PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gebze de güzel bir punto

zaferdurukan
10/12/2010, 10:39
Fiat / Punto / Grande 1.4 Fire Active / Acil ihtiyaçtan satılık grande punto!! sahibinden.com'da (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-fiat-punto-acil-ihtiyactan-satilik-grande-punto-35891262/detay)

yukarıda ki ilanda ki araç gayet temiz duruyor ama plaka kapatması huzursuz etti beni bu soğukta da açıkçası istanbuldan kalkıp gitmek bayağı zoruma gider. bu aracı daha önceden bilen var mı?

ademtahir
10/12/2010, 12:14
plakayı kapatması çok sorun değil alma düşünceniz var ise arayıp plaka veya şasi no alıp sorgulama yapabilirsiniz.

malesef böyle bir alışkanlık olmuş plakalar gizleniyor ikiz araba yapılmasın diye düşünüyor insanlar ama sahtekarlık yapacak olan her türlü bulur yapar..

Scottie
10/12/2010, 12:57
bence fiyat güzel... arabada temzi görünüyor.. adem abinin dediği gibi yapın.. arayıp plakayı alın.. sorgulayın... yada gidip bir bakın derim..

zaferdurukan
10/12/2010, 13:17
inşallah sorun yoktur araçta:):) gidip bakacam zaten.
ayrıca üsküdardan gebze ye nasıl gidecem aracın bulunduğu mahalle galiba gebze belediyesi tarafında google map den sorgulattım

ademtahir
10/12/2010, 13:19
sen önce aracı sorgulat bende tramerden ve servisten her hangi bişeyi varsa gitme boşuna

zaferdurukan
10/12/2010, 13:24
şimdik satan kişiyle konuştum aracın sol tarafında komple boya varmış. akşam kaza resimlerini gönderecek bana. dediğine göre çok ufak bir kaza fotolardan anlaşılır dedi.16750 ye indi fiyatı.

ademtahir
10/12/2010, 13:26
sorgulaması yapmadan expertiz raporunu almadan hiç kimsenin sözüne güvenip araba almam bir defa yaptım o hatayı bir daha yapmam

onn.off
10/12/2010, 13:51
sorgulaması yapmadan expertiz raporunu almadan hiç kimsenin sözüne güvenip araba almam bir defa yaptım o hatayı bir daha yapmam

Sana aynen katılıyorum

zaferdurukan
10/12/2010, 14:18
ben bu konuda kaporta boya ustalarına ziyadesiyle güveniyorum. benim başıma da bi kez geldi yetkili servisler saolsun boyanan yerleri bulamadılar ama sanayide ki kaportacılar arabanın her türlü hatasını anladılar.. gerçi esas sorun şu bu araba alınır mı ki benim çok fazla boya takıntım yoktur normalde sonuçta şehir trafiğinde herşey olur. ama yan tarafın komple boyanması hzursuz ediyor...şimdik kocaelinde bi tane daha buldum 2007 1.4 triptonic 18.000 e ama onunda ön kaput ve sağ çamurluk değişmiş ama full araç..