PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üyeler coşmuş

hsncck26
02/02/2011, 22:43
arkadaşlar birçoğunuzun başını ağrıttım grandepunto konusunda,inş en temızınden en az kmlısı ve en hesaplısından alacagım

tabi bunların dışında modıfıye bolumunede baktım ve üyeleri çok kıskandım.herkes kendı arabasına çok değişik şeyler yapmış.tab benımde küçüklüğümden beri içimden gelen yeni bişeyleri oluşturma hissi var (aslında bunun oluşumunu 8-9 yaşından beri sanayıde olmam çok etkıledı)

sizlerin araçlarına yaptıgınız küçük değişiklikleri bende çok kıskandım ve bir elektronık ve haberleşme mühendısı adayı olarak hemen bu tür işlere kalkışmam gerektiğini anladım.

benı en çok etkıleyen ise göstergelerın renklerının değişmesi hatta bir arkadaş yeşil beyaz kırmızı şeklinde yapmış inanamadım.

öncelıkle(tabi puntom olursa) bu tür şeyleri kendım yapmaya çalışacağım elbette yapamayabılırım ama sizlerin sayesınde herkesın kafasında birşeyler canlanıp daha yaratıcı fikirler çıkabılır.

belkı lüzumsuz bir konudur affola..

edit: en önemli şeyi yazmayı unuttum, herkese teşekkür çünkü herkes sadece kendını düşünmüyor elinden geldıgınce edemesebıle yardım etmek ıstıyor.

hic
02/02/2011, 22:58
Kardeşim epey samimi istekler inşallah istediğin gibi arabaya sahip olursun.Emin ol arabanı aldıktan sonra hevesle öğreneceksin bi çok şeyi tavsiyem sakın ola o gün fazla abartma:)

izoci
02/02/2011, 23:29
ahhh ahh yeni araba heyecanı yok mu?:)

GP COSKUN
03/02/2011, 01:03
sen yapmak istediğini söyle burada herkes elinden geldiğince yardımcı olacaktır
hiç şürhen olmasın

WiSTaRiA
03/02/2011, 01:22
Aynen kardeşim sen ne istiyorsan söyle voltran gibi birleşir hallederiz evelallah... :D:D

fatihtemizer
03/02/2011, 12:54
içindeki bu istek hiç kaybolmasın kardeşim:)

alpimmm
05/02/2011, 20:25
Hasan inşallah istediğin gibi Punto bulabiirsin,
ve yapmayı düşündüğün şeyleri yaparsın.
tüm arkadaşların elinden geldiğince yardımcı olacağını göreceksin.

SKELETER
06/02/2011, 04:07
Kardeş dinle sen beni. Sen bu arabayı alamazsın(punto türevleri) araba ile aranda bir bağ oluşur senin benim gibilerin. O arabayı gördüğün an tamam işte bu dersin. Bazıları buna aşk der. Aslında benzer duygulardırda. Bir adam doğru kızı işte bu kız diye hissettiği gibi emin ol arabasını da hisseder. Tabi kaşar olmamış 5. arabası değilse. Al satçı değilse. (Al satçı arkadaşlara lafım yok sadece bu genç kardeşimiz sizin anlayamayacağınız şekilde arabasını arıyor.)

Neyse genç kardeş punto senin yaşına ve isteklerine uyan ruhu olan bir arabadır. Eğer mevcut parayı toplarsan pejoymuş vs miş düşünmeden puntoya yönel. Kim ne derse dersin punto forever

hsncck26
06/02/2011, 14:55
bugun araba pazarsındayız babam 1.5 ay önceden beri sanayıcı arkadaslarına araba alcaz dıye soylemıs ozmanlar aklımızda opel astra vardı. nese babam punto alcagımızı söylemıs bugun araba pazarında onlarla karsılastık bana napcan punto yu dedıler, bende neden dedim, napcan dedıler, bıncem dedımi, alma dedıler , neden dedım, alma dedıler.
bana bi neden söyleyın almıcam dedım, fiat dediler al şu 307 dedıler 17500 lira istiyor 167 bınde dedım 18 lıraya 40 bınde bul alayım dedım :D

onlarda sabit fikir ama buda fiatın suçu KUş serisinden dolayı böle duşunuyorlar.ama punto için tamamen yanlış bi düşünce bence =)

murat26
06/02/2011, 16:17
hasan alamadın gitti kardeşim şu puntoyu sakın ha başka araba alayım deme sonra için cızz eder yollarda gelip geçtikce ve puntoları gördükçe sonra ben nerde yanlış yaptım dersin ama iş işten geçmiş olur demedi deme

tutkuaydin41
06/02/2011, 19:30
pejo da fiattan cok cok iyi bi araba deilki ve pejo cok sorun cıkaran arac dıyoLar.
yinede babn ve snn bılecegın iş.

erosistanbul
06/02/2011, 21:41
piyasa ağızlarına bakma kardeşim.al puntonu bak keyfine. yüzünü kara çıkartmaz.modifiyeye uygun, malzemesi ve en önemlisi fanatikleri bol. Piyasası bol bi araç.

StrawBeeRy
06/02/2011, 21:43
aman aman fransızdan uzak dur al bi gp bak keyfine :)