PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bravo 1.6 105BG SPK+AK+SKYDOME

yataylimit
01/12/2010, 22:49
Arkadaşlar başlıkta yazdığım aracı almayı düşünüyorum. Araç fabrikada hazırda var ve metalik gri rengi de mevcut. Ne dersiniz, iyi bir seçim olur mu? Bravo ile yaşadığınız olumsuzlukları özellikle öğrenmek isterim.

Bir de açılır tavanlı ve gri renkli Bravo fotoğrafı var mı acaba? Teşekkürler.

sezerism
02/12/2010, 00:39
Araç yazdıklrına göre iyi sayılır spk olması harika hava yastıklar az olmasın 1,2 opsiyonda alman lazındı. Ama önemlisi lav kırmızısını al derim . Ben punto almadan once bravo konuştum 1,6 120 hp olanı lav kırmızı spk asist kit pop kit far yıkama vs gibi ama araç türkiyede yok tu . Bende şu anki araçı aldım memnunum.

speedy_16
02/12/2010, 01:27
bravo için gri diğer renkler kadar albenisi yok beyaz öneririm performans ta istiyosanız 120 hp modeline bakın fiyat olarakta arada pek fark yok

SRDR KRKC
02/12/2010, 01:31
Beyaz Yada Bordo Al Derim Eğer Bnm Araç Renginden Bulabilirsen Hayal Mavi Kesinlikle. Ayrıca 120 Lik Den Şaşma...

samprik
02/12/2010, 01:43
onca bayi onca marka gezdim mazda 3 ve seat leondan sonra gözumun kaldığı en iyi arabaydı. bence dışı beyaz içi bordo al skydomela mükemmel olur. hayrlısı olsun

SRDR KRKC
02/12/2010, 01:51
onca bayi onca marka gezdim mazda 3 ve seat leondan sonra gözumun kaldığı en iyi arabaydı. bence dışı beyaz içi bordo al skydomela mükemmel olur. hayrlısı olsun

Fikrine Saygım Var Mazda Neysede Leonunda Dışı Eyw. İçiyle Kıyaslanamaz Derece Güzel Bir Araçtır Bravo Kendi Aracım Diye Demiyorum Ama Gerçekten Öyle.

Du Hast
02/12/2010, 02:44
aradaki ufak sayılacak mebla yüzünden 105 lik almayın derim 120 hp lik lere odaklanın.

samprik
02/12/2010, 02:47
Fikrine Saygım Var Mazda Neysede Leonunda Dışı Eyw. İçiyle Kıyaslanamaz Derece Güzel Bir Araçtır Bravo Kendi Aracım Diye Demiyorum Ama Gerçekten Öyle.

dğru diyon leonun içini bende beyenmedim dış görunum olark değerlendirdm fiat bravo havada karada koyar.
hatta bindiğimde inmek istememiştm bravodan :D

sabanci
02/12/2010, 11:46
bende aradaki küçük farka aldırmayıp 120 lik almanızdan yanayım...

takres
02/12/2010, 12:02
120 lik alın kesinlikle sınıfında dizel motorda en güçlüsü sanırım ve beyaz tercihimdir :)

JASMINE
02/12/2010, 12:20
Aracın özellikleri konusunda sana kesinlikle katılıyorum ancak gri renkli bravo benim hoşuma gitmiyor. Bugünde trafikte gördüm hoş durmuyor, o görkemli havası sönüyor bu renkte. Ben renk olarak tercihimi beyaz, mavi ve kırmızı sıralamasına göre yapardım. Şimdiden hayırlı olsun.

sakinkaradas
02/12/2010, 12:25
kardeş fabrikada hazırda var derken bu araçlar tofaşın kendi stogunda degil.italya fabrikada var.dolayısı ile sana teslim edilmesi 1 ayı bulur.banada evo alırken aynı şeyi söylediler.normalde 15-11 de teslim edeceklerdi.ama hala edecekler.tofaşı aradım.bana önümüzde salı günü için garanti verdiler.yani beklemeyi göze alırsan al.

izoci
02/12/2010, 13:17
kesinlikle kırmızıdan bşkasına bkma;)

yataylimit
02/12/2010, 17:43
Hızlı ve detaylı cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar. Yazdıklarınız renk seçimimide etkili oldu, inci bejini tercih ettim. 120 beygir araç 105 beygirlikten daha mı az yakar daha mı çok? Ben zaten sakin kullanan biri olduğum için 105 yeter diye düşünmüştüm...

takres
02/12/2010, 17:59
120 hp daha az yakar

yataylimit
03/12/2010, 14:25
Yazdıklarınız doğrultusunda 120 BG sipariş ettim :)

PROTOS
03/12/2010, 21:13
Hayırlı olsun şimdiden.

abulbul08
03/12/2010, 22:02
hayırlı olsun

takres
03/12/2010, 22:08
hayırlı olsun abi hangi donanımlarla gelecek ve fiyat ne oldu

yataylimit
03/12/2010, 23:04
Sağ olun arkadaşlar. 1,6 Dinamik Plus SPK+AK+Sydome 120HP İnci beji araç. Üretilmiş hazır araç ve ay sonunda teslim garantisi verdiler. Normal fiyatı olan 44650 üzerinden ÖTV indirimi yaparak hesapladılar (Engelli aracı). O şekliyle 31300'e geldi bana.

