PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Artık Bende Grante Punto Sahibiyim-Sorularım

ufukss
22/01/2011, 13:16
Merhaba Arkadaşlar,

35.000 KM Fire Active 2008 model punto aldım. Ancak sorunum birçok düğme var araçta ne işe yarar nasıl bilgi sahibi olabilirim. Ayrıca klima nasıl çalışıyor onu bile bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum Teşekkürler..

zafermutlu
22/01/2011, 13:19
okadar çok dügme yok :) direksiyondakiler teyp için.. kapıdakiler cam için.. aynalar için var. sisler far ayaraları için.. yol bilgisayarı menüsü.. aklıma gelenler bunlar..

ufukss
22/01/2011, 13:21
okadar çok dügme yok :) direksiyondakiler teyp için.. kapıdakiler cam için.. aynalar için var. sisler far ayaraları için.. yol bilgisayarı menüsü.. aklıma gelenler bunlar..

2000 cliodan geçiş yapınca çok geldi gözüme belki:) Mesela yol bnilgisayarındaki işaretler ne anlama geliyo 5-6 tane seçenek var bakabildiğimiz. Ayrıca klima nasıl çalıyor?? Forumda bunları anlatan bir sayfamız mevcutmu yoksa yardımlarınızı rica ediyorum. Teşekkürler..

Scottie
22/01/2011, 13:22
öncelikle hoşgeldin...

karıştırarak öğrenebilirsin...

ufukss
22/01/2011, 13:23
öncelikle hoşgeldin...

karıştırarak öğrenebilirsin...

Hoşbulduk teşekkürler.. Karıştırarak öğrenmekte bir yöntem ancak herşeyi kitaptan bakıp aman yanlış birşey yapmayalım hevesinde olduğumuz için karıştırmaktanda korkuyorum biraz:)

ZAK1980
22/01/2011, 13:24
Kıvanc Tanısma bolumunde kendını tanıtsaydın hos geldın dememız daha farklı olurdu aracınız hayırlı olsun aracın kullanma klavuzu yok galıba forumda arkadasın bırı sagolsun lınk vermıstı aracların kullanım klavuzlarını onu ındırerek ıstedıgın cevapları alabılırsın .
Linki bulunca yazacam bakıyorum nerede dıye

zafermutlu
22/01/2011, 13:25
klima otomatik mi? degilse eger soguk için maviye sıcak için kırmızya çeviriyosun.. kar gibi bir dügme var ona basıyosun yazları soguk üflesin diye.. kışları kırmızıda , 1-2-3 diye kademeleri çevirirsin..

ufukss
22/01/2011, 13:26
Sn Zak1980 Teşekkür ederim. Forumu kirletmek değil maksadım. Şayet taşınması gerekiyorsa moderotörlerde yardım bekliyorum. Linkide ayrıca bekliyorum. Çok teşekkür ederim.

ufukss
22/01/2011, 13:29
klima otomatik mi? degilse eger soguk için maviye sıcak için kırmızya çeviriyosun.. kar gibi bir dügme var ona basıyosun yazları soguk üflesin diye.. kışları kırmızıda , 1-2-3 diye kademeleri çevirirsin..

Sn Zafermutlu araç fire active olduğu için manuel klima. Kar gibi düğme dediğiniz? Çevrirdiğimiz düğmelerin üstünde 3 tane düğme var bi tanesi buğulanma için yanında ampul veya güneş gibi tabir edebilieceğimiz bir düğme onun yanındada araç içi hava sirkülasyonu sağlayan düğme var??

zafermutlu
22/01/2011, 13:31
işte o güneş dedigin klima dügmen.. ona bas

ufukss
22/01/2011, 13:32
işte o güneş dedigin klima dügmen.. ona bas

Hımm ok. Çok teşekkür ederim. Aracı 18.000 TL ye aldım fiyat nasıl arkadaşlar??

takres
22/01/2011, 13:32
iyi ki dynamic almamışsın abi :)

ZAK1980
22/01/2011, 13:34
Sn Zak1980 Teşekkür ederim. Forumu kirletmek değil maksadım. Şayet taşınması gerekiyorsa moderotörlerde yardım bekliyorum. Linkide ayrıca bekliyorum. Çok teşekkür ederim.
Kirlettiğin falan yok forumu
FIAT - fiat.com.tr (https://www.fiat.com.tr/Pages/tr/hakkinda/KullanimKilavuzlari.aspx)

zafermutlu
22/01/2011, 13:34
Hımm ok. Çok teşekkür ederim. Aracı 18.000 TL ye aldım fiyat nasıl arkadaşlar??

çok güzel fiyatı inş. sorunuz kazasız belasız binersiniz...

ufukss
22/01/2011, 13:40
iyi ki dynamic almamışsın abi :)

Esprin güzel:) Ancak dynamic kafama göre bulamadım açıkcası. Bu arada temiz ve fiyatı bana göre makul olduğu için aldım. Memnunum şuan. Tşk.:)

ufukss
22/01/2011, 13:41
Kirlettiğin falan yok forumu
FIAT - fiat.com.tr (https://www.fiat.com.tr/Pages/tr/hakkinda/KullanimKilavuzlari.aspx)

Çok teşekkür ederim. İşime yarayacağını düşünüyorum. Kolay Gelsin..

gousto
22/01/2011, 22:13
Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz...aracınızın kullanım kılavuzu yoksa...fiat müşteri hizmetlerini arayıp aracınızı ve sürücü kaydınızı yaptırıp kullanım kılavuzu istediğinizi belirtirseniz size ücretsiz hatta kargo ücretini bile ödeyip gönderiyorlar...

kulis
22/01/2011, 22:29
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, bende siteye az önce üye oldum. siteyi googleden gördüm, araç alacağım için birkaç gündür sitenizi takip ediyorum.
bugün Fiat Punto Grande 1.4 Fire Active 2006 model 102 binde benzinli bir araç baktım, ustama gösterdim alınır dedi. adamla anlaştım kaporayı verdim, pazartesi resmi işlemleri yapıp emaneti inşallah tamamen alacağız.

Şu dakikadan sonra acaba nelere dikkat etmeliyim?
Mesela lpg taktırmayı düşünüyorum, ne dersiniz bu düşünceme?

ahmet_erzurumlu
23/01/2011, 21:34
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, bende siteye az önce üye oldum. siteyi googleden gördüm, araç alacağım için birkaç gündür sitenizi takip ediyorum.
bugün Fiat Punto Grande 1.4 Fire Active 2006 model 102 binde benzinli bir araç baktım, ustama gösterdim alınır dedi. adamla anlaştım kaporayı verdim, pazartesi resmi işlemleri yapıp emaneti inşallah tamamen alacağız.

Şu dakikadan sonra acaba nelere dikkat etmeliyim?
Mesela lpg taktırmayı düşünüyorum, ne dersiniz bu düşünceme?

fiyatı ne kadar acaba öğrenebilirmiyim. ayrıca lpg konusunda araca çok biniyosan taktırabilirsin. ben taktırmıyorum araca lpg. biraz korku birazda benzinli daha iyi diye düşünüyorum. saygılarımla