PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande Punto 1.3 dynamic almayı düşünüyorum. Ne dersiniz?

cgngr
02/12/2010, 14:54
Merhabalar,

Sıfır belki de ikinci el dizel fiesta veya corsa almayı düşünüyordum fakat bugün bulunduğum ildeki fiat tan grande punto 1.3 multijet dynamic (zaten başka donanım seviyesini sunulmuyormuş artık) için henüz pazarlık yapmadan 27500 tl lik fiyat alınca aklım bu arabaya takıldı, ben de bilen kişilere sormak en iyisi diyip foruma üye oldum. Aracın tipinin iyi olduğunu düşünüyorum, yakıtının ekonomik olduğunu duymuştum. Kokpit biraz yavan gibi ama yine de fiyatına göre iyi olduğunu düşünüyorum. Bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Ayrıca sizce bu arabanın artısı eksisi nedir? Full kit olması arabayı hakkaten iyi gösterir mi? Hangi renk en çok yakışır? Performansı nasıldır? Sıfır aracı aldıktan sonra yaptırılmasını önerdiğiniz şeyler var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.

takres
02/12/2010, 14:56
performanstan çok birşey beklemiyorsanız sizi tatmin eder ama 1-2 milyar verip punto evo almak çok daha mantıklı bence :)

USTA
02/12/2010, 15:47
Evo dynamic alın derim...

ErdmG
02/12/2010, 18:46
Grande puntolar gün geçtikçe satışı azalmakta bir çok kişi punto evo'yu tercih ediyor. Punto evo (dynamic) almanızı öneririm hem satarken avantajınız olur hemde bir çok özellik ve kasa değişimi artınız olur.

brkprlk35
02/12/2010, 20:09
Punto Evo Active baya boş bir araç. Opsiyonu yok. Kesinlikle Dynamic almanızı öneririm. Hem 2. elde kolay satmanız için hem arabaya daha çok bağlanmanız için.:) GP'den de sanki insanlar kaçsın diye yok bagaj aydınlatmasını kaldırırlar. Yok torpido ışıklandırması kalırırlar. Bir ilginçlik var 2011 serisi GPlerde. Herkesden teşvik Punto Evo..