PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Her Araca Uygun Karlık - Lip

muratcantona
25/01/2011, 11:43
Elimde 8 adet vardır 2.30 cm her araca gönderilcek boyuttur . Hemen kargo yapma şansım vardır . Ürün silgi formundadır plastıktir %100 esnek malzemeden üretilmiştir . Piyasadaki urunler gibi çizilme yırtılma olmaz kesınlıkle saglam bir urundur
Fiyat: 65 TL
Ön Tamponda megane RS te
https://i1008.photobucket.com/albums/af203/muratcantona/grnt031.jpg
Arka tampondakş uygulamalarımız
https://i1008.photobucket.com/albums/af203/muratcantona/IMG_6688-1.jpg
https://i1008.photobucket.com/albums/af203/muratcantona/IMG_6702-1.jpg
https://i1008.photobucket.com/albums/af203/muratcantona/IMG_3266.jpg
Hemen uzantılar.
https://i1008.photobucket.com/albums/af203/muratcantona/IMG_3209.jpg

ByPunto
25/01/2011, 13:06
fiyat iyi, piyasada 150 civarı

Punto_Can
25/01/2011, 13:07
grandepunto ve evolar için montajlı halinin fotoğrafları varsa bizim için daha açıklayıcı olur...

muratcantona
25/01/2011, 13:21
malesef yok daha urun yenı bır urun oldugu ıcın yayımadı ama taktıgımız kısıler ve ben kendı aracıma taktım cok memnunum

takres
25/01/2011, 13:35
arka tamponda ilk kez gördüm...

muratcantona
25/01/2011, 13:49
Hem öne hem arkaya uygun ıse aracların marşpiyellerinede takılıyor ürün MADE İN USA onuda belırteyım

sabanci
25/01/2011, 13:49
acaba puntolara yakışırmı ?

zafermutlu
25/01/2011, 14:02
parası mühim degilmişte evoda nasıl durur ..

PeterPAN
25/01/2011, 14:05
Stilo nun ön tamppon altına uygun mu acaba ??

muratcantona
25/01/2011, 14:06
Arkadaşlar denemeden görmeden ben bısı dıyemem ... ben sadece satısını yapıyorum aklınıza yatarsa guzel olabılır ktou duran bır arac gormedım daha

muratcantona
25/01/2011, 14:13
Stilo nun ön tamppon altına uygun mu acaba ??

her araca uygun urunun detaylı resımlerınıaksam dogru eklıcem

PeterPAN
25/01/2011, 14:34
Muratcan bey; acaba orjinal LIP ler gibi bir müddet sonra yamulma ve yıpranma olmazsa almayı düşünebilirm.. birde benim on tampon uc kısmı bazen sürtüyor yere.. yani sık sık hafif siddette darbeye maruz kalacak.. resimlerde görüldüğü seklini kaybetmeyecek bişi ise ben alırım.

tutkuaydin41
25/01/2011, 15:03
hayırlı satıslar abı laguna lip gıbı dururmu acaba punto'da...

muratcantona
25/01/2011, 15:15
Muratcan bey; acaba orjinal LIP ler gibi bir müddet sonra yamulma ve yıpranma olmazsa almayı düşünebilirm.. birde benim on tampon uc kısmı bazen sürtüyor yere.. yani sık sık hafif siddette darbeye maruz kalacak.. resimlerde görüldüğü seklini kaybetmeyecek bişi ise ben alırım.
Şöle eğer anadolu yakasında iseniz görüşüp gözunuzun onunde sürtme testini yapabılrıım fazlasıyla sert bır bıcımde surtmelere karsı fazlasıyla dayanıklı urun hakkında problem yasamazsınızın. seklını kaybetmez ben 1 senedır kullanıyorum .. dogru montaj yapıldıgı taktırde problem yasıcagınız bır urun degıldır

muratcantona
25/01/2011, 15:16
hayırlı satıslar abı laguna lip gıbı dururmu acaba punto'da...

Laguna liple cok farklı bı lip bu aynı durusu sergılemez resımlerde gorunuyor ayrıntılı zaten

sysworm001
25/01/2011, 15:50
laguna li bende vardı ama dandik sert plastik ti aracımda basıkta olduğu için grüntü on numaraydı yere sıfır gidiyordu ama çukurun birinde orda bırakmak zorunda kalmıştım:) grüntü açısından o numara eğer arkadaşımızın sattığı esnekse kırılma işi olmaz denemekte fayda var;)

muratcantona
25/01/2011, 16:00
Silgi formunda desem yerıdır kırılmaz esnek yırtılması zor :D

izoci
25/01/2011, 16:04
hayırlı satışlar abi

zaferdurukan
25/01/2011, 16:07
grande puntoya uygulandığı zaman bi kaç resmini çekerseniz iyi olur

muratcantona
25/01/2011, 16:08
Tabı alıp uygulayan bır arkadas olursa puntoda habıkıde çekerım :D

izoci
25/01/2011, 16:13
:D:D

USTA
25/01/2011, 16:17
Bizim Evo'da denemek lazım bu lipi...

