PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Smile adsl den uzak durun

ZAK1980
23/01/2011, 23:02
arakadaslar sm****le adsli 4 yıldır kullanıyorum fakat 1 haftadır adsl hızı oldukca dusuk ve musterı hızm ulasmakta ezıyet artık 15 dk telefonda beklıyorsunuz tam derdınızı anlatacaksınız telefon pat dıye gıdıyor haydeee yıne arıyorsunuz aynı durum.
Nisan da sozlesmem bıtıyor ama nasıl ıptal ettırecem bılmıyorum ınternettekı sıkayatlere baktım 20 sıkayetten 12 bunlara aıt herkesın sıkayetı musterı hizm. ılgısızlıgı adsl hızının dusuklugu ve ıptal ettırmede musterısını surundurmelerı gercekten surunduruyorlarmıs 2 ay once talepte bulunan var halen ıptal edılmemıs kısacası abonelık cok kolay ama ıptalı cokk zor aynı ıptal ettırme ezıyetı 1i adslde aynısıymıs bilginize.

USTA
23/01/2011, 23:50
1 Ocak'ta hız sorunları nedeniyle TTNET i bırakıp bu firmaya geçecektim,TTNET 1 ay daha müsade etmemi istedi ve sorunu çözdüler,iyiki acele edip değiştirmemişim....

blk_hakan
23/01/2011, 23:55
Bende kullandım smileyi çok kötü gerçekten ucuz diye aldandık iptalini çabuk yaptırdım ben..Bence en güzeli Kablo net gayet güzel,1 yıldır kablonet kullanıyorum sorunsuz ucuz ve mükemmel digerlerinden daha hızlı tavsiye ederim .

exixiz
24/01/2011, 10:03
Dediğiniz gibi Hakan bey en iyisi kablo net ama bazı illerde ne yazık ki mevcut değil.
Mesela örnek olarak vericek olursak Edirne. Kimi yerlerinde kablo net var. Kimi semtlerde yok.
Benim oturduğum mahallede yok mesela, olsa bende kablo net kullanmayı düşünüyorum ama ne yazık ki yetersiz alt yapı oluşundan dolayı mütevellit yok.. :P

Şuan TTNet kullanıyorum memnun muyum hayır. Bazı zamanlar o kadar yavaşlıyor ki anlatılacak gibi değil. Sürekli download yaptığım için midir bilinmez. Hafta da 120 GB download ım var. Bana TTNet yetersiz geliyor. İnşallah kablo net gelicekte rahatlayacağım..

blk_hakan
24/01/2011, 10:11
Dediğiniz gibi Hakan bey en iyisi kablo net ama bazı illerde ne yazık ki mevcut değil.
Mesela örnek olarak vericek olursak Edirne. Kimi yerlerinde kablo net var. Kimi semtlerde yok.
Benim oturduğum mahallede yok mesela, olsa bende kablo net kullanmayı düşünüyorum ama ne yazık ki yetersiz alt yapı oluşundan dolayı mütevellit yok.. :P

Şuan TTNet kullanıyorum memnun muyum hayır. Bazı zamanlar o kadar yavaşlıyor ki anlatılacak gibi değil. Sürekli download yaptığım için midir bilinmez. Hafta da 120 GB download ım var. Bana TTNet yetersiz geliyor. İnşallah kablo net gelicekte rahatlayacağım..

Maşallah diyelim haftada 120 GB tabi bu yüzden hızınız yarıyarıya düşüyor dowloand aşımından dolayı . Kablo nette istedigin kadar indirme yap ama hızınız hep sabit kalıyor oyüzden çok iyi inşallah sizin oralara gelirde geçersiniz hemen..

takres
24/01/2011, 10:13
sürekli yer değiştirdiğimden mecbur vodafone 3 g kullanıyorum ama tavsiye edilmez :)

ZAK1980
24/01/2011, 10:25
enıstede fıber ınternet var 150mb 4 dk ınıyor oda en yavası smılede 250 mb 4 saat te ınıyor kıskanıyorum yaa evı tasıyacam vallahı sırf bu fıberden

femoli
24/01/2011, 10:58
Smille elini verirsen kolunu alamazsin ben sadece 3 ay kullandim ilk ay yarim fatura yerine tam fatura yolladilar sonraki ay yine tam bir sonraki ay iptal icin basvurdugumda kasitli sekilde sureyi asirdilar 4 gun icin bir tam fatura daha 45 gun icin 3 fatura birde 12 ay once kapattirdigim icin baglanti ucreti vs de pesin olarak aldilar yani anlayacagin bir dunya para odedim . Aman diyim gecersen bile yatirdigin faturalari asla atma bana bir bucuk yil iceisinde 3 kere fatura geldi odenmemis faturaniz var diye her seferinde yatirdigim makbuzlari ibraz etmem gerekti smille mi :) aslaa..

https://forum.grandepuntotr.com/ser-kursu/23283-smile-adsl-kullanan-varmi-aramizda.html#post444816

hep söyledim söylerim uzak durunnnn...

Ardevo
24/01/2011, 11:14
Ben tam 3,5 senedir kullanıyorum, bir kez bile sorun yaşamadım desem..

Scottie
24/01/2011, 11:34
bende uydunet alacaktım ama malesef mahallede kablo tv yok. o yüzden alamadı. biri kullanıyorum. hızından memnunum ama biiyorum ki kapattıracağım zaman kesin süründürecekler..