PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.4 77 hp performans şaşırtıcı

stevenbursa
25/04/2007, 22:20
Malum forumdaki bir çok arkadaşın bildiği gibi 2 hafta kadar önce puntomu aldım daha acemiyim pek fazla direksiyona geçmişliğim yok bir kaç gündür uludağ yollarında dur kalk çalışıyorum el freniyle kalkmaya çalışırken arabayı bayabi zorladım bilmeden tabiki :) ama o kadar dik rampalarda bile araba hiç kasmadı fazla stop etmedi vede hararet çıkmadı 1,4 77 hp olmasına rağmen bir an düşündüm hele birde 95 hp falan olsa demekki uçucak arabayı aldığım ilk zaman herkes o araba dağ yoluna çıkmaz falan demişlerdir bende inandım neredeyse demekki sallamışlar o anda aklıma birden forumdaki bir bayan arkadaşın yazdığı puntiş lafı geldi birden gülümsedim bu kadar çok arabayı sevmesinin bir nedenide ortaya çıktı sanırım işin özü puntonun başka şaşırtan özellikleri varmıdır sizde varsa nelerdir bizde bilelim :p bu arada 16 hg 663 kırmızı punto görürsüniz bursada trafikte pek yaklaşmayın valla banada kaza yaptırmayın :) çünkü puntoyla yanyana gelince içimden sollayıp gitmek geliyo

microab
25/04/2007, 22:40
Başlıklar içerik hakkında fikir verirse süper olacak...

Düzenlendi...

gokhan_genc
26/04/2007, 13:28
Ben zaten her yeni GP sahiplerine söylüyorum bu aracın günden güne ne kadar kaliteli bir araç olduğunu anlayacaksınız diye.Bu aracı daha da seveceksin.Çünkü her yönden çok kaliteli bir araç gerçekten...

nasrettinhoca
26/04/2007, 15:32
Araç içi zırıltılar hariç hiç bir şikayetim yok...77 bg performans aramayanlar için bence gayet iyi...

paradiseLost
26/04/2007, 15:42
Araç içi zırıltı olayı tam bir felaket bunun üstüne bira çalışıcam ama zamanım yok kiii

Gkhan
30/04/2007, 11:57
2 hafta önce almışsınız.Hayırlısı olsun kazasız belasız kullanın.

Daha keşfedilmeyi bekleyen bi çok özellik var. :ok:

gp_tuning
30/04/2007, 19:53
Ben zaten her yeni GP sahiplerine söylüyorum bu aracın günden güne ne kadar kaliteli bir araç olduğunu anlayacaksınız diye.Bu aracı daha da seveceksin.Çünkü her yönden çok kaliteli bir araç gerçekten...

gercekten de ole wala hger gecen gun bırazdaha sewıyorum.sanada hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız cezasız surusler:D