KaMiKaZe
25/01/2011, 16:29
arka tamponu geliş açısından dolayı unutun, ön tampon içinde o boyutlarda bir karton kesip siyaha boyayıp deneyin yakışıyormu sürtüyormu.
hayırlı satışlar.

muratcantona
25/01/2011, 16:43
Surtmeden bır problem olmıcagını solıyım

kara kız
25/01/2011, 16:53
Şöle eğer anadolu yakasında iseniz görüşüp gözunuzun onunde sürtme testini yapabılrıım fazlasıyla sert bır bıcımde surtmelere karsı fazlasıyla dayanıklı urun hakkında problem yasamazsınızın. seklını kaybetmez ben 1 senedır kullanıyorum .. dogru montaj yapıldıgı taktırde problem yasıcagınız bır urun degıldır

daha onecki msjında urunun yeni olduğnu ve her modele montajı yapılmadı için puntoda nasıl durur bilmiyorum demissin şimdi ise urunu 1 senedir kullanıyorum ve bı sıkıntı yaşamadığnı soyluyosun..sence biz hangisine inanalım sen olsan hangisine inanırsın??

muratcantona
25/01/2011, 16:58
urunu satma amclı gtdm yenı geldı bnde 1 senedır kullanıyorum dedım ? bunun nesınde yalan var::D fark etmez kardesım benım adresım yerım yurdum herseyım bellı benı tanıyanlarda bellı adım Muratcan Soy adım Karabıyık google a yaz herseyımı bulabılırsın hakkımda kotu yorum varsa eger onuda ıyı yorumuda ... Mck motorsportta dıye arastır öle ulas gerekırse laguna yaz öle ulas bu gune kadar satıslarımın hıc bırınde problem yasamadım yalan sölemedım etmedım altı ustu karlık ıcınde yalan soleyıp satıcak degılım blow off satıyorum herkesın orjınal dedıgıne replıka dıyerek satıyorum.... yalan olmaz adam kazıklamak degıl yeterkı ınsanlar ucuza ulassın ıstedıklerıne gerceklerını bılsın

kara kız
25/01/2011, 17:02
ben senin namınıda bilmem nerden ulaşacağmıda bilmem. ne iş yaptığnıda hiç bilmem ben senin yazdıklarından sana bişey yazıorum seni insanları kandırıyosun da diye bişey yazmadım sadece hangisine inanalım yazdım yaran varki savunmaya geçtin heman gocunuyosun...

muratcantona
25/01/2011, 17:07
ahahha araştır dıyorum boş laf konusmam ben araştır dıyorum sadece ... okurkende dıkkatlı oku yanlış yonden okuyorsun ... yukarda yazdıgım seyler cok acık

takılan tum araclarında resmını koydum 3 araca takıldı suanda 1i kendı aracım 1 senedırde aracımda takılı ama daha once baska araclara takılmadı ... megane a yenı takıldı dıger sıyah lagunayadada 4 aydır falan takıldı sıyah laguna arkadasımın .. urunu yenı ıthal ettım sınırlı sayıda getırebılıyorum.. oyuzden cesıtlı araclarda yok bu ınancak nesı var ınanan ınanır ınanmayan ınanmaz ıstanbul ıcıde elde teslım edebılıyorum . ısteyen gel goruselım der gıderız gorusruz beyenırse alır beyenmesse almaz neyın yalanı varmıs ....

kara kız
25/01/2011, 17:14
arkadşım benim ağzımdan sen yalansöylüyosun diye bi cümle çıktımı?? ben neyi nasıl okucağmıda bilirim.. bu yaşta senden ögrencekte değilim. sen önce ne yazdığnı bilde oyle cvp ver bana ..ben sana sadece hangisine inanalım diye sordum??sende gereken açıklamayı yapmıssın zaten...eger sen bu işi yapıosanda doğru duzgün cümle kurcaksın ki burda bu yazılan msj ları okuyan ınsanlar boyle ıkıleme düşmicek boyle polemiklerde girmicek...umarım ne demek ıstediğmide anlatabilmisimdir...sana hayırlı satışlar...

