PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 15" jant lastik uyumu

lastride99
28/01/2011, 21:48
Merhabalar herkese.Arkadaşlar jant işimi hala çözüme kavuşturamadım.Ancak şu an üzerindeki 175\65 lastikler mevcut.Ve bazı araçlarda görüyorum jantlar tam oturmuyor lastiğe çıkıntı oluyor.O şekil bir sorun olurmu bu lastik tabanında acaba? Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.Ayrıca 15" jant uygulama fotoğraflarınız varsa paylaşabilirseniz ne tür jant alabiliriz bir fikir verebilir.:D

mert35
28/01/2011, 21:53
Merhabalar herkese.Arkadaşlar jant işimi hala çözüme kavuşturamadım.Ancak şu an üzerindeki 175\65 lastikler mevcut.Ve bazı araçlarda görüyorum jantlar tam oturmuyor lastiğe çıkıntı oluyor.O şekil bir sorun olurmu bu lastik tabanında acaba? Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.Ayrıca 15" jant uygulama fotoğraflarınız varsa paylaşabilirseniz ne tür jant alabiliriz bir fikir verebilir.:D

Valla bende su an 15 jant bakıyorum su anda kafamda tek bu model var yarın bakıcam baska olmadı bunu takıcam

Ama sizina araca siyahlı bir jant iyi gider (3. resımdekı gıbı leon48ın jantlarıdır.)

Engin_T
29/01/2011, 10:30
15" 4*100 ET 43 orjinal jant ölçüleridir et degerınden bahsedıyorsunuz sız lastıgın dısarı tasması veya ıcerde kalması et degerıyle ılgılıdır :)