PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pendik'te 20 araç kundaklandı

ayhan1
26/12/2010, 12:53
https://cdn1.cnnturk.com/handlers/file.ashx?FileID=418699&Width=0&Height=0&BlackWhite=False

İstanbul Pendik'te park halindeki 20 araç, kimliği belirsiz kişilerce kundaklandı.

Ahmet Yesevi, Fatih ve Orhangazi mahallelerinde park halinde bulunan otomobil, minibüs ve tırlar gece saatlerinde kimliği belirsiz kişilerce benzin dökülerek ateşe verildi.

Olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin yoğun çalışmaları sonucu yanan araçlar tamamen söndürüldü.

Bir minibüsten yükselen alevlerin elektrik tellerine zarar vermesi sonucu, bölgede elektrik kesintisi de yaşandı. Kundaklanan bazı araçlar tamamen, bazıları da kısmen kullanılamaz hale geldi.

Bölgedeki güvenlik kameraları görüntüleri incelemeye alınırken, kundaklama olaylarına karışan şüphelilerin yakalanması amacıyla çalışma başlatıldı.

izoci
26/12/2010, 12:54
ne isterler şu cnm arabalardan bilmem ki....

ayhan1
26/12/2010, 12:57
ben bu milletin ne derdi olduğunu bir anlaya bilsem

takres
26/12/2010, 13:13
yazık günah yaa...

GP COSKUN
26/12/2010, 14:50
iki gün öncede maltepede yaptılar aynı olayı
geçen senede benim arabamı tutuşturdular allahtan gördük sadece lastik yanarken yetişip söndürdük
bu arada bende pendikte oturuyorum içime korku düştü şimdi yaw
kansız herifler

takres
26/12/2010, 14:55
geçen senede benim arabamı tutuşturdular allahtan gördük sadece lastik yanarken yetişip söndürdük
kansız herifler

geçmiş olsun abi...

Scottie
26/12/2010, 16:31
Coşkun abi valla senin yerinde olmak istemezdim...uyuyamazsın şimdi sen...

20 araba yakılıyor 1 kişi yakalanamıyor.. nasıl oluyor bu iş analamadım.. nerede bu devriye gezen polisler..

alpimmm
26/12/2010, 17:04
coşkun abi geçmiş olsun, allahtan görmüşsünüz de kurtarmışsınız arabanızı.
böyle insanlara denilecek öyle çok şey var ki. milletin canını yakıyorlar,
yazık olmuş onca arabaya. umarım yakalanır adi herifler.

JASMINE
26/12/2010, 17:17
Sorunlu kişiliklerin cezasını hep bizler ödüyoruz ve nedense hiç biri yakalanamıyor ve cezalarını çekmiyorlar. Yazık günah ya. O araçlara sahip olabilmek için ne kadar çaba gösteriliyor, nasıl sıkıntılar çekiliyor anlamaları mümkün değil.

Geçmiş olsun. Umarım hepsinin kaskosu vardır. :S

samprik
26/12/2010, 17:30
AB uyum zımbırtılarıyla birlikte mağdur olan malesef suçlu oluyo her olayda

ZAK1980
26/12/2010, 17:35
kansız herifler
Onun bunun cocuklarını yakalayacaksın takacan kar maskesı yuzune eline demır cubuk kırılmadık kemıgını bırakmayacaksın sonra üstüne dökecen benzını elınde cakmak yalvartacaksın köpek gibi sonra polıs gelırkende basıp gıdecen yakalanırsan sen ondan buyuk suclu olursun

ayhan1
26/12/2010, 19:22
yok benim anlamadığım konu vatandaşın ne suçu var kime ne anlatmak istiyorsan git ona zarar ver tabi verebilirsen

Coşkun abi bu arada geçmiş olsun inşallah garajın vardır

izoci
26/12/2010, 19:33
kansız herifler
geçmiş olsun abi şükür kurtarabilmişsin

Sorunlu kişiliklerin cezasını hep bizler ödüyoruz ve nedense hiç biri yakalanamıyor ve cezalarını çekmiyorlar. Yazık günah ya. O araçlara sahip olabilmek için ne kadar çaba gösteriliyor, nasıl sıkıntılar çekiliyor anlamaları mümkün değil.

Geçmiş olsun. Umarım hepsinin kaskosu vardır. :S
valla trafik cezalarını bizden çıkarıyorlar plaka lambasının rengine bile srn çıkartıyorlarmış

abulbul08
26/12/2010, 21:17
Bunlar resmen vatan haini.
birilerinin uşaklıklarını yapıyorlar