PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evoda opsiyon sorusu

shellcininabisi
09/12/2010, 17:42
öncelikle merhaba çok yakın bir zamanda (1-2 hafta içerisinde) 5K DYNAMIC Start & Stop 1.3 MULTIJET 75HP alacağım. (kararımı verdim) şimdi 2 sorum olacak.

1) KIT (BLUE&ME, HI-FI SES SİSTEMİ, BLUE&ME TOMTOM NAVİGASYON ÖN HAZIRLIK) sizce bu opsiyona 1000 tl vermeye değer mi? yoksa ileride güzel bir ses sistemi + navigasyon cihazı mı önerirsiniz?

2) babam koç personeli olduğu için KOÇAİLEM indirimi yapıyorlar ve konuştuğum yetkili bana bu indirimi yapmayıp SAFETY PLUS KIT opsiyonunu ekleyelim dedi. bunu alsam mantıklı davranmış olurmuyum?

tüm bunlar için aldığım fiyat yani 5K DYNAMIC Start & Stop 1.3 MULTIJET 75HP + SAFETY PLUS KIT 31.500 tl iyimidir?

ek sorum:
3) çok kısa bir süre içi gri olanı sürme şansım oldu, bordoyu da dışarıdan gördüm ancak mavi olanı fotoğraflardan gördüm siz olsaydınız döşemesi ne renk alırdınız? (bordo ağır basıyor ama?)

uzun bir soru oldu ama ilgilenenlere teşekkür ediyorum şimdiden

USTA
09/12/2010, 17:48
Blue&Me yerine SkyDome iste bence,safty kit doğru tercih olur,PopKit de eklet mutlaka,iç döşeme olarak bordo daha iyi,fiyat konusuna gelince bayi ile aranızdaki hesap işi o,dediğim özelliklerde o fiyata almaya çalışırsan iyi olur...

shellcininabisi
09/12/2010, 17:55
pop kit işi benimde aklıma yattı da SkyDome düşünmüyorum nedense pek sıcak bakamadım bir türlü :)

takres
09/12/2010, 17:57
fiatta bu kadar çok opsiyon olması sadece fiata para kazandırıyor ikinci elde fuzuli zarar bence

uzuncocuk
09/12/2010, 18:28
fiatta bu kadar çok opsiyon olması sadece fiata para kazandırıyor ikinci elde fuzuli zarar bence
+1000

nasre
09/12/2010, 19:25
Bende katılıyorum satışta zarar ettirmeyecek tek opsiyon skydome,birde güvenlik önlemi içingüvenlik paketidir.

takres
09/12/2010, 19:28
Bende katılıyorum satışta zarar ettirmeyecek tek opsiyon skydome,birde güvenlik önlemi içingüvenlik paketidir.

ikinci elde skydome olan araçla olmayan araç arasında 2000 tl olduğunu sanmam ve skydome un 2000 tl civarı masraf çıkardığını söyleye arkadaşlar var..

segin
09/12/2010, 22:30
safty plus kıtı kesınlıkle koydurmandan yanayım. e kıt bende war navigasyonu ekran olmadıgı ıcın kullanamıyorum. telefonla konusmak zewklı ve trafıkten ceza yememe olayı var bu sayede. e kıt zewk işi ama safety plus kıt tamamen guven işi pop kıt yerıne asıst kıt te koydurabılırsın.

erhnsk
11/12/2010, 16:46
spk güzel, eğer skydome düşünmüyorsan kesinlikle spk eklet derim,araç rengi olarakta metalik beyaz, gri ve beyaz arasında gidip geliyor, benim çok az inceleme yansın oldu araçları bu renk olan arkadaşlar daha iyi yorumlayacaklardır.

Erdem Bozdağ
11/12/2010, 18:14

kullanım zevki diye de bişey var ama insan 2.elde para ederinden çok binerken nasıl daha çok keyif alırım diye düşünüyor 0 araç alırken

Murat 1979
11/12/2010, 18:24
skydome olayı zevk işi ancak spk ve ak bana daha fonksiyonel ve akıllıca geldi güvenlik önemli bence

IVAA
14/12/2010, 08:23
koç personel indirimini yaptır tabiki. bende koç personeliyim. bu indirim ile arabanın fiyatı değişmeden SPK+FK+AK+4yıl garanti aldım. araba normal fiyatına geldi. yani şu anda 31700TL ise evo sen aynı paraya dediğim kitleride alman lazım.

isuldor
14/12/2010, 09:23
evet ben de fiyat konusuna takıldım
koç indirimi olmadan almıştım ben eylülde ozaman indirimler yoktu

dynamic multijet assist kit+skydome 33800 vermiştim
sen sadece safety kit için 31500 diyorsun yanında bir de skydome alsan aynı paraya gelecek nerdeyse koç aile indirimiyle daha uyguna alman gerekiyordu gibi geldi tabi araç ellerinde varsa beklemem diyorsan yapacak pek de bir şey yok ben de öyle yaptım beklememek için daha fazla ödedim

safety iyidir kesinlikle al ESP yeter, yanında bence skydome da olsun assist kit çok bir işe yarar şey değil (yağmur sensörü çok verimli değil), pop kit de paraya değmez

hayırlı olsun

izoci
14/12/2010, 19:05
2.madde mantıklı bordo öneririm skydome tavsiye ederim

34iae34
16/12/2010, 22:37
bordo olan ıyı hayırlı olsun sımdıden