PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Need For Speed Body Kit Almak İsteyenler(Anket)

Misafır
22/04/2007, 18:30
Selam arkadaşlarım.

araçlarımızı daha güzelleştirmek için yeni bir çalışma başlatmak üzereyiz.
need for speed bady kitlerin fiyatlarının yüksek olması sebebiyle çoğumuz çok istediğimiz halde bu kiti araçlarımıza alamıyoruz.

biz bu kitleri yaklaşık yarı fiyatına alabilmenin yollarını araştırıyoruz ve de bulduk diyebilirim.

şu an bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor.

şayet belirli bir sayıyı yakalayabilirsek bu konu ile ilgili yürüttüğümüz projemizi hayata geçireceğiz. sebebi de bu kitle ilgili maliyetlerin karşılanıp karşılanmayacağını bilemediğimiz için risk almak istemedik.
şayet ilgi ve kabul görürse bununla ilgili olarak bir banka hesabına belirleyeceğimiz bir kaporayı yatırmanızı rica edecek ve de gerekli işlemler bitirildikten sonra ürün tesliminde kalan ücret birmot garantisi dahilinde kredi kartınızdan 5 taksit olarak kesilecek. yazdığım gibi ürün zincirlikuyu birmot garantisinde olacak ve verdiğimiz fiyat da montaj dahil fiyatı olacak.

bu kiti almak isteyen arkadaşlarımız bu konu başlığına adlarını yazarlarsa.
oluşturulacak liste dahilinde çalışmalarımızı hayata geçireceğiz.

Need For Speed Kiti almak isteyenler liste oluşturmaya başlasınlar.

çünkü bu fırsat bir daha ele geçmez.

bilginize.

pdr42
22/04/2007, 19:33
yaw bi dakka peki bu body kiti nerden orecez arkadaslar yıldıray ornek resim yokmu

woyzeck
22/04/2007, 20:43
evet,arkadaşların bilgilenmesi açısından resim ve şu anki satış fiyatını da eklersek çok daha iyi olur kanısındayım..ona göre yarı fiyata ve nasıl birşey alacak olduğunu herkes de görmüş olur.ayrıca istanbul dışındaki (benim gibi) arkadaşlara da bu kampanyadan yararlanmak söz konusu mu?mesela işçiliği düşüp sadece kit'in fiyatı da ne olur?
teşekkürler...

KeOpS
22/04/2007, 20:46
evet daha acıklayıcı bılgıler olursa ben varım tabı fıyatı da duyalım :D
emegın ıcın tesekkurler..

yücesoy
22/04/2007, 22:13
tabi taktırmak isteriz ama fiyatlar nasıl birde resim koysan tam süper olacak

erdiyilmaz
22/04/2007, 22:15
yıLdıray abi ben istiyorum. ama yakLaşık fiyat biLmem iyi oLurdu.
orjinaLinden yarı fiyatına da oLsa yine de pahaLı oLabiLir beLki.
atıyorum orjinaLi 1.5 miLyar desem, 750 miLyon yarısı eder, 600'e fuLL kitLer var. yine pahaLı oLuyor yani.

kişi sayısı önemLi sanırım. ben varım, iyi çaLışmaLar şimdiden. 8O

canberkkilic
22/04/2007, 23:19
kampanyalar bölümüne yazdığım mesaja da cevap verirseniz sevinirim Yıldıray abi

https://www.grandepuntotr.com/forum/showthread.php?p=59065#post59065

ayrıca; Fiyat uygun geldi diyelim bizde katılmak istedik.Ankara da bu işlem nasıl olacak; montaj ,indirim, kargo, vs. ?

Misafır
23/04/2007, 00:21
bulduğum resimler bunlar.

araştırıp biraz daha ekleyeceğim.

