PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : teypteki CANCHECK yazısı yardım lütfen

armagan33
04/02/2011, 10:44
grande puntom var ve daha 1 ay oldu alalı ve yaklaşık 2 kez durup dururken can check diye bi yazı beliriyor teypte ve çalışmıyor hiçbir tuşu basmıyor resmen kilitleniyor teyp servisi aradım aracı kapatıp tekrar açın dedi bikaç kez denedim ama olmadı teyp kendi kendini kilitliyor bu sorunu sürekli yapması teypte bir arıza oldugunumu gösteriyor nedir ne yapmam gerekiyor böyle bidurumda acaba servise gidip teybi değiştirmekmi gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim

exixiz
04/02/2011, 10:46
Aracın garantisi sürdüğünden dolayı direkt olarak Yetkili Servis'e götürmeniz gerekiyor. Götürün hemen sorunu halletsinler. Gerekirse yenisi ile değiştirtmeye çalışın.. :D

PNT 34
04/02/2011, 10:48
teybiniz CAN ÇEKİŞİYOR...

Scottie
04/02/2011, 10:55
aşağıdaki linkte sorunuzun yanıtı var. aynı konu daha önce açılmış..

https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/16477-cancheck-uyarisi.html

Moosty
04/02/2011, 13:26
AUX girişinde MP3 player için kablo taktırmışmıydınız? Ben kabloyu kendim yapmıştım.

Kablonun ucunda MP3 player yokken bazen CANCHECK hatası verdiğini farkettim.

Eğer bir süre sonra kendi kendine geçmiyorsa teybin arkasındaki CAN+ veya CAN- uçlarında bir temassızlık falan olabilir. Teyp arızası olduğunu sanmıyorum.

armagan33
04/02/2011, 14:28
hiçbirşey taktırmadım aldıgım gibi orjinal herşeyiyle şimdi yok ama biara servise götürmek lazım sanırım garantili çünkü olmadı değiştirsinler teşekkür ederim saolun