çalışıyorum.

Marker
15/02/2011, 23:17
şimdiki çocuklar çok fena. geçen gün skydome u tam kapatmamıştım biraz araba hava alsın diye.. kağıttan uçurtma yapıp arabanın içini uçakla doldurmuşlar :D daha ne diyim ki nerde eski çocuklar.....
Benim en cok korktugum sey sunroof tan yada aralanmis camdan iceri sigara atmalari, sizin mahallenin cocuklari gene temiz cocuklarmis sigara icseler ne yapacaktin :)

Edit:

YouTube - (https://www.youtube.com/watch?v=QO7-vnzejXM&feature=related)
allah böylesi cizikten korusun.....

Bu adam haketmistir yoksa kimse kimsenin arabasini boyle cizmez, ben bi arkadasimin eside metal bulasik sungeri ile 106 nin on kaputunu silmisti hala icim yanar. :D