PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şeker HAstaları dikkat

pdr42
02/02/2011, 08:53
Arkadaşlar bir mail geldi dogrulugunu bilmiyorum oldugu gibi aktarıyorum
yoğun araştırmalar ve elverişli deneylerden sonra pek çok yaşlı
kadın ve erkeğin maruz kaldığı şeker hastalığına yüce mevla;nın yardımı ile ilaç BULUNDU anılan ilacın niteliği ve miktarı :
1) 100 gr. buğday
2) 100 gr. arpa
3) 100 gr. çörek otu
4) 100gr acı çam sakızı

kullanma şekli : yukardaki miktarlar harman yapılıp üzerine 2 litre su ilave edilip ateşte 10 dk kaynatıldıktan sonra soğumaya bırakılır daha sonra ince süzgeçle süzülerek bir cam surahiye konulacak ve işlemdemden sonra hasta 40 gün süreyle her sabah aç karna birer fincan içecektir 40. gün tamamlandıktan sonra 3 gün daha gün aşırı içmeye devam edildikten sonra tedavi süresi tamamlanmış olacaktır bu işlemden sonra hastanın daha önceden yemesi yasak olan her şey ALLAH'ın izniyle çekinmeden yiyebilecektir çünkü hastalık tamamen geçmiş olacaktır . bu reçete eline geçen kişilerin bir başkasına ulaştırması din kardeşliğimizin bir gereği olduğunu lütfen unutmayalım

NOT : ÇAM SAKIZI DIŞINDAKİLERİN kalanları kaynatmazdan önce kırılarak yada ezilerek kaynatılmasında yarar lı olacağını unutmayalım .iş bu reçeteyi sizlere sunan HALİT AĞIRKAN kardeşimizede lütfen dualarımızda unutmayalım ve bu maili yazan sizler için hazırlayan benide dualarınızda lütfen unutmayın

ademtahir
02/02/2011, 09:07
doğru olabilir çünkü tüm ilaçlar zaten doğadaki bitkilerden yapılıyor ama ilaçlar doğru oranlarda kimyasallaştırılıp yapılıyor..
eğer bu karışımlarda doğru oranlarda ve sterilize edilip yapılırsa faydası olabilir
arkadaşım babası kolestrol için bir karışım yapmış 1 aydır kullanıyordu ve kolestrolü ldl 400 lere dayanmıştı yaptığı karışım sayesinde kolestrolü düştü lakin kullandığı malzemelerin gramların fazlalığından dolayı geçenlerde evde bayılmış hast. kaldırmışlar yapılan ölçümde total kolestrol değeri 25 çıkmış yani kısacası verilmiş sadakası varmış 2 gün komadan yattı şimdi durumu iyi..

izoci
02/02/2011, 10:34
tşkler denenmeli ..

abulbul08
02/02/2011, 11:57
Şeker hastalığı hormon bozukluğundan kaynaklanan bir hastalık. Eğer bu yazdıkların pankreasın yeniden çalışmasını sağlarsa süper ama bana pek mantıklı gelmedi.

takres
02/02/2011, 17:29
teşekkürler

pdr42
02/02/2011, 18:46
Arkadaşlar bende bilimyorum ama bu sekilde dogal karısımla sifayı bulan insanlar olmuyor değil yalnız bu denenmiş mi denenmemiş mi benim bilgim yok bu bana gelen bir mail

m_cevik
03/02/2011, 13:00
Şeker hastalığı hormon bozukluğundan kaynaklanan bir hastalık. Eğer bu yazdıkların pankreasın yeniden çalışmasını sağlarsa süper ama bana pek mantıklı gelmedi.

Şeker hastalığı pankreasın çalışmamasından kaynaklanarak ürettiği insulin hormonunu üretemediğinden kaynaklanmaktadır.Bu nedenle verilen karışım belki kan şekerini normal seviyede tutabilir belki ama ölü olan bir organı tekrar çalışır vaziyete getirmeyecektir.Paylaşım için teşekkürler.