PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ntv de fiatla ilgili bi program vardı.. Yardımm

igeroglu
06/01/2011, 02:10
1 2 hafta önce konunun birinde ntv de fiatla ilgili olan bi program vardı fiat 500 evo bide bravo vardı o zaman izleyememiştim şimdi izleyecem 1 saattir linkini bulamadım forumda bilen yada rasgele önüne çıkan linkini verirse sevinirim :sweatingbullets:

farukileri
06/01/2011, 02:34
1 2 hafta önce konunun birinde ntv de fiatla ilgili olan bi program vardı fiat 500 evo bide bravo vardı o zaman izleyememiştim şimdi izleyecem 1 saattir linkini bulamadım forumda bilen yada rasgele önüne çıkan linkini verirse sevinirim :sweatingbullets:

hemen yardımcı olayım,sık kullanılanlara almıştım bunu.

ntvmsnbc Video Galeri (https://video.ntvmsnbc.com/0-100-5-aralik-2010.html)

igeroglu
06/01/2011, 03:25
hemen yardımcı olayım,sık kullanılanlara almıştım bunu.

Saolun

samprik
06/01/2011, 04:17
bu programı tv de izlemiştm ama yeterince anlatmadılar tam birini anlatırken başlıyolar diğerini anlatmaya çorba oluyo konu =))

OzzY
06/01/2011, 04:26
bu programı tv de izlemiştm ama yeterince anlatmadılar tam birini anlatırken başlıyolar diğerini anlatmaya çorba oluyo konu =))

bu programın genel sorunu bence bu daldan dala atlayıp anlattıkları ufak tefek şeyleride birbirine karıştırıyolar.

bide diyo yok tofaş başlı başına bölüm olur. ee git yap ozaman yada karıştırma. doğaçlama yapıyolar programı...

ps: canım sıkıldı