ön badykit
https://img255.imageshack.us/img255/4678/gpneedforspeed1hj7.th.jpg (https://img255.imageshack.us/my.php?image=gpneedforspeed1hj7.jpg)
arka tampon eki
https://img413.imageshack.us/img413/410/gpneedforspeed2fz1.th.jpg (https://img413.imageshack.us/my.php?image=gpneedforspeed2fz1.jpg)
yan marşpiye
https://img175.imageshack.us/img175/3879/gpneedforspeed3gb0.th.jpg (https://img175.imageshack.us/my.php?image=gpneedforspeed3gb0.jpg)

maliyetler henüz çıkartılmadığı için fiyat veremiyorum.
yeterince ilgi görürse bu konu ile ilgili olarak somut adım atacağız.
şu anda serviste garanti dahilinde
kdv dahil, boya ve montaj dahil yaklaşık 2.000 ytl yi buluyor fiyat olarak.

biz bunun fiyatını yarıdan daha aşağıya çekmek niyetindeyiz.
istanbul dışındaki arkadaşlara boyalı olarak kargo ile gönderilecek.
ve size vereceğimiz fiyat boyalı ve montaj dahil fiyatı olacak.
ama montaj birmottan ücretsiz olarak yapıldığından istanbul dışındaki üyelere gönderildiğinde de fiyatta bir değişiklik olacağını sanmıyorum.

piyasada birsürü badykit var.
ama fiatın orjinal badykiti need for speed badykit tir.
daha önceden chip tuning ve bady kit diye bir başlık açmıştım genel bölüme.
600 ytl fiyat yazmıştım.

ama çok güzel olmadığını ve beğenilmediği konusunda ben de dahil olmak üzere tüm arkadaşlar hemfikir.

yani badykit yaptırılır ve çok ucuza da maledilir ama güzel olanını alabilirmi herkes orası tartışılır.
işte biz güzel olanını herkesin alabilmesi konusunda birşeyler yapmak istiyoruz.
üstelik bu badykit fiber değil orjinali gibi plastik olacak.
aynı malzemeden yapılacak.

yazdığım gibi yeterince ve kesin alıcı sayısına ulaştığımız zaman ki biz bu sayıyı yaklaşık 25 kişi olarak belirledik.
o zaman kalıp vs. masraflara katlanılabilecek.
kimsenin rağbet gösterip göstermeyeceğinin belli olmadığı bir konu ile ilgili olarak boşu boşuna hiçbir firma masrafa girmez.

o yüzden şimdi maliyet fiyatı veremiyorum.

yeterince sayıya ulaştığımız zaman gerekli maliyet hesapları yapılarak sizlere fiyat bildirilecek ve kesin alıcılar netleşince de gerekli prosedürler yerine getirilerek üretime başlanacak.

bilginize.

ABNEW
23/04/2007, 16:22
Kolay gelsin Yıldıray, yarının altına inilebilirse oldukça güzel bir uygulama olabilir...

ufuk
23/04/2007, 19:49
need for speed bady kitleri 5 kapılı araçlarada yapıla biliyormu...

3 kapıyla 5 kapı arasında fiyat farkı olurmu...

femoli
23/04/2007, 19:51
üç kapı beş kapıyla ne alakası var hepsinin marşbieli aynı tamponu aynı değişmez

Misafır
23/04/2007, 19:55
yanlızca marşpiyel de uzunluk farkı olur diye tahmin ediyorum.
o da fiyata yansımaz sanırsam.

Mısafir
23/04/2007, 22:10
yok yav niye uzunluk farki olsun?

Gianfranco
23/04/2007, 22:16
3 kapi ve 5 kapi arasinda boyut farki yok ki....

Misafır
23/04/2007, 22:18
doğrudur mete.
benim aracımda nfs kit olmadığından tam bilmiyorum.
:(

almayı düşünen arkadaşlarım bir liste yapmaya başlarlarsa sevineceğim
çünkü o listeye göre biz de somut adım atıp atmayacağımıza karar vereceğiz.

paradiseLost
24/04/2007, 17:47
Bende spoyler istiyorum arka bagaj ustune .

unik06
24/04/2007, 18:09
Bende spoyler istiyorum arka bagaj ustune .

pardon..kusura bakmayın ama..

siz forumdakilerle dalga mı geçiyorsunuz??? 8P

diğer başlıkta gp'yi yerden yere vurup, satıyorum derken; burda spoiler mı bakıyorsunuz?

enteresan ... :sidik:

canberkkilic
24/04/2007, 22:38

diğer başlıkta gp'yi yerden yere vurup, satıyorum derken; burda spoiler mı bakıyorsunuz?

