PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cam Tavan Taş Attılar Hangi Servise Gideyim?

NyhatShu
04/01/2011, 18:23
Arkadaşlar yine bi aksilik peşimi bırakmıyor. cam tavana dükkan önünde taş attmışlar. arabamın cam tavanı patlamış polis tutanaksız birmota gittim beyanla olmaz dedi geri gönderdi. simdi tutanak tutturcam polisten fakat artık sorun yaşamak istemiyorum şu servislerle hangi servise gideyim hasar bölümü iyi olan ???

turker
04/01/2011, 18:25
gecmıs olsun en cok bende bundan korkuyorum

edelsang
04/01/2011, 18:26
halla halla :S çok çok geçmiş olsun sen bi horoz,kuzu kes bişi

NyhatShu
04/01/2011, 18:27
koç kestim ilk aldıgımda kabul olmadı heralde bidaa kesicem bişiyler :S

izoci
04/01/2011, 18:28
bunu yapan insn mı yav geçmiş olsun:S

SRDR KRKC
04/01/2011, 18:29
Sen Bence En İyi Servisi Araştırmak Yerine Hemen Beyan İçin En Yakın Karakola Git Ve Tutanağını Al. Yoksa Kaskoylada Başın Sıkıntıya Girer. Çok Pahalı Bir Malzeme. Geçmiş Olsun. Bir Kan Akıt Tabi Bu Horoz Olmaz ...

NyhatShu
04/01/2011, 18:29
bunu yapan insn mı yav geçmiş olsun:S

değil hayvan hayvan

Scottie
04/01/2011, 18:30
geçmiş olsun... insanlıktan nasibini almamış canavarlar...

StrawBeeRy
04/01/2011, 18:32
yuhh bunu yapanlar insan dışı varlıklar geçmiş olsun

axi
04/01/2011, 18:33
cam tavan olması daha iyi saç tavan olsaydı tavan yamulacaktı.. işin daha zor olacaktı cam en azından değişebiliyor.. geçmiş olsun tutanakda geç kalmayın

WiSTaRiA
04/01/2011, 18:44
Kaskonla görüşsen sana daha iyi yol çizmen için yardımcı olucaklardır... Geçmiş olsun...

segin
04/01/2011, 21:19
geçmiş olsun kardeşim bende horoz kestim olmaz dediler koyun kestim ama olanla ölene çare yok. inşallah yapıldıktan sonra sorun çıkarmaz.

puntoaz
04/01/2011, 21:30
geçmiş olsun...

takres
04/01/2011, 21:41
yapanın eline ne geçti acaba...

krakercocuk
04/01/2011, 21:58
gecmış olsun nıhat:(

ozay06
04/01/2011, 22:05
İnşallah polis tutanak konusunda sana sıkıntı yaratmaz
4 yıl önce arabamızı alışverişi yapmak üzere gittiğimiz pazarın yanına park ettik Döndüğümüzde aracın sol arka çamurluğunda göçük ve tamponunda kırık vardı Aracın kaskosu olduğu için karakolu aradık Durumu anlattık Karşımızdaki polis arkadaş araçta çok hasar yoksa karakolun önüne gelmemizi ve tutanağı burada tutacağını belirtti Bizde aracı karakola götürdük Sonra polisler geldi araca baktı daha sonra komiser yardımcısı geldi "Ben bu araca tutanak tutmam sen bize hafif hasar demiştin bunda enaz 2500 tl lik hasar var" dedi Bizde ne yapacağımızı şaşırdık Ben polise "ben aracımı keyfi olarakta vursam bile kasko öder sizin göreviniz tutanak tutmak değil mi?" dedim Biraz restleştik ve karakoldan tutanaksız çıktık Daha sonra aracı yaptıracağımız özel servise gittik oda bizi yakınındaki karakola götürdü ve durumu anlattı Polisler araca uzaktan bakıp tutanağı tuttular Diğer polisin 2500 tl dediği hasarı kaskodan 450 tl ye yaptırdık Servisteki arkadaşa polis bize neden tutanak tutmadı diye sorduk Oda bize siz onun derdini anlamamışsınız dedi Bende sadece burası Türkiye artık kime güveneceğimizi şaşırdık dedim

vt_365
04/01/2011, 23:12
Arkadaşlar yine bi aksilik peşimi bırakmıyor. cam tavana dükkan önünde taş attmışlar. arabamın cam tavanı patlamış polis tutanaksız birmota gittim beyanla olmaz dedi geri gönderdi. simdi tutanak tutturcam polisten fakat artık sorun yaşamak istemiyorum şu servislerle hangi servise gideyim hasar bölümü iyi olan ???

çok gecmıs olsun allah beterınden saklasın
enriko alibertiden sasma derım kardesım

mert35
04/01/2011, 23:21
Nihat kardesım gecmıs olsun bu aksılıkler mı dıyelım sansızlık mı diyelım hep senı buluyor kardesım demekkı koc yetmemıs senın arabaya danaya girseydın kurtarırdın neyse kardesım tekrar gecmış olsun tavsıyem merkez servıs olabılır.

LeoN48
04/01/2011, 23:45
Çok geçmiş olsun Nihat, yapan hayvanların da elleri kırılsın. Bu arada bir tek seni bulmuyor bu aksilikler, üzülme, ben de saçmasapan şeyler yaşadım, yaşıyorum da.