StrawBeeRy
25/01/2011, 17:15
murat abiyi tanıyorum elindeki ürün gayet güzel uygulanmış araçlarda gördüm kimse hakkında sana inanmıyoruz felan demesin inanmıyorsanız almayın zorla satmıyor ürün yeni ilk olarak kendi taktı sonra megane RSe taktılar sonra mustafa abinin kangooya takıldı grandepuntoda hiç denemedik demiş yalan söylicek hali yok peki daha önce puntoya taktık çok hoş oldu dese burdan birine bu üründen satsa puntonun tamponuna uymasa ne cevap vericek açık açık söylemiş daha önce denemedik ama isterseniz anadolu yakasındaysanız takıp deneriz demiş hemen asıp kesiyorsunuz ;)

hayırlı satışlar abi..

muratcantona
25/01/2011, 17:17
arkadşım benim ağzımdan sen yalansöylüyosun diye bi cümle çıktımı?? ben neyi nasıl okucağmıda bilirim.. bu yaşta senden ögrencekte değilim. sen önce ne yazdığnı bilde oyle cvp ver bana ..ben sana sadece hangisine inanalım diye sordum??sende gereken açıklamayı yapmıssın zaten...eger sen bu işi yapıosanda doğru duzgün cümle kurcaksın ki burda bu yazılan msj ları okuyan ınsanlar boyle ıkıleme düşmicek boyle polemiklerde girmicek...umarım ne demek ıstediğmide anlatabilmisimdir...sana hayırlı satışlar...

Ne yazdıgımı cok ıyı bılıyorum ben polemıge gırmem karsı taraf acmadıkca polemık .... eyvallah

muratcantona
25/01/2011, 17:18
murat abiyi tanıyorum elindeki ürün gayet güzel uygulanmış araçlarda gördüm kimse hakkında sana inanmıyoruz felan demesin inanmıyorsanız almayın zorla satmıyor ürün yeni ilk olarak kendi taktı sonra megane RSe taktılar sonra mustafa abinin kangooya takıldı grandepuntoda hiç denemedik demiş yalan söylicek hali yok peki daha önce puntoya taktık çok hoş oldu dese burdan birine bu üründen satsa puntonun tamponuna uymasa ne cevap vericek açık açık söylemiş daha önce denemedik ama isterseniz anadolu yakasındaysanız takıp deneriz demiş hemen asıp kesiyorsunuz ;)

hayırlı satışlar abi..

Mustafa abının kangoodakı benımkı degıl onu solıyım saollasın tesekkurler

sedini
25/01/2011, 20:31
anadolu yakasında yeriniz de kendiniz uygulayabiliyormusunuz?

muratcantona
25/01/2011, 20:39
anadolu yakasında yeriniz de kendiniz uygulayabiliyormusunuz?

Dukkan veya bır dukkancı olmadıgım ıcın uygulama sansım yok ama uygulaması cok basıttır . vida+pul uygulaması ve sılıkonla guzel ve saglam olur .. yada 3m VHB bantı ile olur ... çift taraflı bantlada olur ama tavsıye etmem

sedini
25/01/2011, 20:48
anladım tşkrler

erosistanbul
25/01/2011, 22:06
Arkadaşlar bu lip dediğiniz olay, tamponun altındaki plastik parçamı oluyor. kusura bakmayın bilmiyorum.aydınlatırsanız sevinirim.faydası varmıdır.yoksa görüntüden mi ibarettir.olayı anlamadığım için yorumsuzum.kusuruma bakmayın. saygılar, sevgiler.

tutkuaydin41
25/01/2011, 23:52
Arkadaşlar bu lip dediğiniz olay, tamponun altındaki plastik parçamı oluyor. kusura bakmayın bilmiyorum.aydınlatırsanız sevinirim.faydası varmıdır.yoksa görüntüden mi ibarettir.olayı anlamadığım için yorumsuzum.kusuruma bakmayın. saygılar, sevgiler.
ewet abi tamponun altındakı kısım, fayda olarak sadece goruntu amaclı takılıyor aracın guzel durması ıcın..

erosistanbul
25/01/2011, 23:56
ewet abi tamponun altındakı kısım, fayda olarak sadece goruntu amaclı takılıyor aracın guzel durması ıcın..

teşekkürler

freelife
26/01/2011, 01:06
lip benim aracıma takılmıştır,ben çok memnunum en azından tamponu koruyor yere sürtmelere karşı ve istanbul anadaolu yakasında olanlar isterlerse aracımda görebilirler. burdan bana yazarsanız haberleşebiliriz hergün maltepede aracım.

muratcantona
26/01/2011, 21:44
Anadolu yakasındakılere kendı aracım ustundekılerıde gosterebılırım

WiSTaRiA
26/01/2011, 21:56
Kendi aracınızın resimlerini çekip paylaşırsanız güzel olur...

StrawBeeRy
26/01/2011, 22:00
Kendi aracınızın resimlerini çekip paylaşırsanız güzel olur...
ilk sayfadaki gri laguna abi :)

WiSTaRiA
26/01/2011, 22:08
Biliyorum mertçim gördümde arkadaşın puntosunda mevcutmuş ben puntoda görmeyi talep ettim canım...

muratcantona
27/01/2011, 02:07
Bende punto yok malesef :S

muratcantona
28/01/2011, 01:26
guncel