PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kol yaslama aparatı hakkında

OLLA
03/12/2010, 01:18
Herkese selam.Yeri burasımı bilmiyorum, affınıza sığınarak;

Evo ma kol yaslama (dayama) herneyse, ondan almak istiyorum.Servisine sordum 250 tl dediler.Acaba piyasadan aynı ürünü daha ucuza bulabilmek mümkün müdür? Bulunabilirse nerden bulabilirim.Ben istanbul avrupa yakasında oturuyorum.
Bir diğer konu sis lambası taktırmak istemem.Bunla ilgili de fikir verebileceklere şimdiden teşekkürederim.

Ayrıca şimdi aklıma geldi, müzik sistemimin son sesinde bozulma oluyor.Bu konuda çalışma yapan arkadaş varsa, merak ettiğim, hoparlörler mi zayıf, teybin çıkışımı?

Evet sorular çok uzadı, ama sanırım bu forumda sorularıma en iyi cevapları alabileceğim en uygun yer:)

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

judas
03/12/2010, 22:30
bahsettiğiniz aparat "kolçak" diye geçiyor...
30-40 tl ye kolçaklar var, aksesuarcıları bi gezin isterseniz..

WiSTaRiA
03/12/2010, 22:36
Namık bey merhaba... Sizin sorununuzu femoli çözecektir... İrtibata geçmenizi öneririm...

OLLA
05/12/2010, 23:42
OK, bilgi için teşekkürler (kolçak;))
Femoli yle irtibat kuracağım.İLginize teşekürederim.

hilmiusta
21/01/2011, 01:29
ben ce kesınlıkle orjınal bı sey alın ucuzları saglıklı olmuyyor eger arabanıza bıneceksenız ben de sordum sıteden bı arkadasa 225 e almıs arabasını satarken de onu sokmus sıtede sattı yetısemedım cok uzuldum o orjınal kolcak almıs fıyatı dedıgınız gıbı asaga yukarı ben de yarın servıse soracam

vdevir
20/03/2011, 14:55
merhaba arkadaşlar.
geçen hafta yakın bir arkadaşım 2006 model 1.3 90 lık emotion GP aldı.
benim aracımdan bir farkı da kol dayama. incelediğimde sanki fiat sonradan üretin sırasında el freni arkasındaki boşaltmaya bunu monte diyor.
bu orjinal kol dayamadan servisde monte ettiren varmı?

aksesuarcılardaki pek hoşuma gitmiyor, aracın orjinalliğide bozuluyor.
orjinalinden taktıran varsa nasıl tedarik ediliyor ve montesi sağlıklı oluyor mu diye bilgi verebilir mi?