speedy_16
04/12/2010, 00:01
fiyat çok iyi hayrlı olsun iyi günlerde kazasız belasız kullanın ama keşke beyaz alsaydınız

krakercocuk
04/12/2010, 00:21
mükemmel fiyat ancak bravo dedinmi beyazdır. hele bıde sky varsa..neyse hayırlı olsun dıyelım...geçende siyahını gördüm..arkadaş siyahın olayıda bı başka ya:S

SKELETER
04/12/2010, 01:29
Araç süper, fiyat süper :)

Hayırlı olsun. Bizim punto evo ların abisidir bravo bence. Niye bilmiyorum trafikte de bravocular abi gibi davranıyor puntoculara :D

Honor COOPER
04/12/2010, 02:16
Sağ olun arkadaşlar. 1,6 Dinamik Plus SPK+AK+Sydome 120HP İnci beji araç. Üretilmiş hazır araç ve ay sonunda teslim garantisi verdiler. Normal fiyatı olan 44650 üzerinden ÖTV indirimi yaparak hesapladılar (Engelli aracı). O şekliyle 31300'e geldi bana.
Hayırlı olsun en iyisini yapmışsınız sizin gibi engelli indirimi ile alacak bir arkadaşıma önermiştim sportstyle+spk+ak+skydome+xenon kitle 31500 fiyat almıştık 3 ay önce o da çoğunluk gibi FIAT'a burun kıvırdı gitti bu araca göre bomboş olan seat 105 lik dizel leona 30500tl verdi.kolçak bile yok alette.kolçağa 600 tl istiyor servis takmak için :-)
Ama müstehak böylelerine.

yataylimit
04/12/2010, 08:21
Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Maalesef renk seçeneklerine inci beji ve lav kırmızısı kalmıştı. Lav kırmızısı için üste istedikleri 700 Liranın ÖTV'sini düşmek istemediklerini görünce kızdım ve o paraya da laptop alırım diyerek inci beji olsun dedim.

Yalnız beni düşündüren şey, Ankara'daki tüm bayiler direkt olarak internet fiyatlarını baz alarak ÖTV'yi düştüler; yani bayi indirimi vs. kullanmadılar. Zaten ucuza almışsın ne konuşuyorsun diyenler olabilir ama bu durum kafama takılmadı da değil...

Bu arada, Bravo aldım deyince insanlar hayırlı olsundan önce aman ne yaptın sen diyorlar :hotornot: Zaten bu kişiler de genellikle piyasayı bilmeden konuşanlar oluyor. Bende de şu anki aracım olan Tempra SXA'yı kullanana dek bir Fiat fobissi vardı şahsen :innocent:

pdr42
04/12/2010, 08:33
öncelikle hayırlı olsun ben bravonun tasarımında sorun oldugunu düşünüyorum. zira arabaya baktığımda gürnüş olarak bir toplu durumu yok yani araba gözümde tam gözükmüyor bir yerinde eksik var belki de hb bir aracın bu kadar genis durması gözümüzde simetri bozukluguna neden oluyor bilemiyorum ama bir türlü ısınamadım. ustelik uzerindeki lastikler bence daha buyuk olmalı belki ozaman simetri olur diye düşünüyorum.

Honor COOPER
04/12/2010, 09:59
Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Maalesef renk seçeneklerine inci beji ve lav kırmızısı kalmıştı. Lav kırmızısı için üste istedikleri 700 Liranın ÖTV'sini düşmek istemediklerini görünce kızdım ve o paraya da laptop alırım diyerek inci beji olsun dedim.

Yalnız beni düşündüren şey, Ankara'daki tüm bayiler direkt olarak internet fiyatlarını baz alarak ÖTV'yi düştüler; yani bayi indirimi vs. kullanmadılar. Zaten ucuza almışsın ne konuşuyorsun diyenler olabilir ama bu durum kafama takılmadı da değil...

Bu arada, Bravo aldım deyince insanlar hayırlı olsundan önce aman ne yaptın sen diyorlar :hotornot: Zaten bu kişiler de genellikle piyasayı bilmeden konuşanlar oluyor. Bende de şu anki aracım olan Tempra SXA'yı kullanana dek bir Fiat fobissi vardı şahsen :innocent:
Hocam senden direk ötv yi düşmüşler başka indirim göremedim benim o dediğim arkadaşta yaklaşık 2000-2500 TL indirim almıştık yukarda yazdığım gibi Utanmadan Lav kırmızı renkte böyle yaptıklarında haydi uğurlar olsun başka yermi yok restini çekseydiniz bence para bile istemeyeceklerdi sizden
yani bu biraz pazarlık ve başka bayii kartını oynamakla alakalı indirim alma olayı.
inci bejide skydome ile çok güzel duracaktır açık renk olma avantajınıda unutmayın.lav kırmızı alsaydınız arabanın temiz kalma süresi yıkamacıdan eve gelene kadar geçen süre olacaktı.bendede yakut kırmızı vardı ordan biliyorum.:-)

yataylimit
05/12/2010, 00:21
Vallaha öyle oldu herhalde, hiç inmediler :( Malesef diğer bayiler ondan da yüksek fiyat istedikleri için o kozu da oynayamadım. Hep Evo için fiyat aldığımdan o anda aklıma da gelmedi, kaporayı da vermiş bulundum. Her işte bir hayır vardır deyip teselli bulacağız artık. Yorumunuz için teşekkürler.

mesut eyvaz
05/12/2010, 00:24
Şimdi 2011 evo 4 yıl sonunda büyüyüp abi bravo olacak benim delikanlı güzel tercih bencede