NyhatShu
05/01/2011, 00:42
İnşallah polis tutanak konusunda sana sıkıntı yaratmaz
4 yıl önce arabamızı alışverişi yapmak üzere gittiğimiz pazarın yanına park ettik Döndüğümüzde aracın sol arka çamurluğunda göçük ve tamponunda kırık vardı Aracın kaskosu olduğu için karakolu aradık Durumu anlattık Karşımızdaki polis arkadaş araçta çok hasar yoksa karakolun önüne gelmemizi ve tutanağı burada tutacağını belirtti Bizde aracı karakola götürdük Sonra polisler geldi araca baktı daha sonra komiser yardımcısı geldi "Ben bu araca tutanak tutmam sen bize hafif hasar demiştin bunda enaz 2500 tl lik hasar var" dedi Bizde ne yapacağımızı şaşırdık Ben polise "ben aracımı keyfi olarakta vursam bile kasko öder sizin göreviniz tutanak tutmak değil mi?" dedim Biraz restleştik ve karakoldan tutanaksız çıktık Daha sonra aracı yaptıracağımız özel servise gittik oda bizi yakınındaki karakola götürdü ve durumu anlattı Polisler araca uzaktan bakıp tutanağı tuttular Diğer polisin 2500 tl dediği hasarı kaskodan 450 tl ye yaptırdık Servisteki arkadaşa polis bize neden tutanak tutmadı diye sorduk Oda bize siz onun derdini anlamamışsınız dedi Bende sadece burası Türkiye artık kime güveneceğimizi şaşırdık dedim

Polis tutanak tutmadı araba öyle duruo cam tuz buz olmuş şekilde bana şahibeli geldi diyo tatbikatta hiç böyle bişey görmedik diyo ya benmi kırdım dedi ve tutanak tutmadı yarın napcam hiç bilmiyorum polisler gidip suçluları bulmaz işlerini yapmaz gelir film'e ceza yazar onu yapar bunu yapar bi tutanak tut dedim arkasını döndü gitti insan değiller yani.. beyan'lada olmayabilir yüksek hasar dediler en sonunda takla attırcam arabaya.

OzzY
05/01/2011, 01:05
sen bence sigorta şirketinle konuş. hangi şirket?

anadolu sigortada hemen hemen herşey beyanla yapılıyo. ne kadar tuttu bilmiyorum ama ön çamurluk ön kapı arka kapı arka çamurluk arka tampon doğrultma boyama beyanla yaptırdım.

bülentcanbolat
05/01/2011, 14:41
Büyük geçmiş olsun dostum....

ademtahir
05/01/2011, 14:56
geçmiş olsun nihat
Allah beterinden korusun

SpyHunter33
05/01/2011, 15:13
Bu nasıl bir şeydir ya. Hem işin yürüyüş şekli böyle. Yani hasar alınır, polise tutanak tutturulur, kaskoya bildirilir, gereği yapılır. Eee bu durumda polis neden tutmam hasarı yüksek bunun diyor. Polis mi ödüyor bunun parasını ?

Bana bu internetten alış veriş yaparken kargocularla yaşadığımız dialogu anımsatıyor. netten ürün alınca eğer hatalı kırık dökük vs bi ürün gelirse kargo görevlisine tutanak tutturup geri yollarsınız. Ama bana gelen bütün kargocular böyle bir tutanak tutamayacaklarını konunun kendileri ile alakası olmadığını söylerler. ve her seferinde de müdürleriyle aramda yasal haklarımı hatırlatmam la biten bir telefon görüşmesi olur.

USTA
05/01/2011, 15:30
Geçmiş olsun,avanta almadan tutanak tutmazlar...

ozay06
05/01/2011, 16:02
Polis tutanak tutmadı araba öyle duruo cam tuz buz olmuş şekilde bana şahibeli geldi diyo tatbikatta hiç böyle bişey görmedik diyo ya benmi kırdım dedi ve tutanak tutmadı yarın napcam hiç bilmiyorum polisler gidip suçluları bulmaz işlerini yapmaz gelir film'e ceza yazar onu yapar bunu yapar bi tutanak tut dedim arkasını döndü gitti insan değiller yani.. beyan'lada olmayabilir yüksek hasar dediler en sonunda takla attırcam arabaya.

Yani ne desem bilmiyorum Şom ağzımı açtım diyeceğim ama sanki benim başımdan geçenler seninde başına gelecekmiş gibi içime doğmuş ve yazmışım
Benim olayımda polis benden avanta istemiş ama ben anlayamamışım İşi bilenler bana bu şekilde söylemişlerdi Bende sana söylüyorum Senden avanta istemişler ama sen anlayamamışsın İçimden sana şaka şaka demek geçiyor ama sanki gerçek bu yönde
Tekrar geçmiş olsun İnşallah kısa zamanda çözersin

AYM
05/01/2011, 16:30
öncelikle büyük geçmiş olsun kasko şirketin anlaşmalı olduğu yetkili servisleri araştır yoksa sigorta şirketi ödemeyi kabul etse bile yaptırdıksan sonra parayı senin ödemen daha sonra gidip sigortadan tahsil etmen gerekiyor o yüzden hiç uğraşma anlaşmalı servise götür. tutanak içinse inşallah kırılan camları falan temizlelemişindir aracı daha önce götürdüğün karakolun sınırları dışında başka bir semte park et ve 155 i ara aracında hırsızlık meydana geldiğini belirt senin ifadeni alacaklar araçtan parmak izi alacaklar ve tutanak tutacaklar araçta maddi hassar meydana geldiği mutlaka tutunakta gözüksün istersen içinde laptop falan vardı almışlar dersin pek etik değil ancak yapacak birşey bırakmıyorlar insana

NyhatShu
06/01/2011, 14:46
izmir enriko alibertiye gittim beyan verdim anadolu sigorta oldugu için galiba pek bi sorun çıkmadı masrafta 1000 tl'yi geçiyor. bakalm bugun alıcam insallah arabamı :S

ozay06
06/01/2011, 14:53
İşinizi kolayca hallettiğiniz için sevindim Tekrar çok geçmiş olsun