PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kauçuk pas pas + paslanmaz marşbiyel

azem
16/01/2011, 19:35
arkadaşlar evo ma orjinal kauçuk pas pas ve paslanmaz marşbiyel arıyorum nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim
Gande puntonunkilerde uyarmı??

takres
16/01/2011, 23:03
mehmet abiye(femoli) bir sor derim...

mavibeta
19/01/2011, 12:57
Valla bende pas pasımdan hiç memnun değilim devamlı kayıyor, öneride bulunan olursa bende almayı düşünebilirim...

EVOCU
19/01/2011, 13:06
CANDER OTOMOTIV (https://www.canderotomotiv.com) Ben Burdan Aldım Evoma.. Toptan Fiyatlar Parekende de 1 2 tl fark vererek alabiliyosunuz.. 12 TL Yazanı Aldım.. Cuk Oturuyo Evoya.. Arka Orta Konsola Denk Gelen Parca Haric.. 2 Gun Suda Beklettim Daha Sonra Araca Yerleştirdim.. Guvenilr Firma Tavsiye Ederim.. Çeşitleri Mevcut..

yolcu27
19/01/2011, 13:30
CANDER OTOMOTIV (https://www.canderotomotiv.com) Ben Burdan Aldım Evoma.. Toptan Fiyatlar Parekende de 1 2 tl fark vererek alabiliyosunuz.. 12 TL Yazanı Aldım.. Cuk Oturuyo Evoya.. Arka Orta Konsola Denk Gelen Parca Haric.. 2 Gun Suda Beklettim Daha Sonra Araca Yerleştirdim.. Guvenilr Firma Tavsiye Ederim.. Çeşitleri Mevcut..

biraz baktımda burada fiyatlar çok uygun neden acaba :S ihraç fazlası mı bunlar :D

EVOCU
19/01/2011, 13:52
Aldım Test Ettim Arkadaşım Malzemeler Fiyatına Göre On Numara.. Bi Kumar Oynadım giden 50 TL Olsun Dedim Yüzümü Kara Çıkarmadı Karşı Taraf.. o Gün cenazesi Olmasına Karşılık Ürünü Yolladı.. Bu Yüzden Reklamı Haketti.. 12 TL Yazan Paspaslar için Soyluyorum Ufak Bi Kaucuk Kokusu Mevcut 2 Gun Suda Bekletmek Cozum Oluyo Evoya Cuk Oturuyo Biraz Ince Olmasıda Benım Icın Avantaj Kaba Durmuyo Aracta..

yolcu27
19/01/2011, 13:54
Aldım Test Ettim Arkadaşım Malzemeler Fiyatına Göre On Numara.. Bi Kumar Oynadım giden 50 TL Olsun Dedim Yüzümü Kara Çıkarmadı Karşı Taraf.. o Gün cenazesi Olmasına Karşılık Ürünü Yolladı.. Bu Yüzden Reklamı Haketti.. 12 TL Yazan Paspaslar için Soyluyorum Ufak Bi Kaucuk Kokusu Mevcut 2 Gun Suda Bekletmek Cozum Oluyo Evoya Cuk Oturuyo Biraz Ince Olmasıda Benım Icın Avantaj Kaba Durmuyo Aracta..

burası toptan fiyatına parakende satıyor sanırım. bir ara bende alayım şu paspaslardan havuzlu kışın lazım olmuyor değil.

duu
19/01/2011, 15:24
ben bayıldım çok güzel gerçekten
yalnız bundan gp ye uyumlumu acaba ?

EVOCU
19/01/2011, 16:21
Bu Konuda Bir Başlık Açayım Ben Kimse Paspassız Kalmasın en iyisi D: