PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aranıza GP imle katıldım ama...

chemist52
24/01/2011, 00:21
İyi günler arkadaslar.GP aracımı alalı yaklasık 5 gun oldu.Aracımdan memnunum fakat serviste aracı almadan once taktrıdıgım park sensorlerı çalışmıyor.bir defa degıstırılemsıne ragmen yenısındede aynı hatayı gösterdi.Bugun yetkılılerı aradım dedım bu sensoru sonradan boyuyorsunuz acaba boyada kullanılan solventler sensorlerı kısa devre yaptırabılırmı dıye bilgi sundum.Ve aracımın rengıne uygun (beyaz) sensorlerden gelınce haber vermelerını söledım.Bakalım sımdı beklıyoruz.Sizinde tecrubelerınızden yararlanmak isterım.Gercekten dedıgım gibi servıste takıldıgında sorun olmayan sensorler bı kac saat sonra (boyandıktan) calısmıyor bunun sebebının kullanılan boyanın solventının zamanla kısa devreye sebep olması durumu olabılır mı?:uhm00000:

ozay06
24/01/2011, 11:36
Zannetmiyorum Bundan önceki aracımın park sensörlerinide bizzat ben boyattım hiçbir sorun olmadı Gp beyaz aracıma beyaz boyalı sensörler takılı durumda hiçbir sorun yok

Scottie
24/01/2011, 11:41
öncelikle hoşgeldin.. keyifli forumlar..

ikisininde çalışmaması ilginç.. boaydan olabilir. ama bir çok arkadaş boyalı kullanıyor.

izoci
24/01/2011, 13:22
bnmki boyalı gayet iyi çalışıyr ;)

Misafir
24/01/2011, 13:42
Ağustosta çıkarttığım aracımın park sensörlerini Eylül'de taktırdım ve boyalı. Şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım..

chemist52
24/01/2011, 16:26
yorumlarınız ıcın tesekkur ederım.Bakalım daha bı yanıt alamadım servısten mrkla beklıyorum.aslında aracta bu denlı bışey cıkması sınırımı bozuyor.Belkıde meslegımden dolayı böyle suphecı yaklasıyorum:) her nekdar talıhsızlık olsada:D

takres
24/01/2011, 17:28
sensör kullanmıyorum en iyisi ayna bence tavsiye ederim... ::)

chemist52
24/01/2011, 22:55
takres bende baya alsıtım aynaya:D zaten arabanın arkası yok o yuzden sorunda yok:)

fatihsen67
25/01/2011, 11:34
Puntoma takılan gövde rengi sensörler takıldıktan 2 ay sonra olur olmaz ötmeye başlamıştı. Yenisi ile değiştirince bir sorun kalmadı.

thekafkef
25/01/2011, 22:42
Bende Sonradan boyattım bir sorun olmadı ama belli olmaz tabiki sensorun markası kullanılan malzeme değişebilir.

chemist52
13/02/2011, 18:01
İyi günler arkadaslar.Park sensöru sorunum dun ıtıbarı ıle cozuldu.meger sorun aracı almadan once taktıkları park sensorunun katalogda belırtılen olmadıgı ve dolayısıyla boyandıgında hassas olan bı cıhaz kullanıldıgı tespıt edıldı.sımdı katalogtakı urun takıldı ve suanda sorun yok ama magdurıyetımın farkında olduklarını pek sanmıyorum.madem katalogtakı urun degıl neden aracıma takıyorsunuz dedıgımde verdıklerı yanıt cok komıgıme gıttı."elımızde bu vardı bunu taktık" güler mısın aglar mısın:)

abulbul08
13/02/2011, 18:04
İyi günler arkadaslar.Park sensöru sorunum dun ıtıbarı ıle cozuldu.meger sorun aracı almadan once taktıkları park sensorunun katalogda belırtılen olmadıgı ve dolayısıyla boyandıgında hassas olan bı cıhaz kullanıldıgı tespıt edıldı.sımdı katalogtakı urun takıldı ve suanda sorun yok ama magdurıyetımın farkında olduklarını pek sanmıyorum.madem katalogtakı urun degıl neden aracıma takıyorsunuz dedıgımde verdıklerı yanıt cok komıgıme gıttı."elımızde bu vardı bunu taktık" güler mısın aglar mısın:)
Hayırlı olsun. Tipik servis mantığı cevabı.