@Unik senin mesaja görmeden aynı fikir aklımda canlanmıştı. sağol ağzımdan almışsın...

unik06
24/04/2007, 23:03
@Unik senin mesaja görmeden aynı fikir aklımda canlanmıştı. sağol ağzımdan almışsın...

eee..aklın yolu birdir canberk :ok:

femoli
25/04/2007, 10:41

+ milyon şaşırtıcı ben üzülmüştüm konuşmalara demekki sırf ilgi çekilmekmiş olan :) bu da başarıldı meşhur sun

Mısafir
25/04/2007, 11:36
ee arkadaşlar NFS kit için talip yok mu?

Mısafır
25/04/2007, 14:12
sanırım yok ;) gokhan ben bu ısı yapıcam bı sekılde kalıplarını cıkartıp.... ama maddı olarak bıraz kasıcak ...

Ryu
25/04/2007, 14:30
arkadaşlar inşallah bu kitlerin ölçüsü düzgün alınır. yoksa çok can sıkıcı olabiliyor. özellikle arka ek

Misafır
26/04/2007, 10:47
badykitin sorunsuz olması için elimizden geleni yapacağız.

bu konu başlığına yazan arkadaşlardan konu ile ilgili olmayan şeyler yazmasınlar lütfen.
burada da bir tartışma ortamının yaratılmasını istemiyorum.

ayrıca almayı düşünen ve isteyen arkadaşlar artık bir liste oluştururlarsa

biz de ne yapacağımıza karar veririz.

Misafır
27/04/2007, 21:16
evet arkadaşlarım.
önünüze çok güzel bir fırsat çıkartıyoruz ama hala bunun farkına varan yok gibi geliyor.

sizlerden liste istiyorum.
need for speed body kite yarı fiyatına sahip olmak isteyen arkadaşlar lütfen bir liste oluştursunlar.

illa ilk sıraya kendimi mi yazmam gerekiyor yahu anlayamıyorum birtürlü.

1-
2-

PredatoR
30/04/2007, 17:34
1-
2- PredatoR

ben ön ve arka tamponları alırım. ön arka tamponlarım sürtünmekten taştan haşat oldu bari nfs ile kapatalım :)

ceycaz
02/05/2007, 13:39
valla ben bu ara eko sıkıntıdayım o yuzden cekiniyorum
yoksa coktan yazmıstım adımı ..:(

paradiseLost
02/05/2007, 13:52
Ben Takım istemiyorum mümkünse arka spoyler
Malum yollarımız pek uygun değil...

lithium
04/05/2007, 11:01
@
fiyatı şudur desen belki daha dikkat çekecek. anlıyorum ki fiyatı kolaylıkla veremiyorsun ama ben de düşündüm ama fiyatı bilemeden birşey diyemiyorum. listeye ekle istersen ama sonradan çıkacak fiyat düşündüğümden yüksek olursa belki (mecburen) vazgeçebilirim..

çok teşekkürler emeğin için...

MFC
09/05/2007, 01:44
benim %50 %50

Bu arada herkeze merhaba.

ceycaz
09/05/2007, 11:17
Yıldıray abi gorustugun adamlara 25 kişilik bi fiyat sorsan onlarda ona gore fiyat versede bizde burda cebimizdeki duruma gore sana net cevap versek ki bencede fiyat netlesirse talep artıcaktır ki ztn adamlara sipariş gecmek zorundada deiliz yeter sayıya ulasmassak sonucta ticaret bu yanlısmı dusunuyorum abi ?

Misafır
09/05/2007, 13:25
öyle tabi haklısın ceyhun.
ama bizim net sayıya ihtiyacımız olmasının esas sebebi bir takım nfs kitini satın almamız olmasıdır.

biz net ve kesin sayıya ulaşabilirsek o zaman bir takım nfs kiti alacağız ve bunun kalıbını çıkarttıracağız.
ona göre de maliyet çıkacak.

o yüzden kesin sayıda ısrar ediyorum.
yoksa bu kiti durup dururken de alacak para ne bende ne de diğer arkadaşlarda yok.

;)