PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bugün Bir Evo Çaldım!!

nasre
25/11/2010, 21:35
Evet bugün bir punto evo çaldım. Nasılmı? Başıma fıkra gibibir şey geldi.

Sabah iş yerimim yanındaki paralı otaparka arabamı bıraktım. (Bu otoparka anahtarda teslim ediliyor) Akşam 20:00 gibi otaparka gidip arabayı aldım. Arabaya ilk bindiğimde camları silmek için bezimin kapı kolçağının olduğu yerde olmadığını gördüm. Dedimki heralde arabayı parkederken otaparkçılar düşürdü.

10 dk kadar arabayı ısıttım camların buğusunu çözdüm,Tam 10 metre gittim otapark çıkışına geldim, baktım benzin deposu nerden baksan full gibi. Allah allah dedim acaba ibremi hatalı gösteriyor.

Arkadaş bu arabanın anahtarlığı seninmi dedi baktım değil. Hemen inip plakaya baktım araba benim araba değil:)
Arabasını kullandığım arkadaşta belki bu foruma üyedir.Artık kusura bakmasın:) Ümraniye Finansbank Genel müdürlüğünün yanındaki otoparkta oldu olay.

Arabayı karıştırmamak mümkün değil; Arabanın dış regi, iç rengi, otomatik vites oluşu, hatta ve hatta skydoom bile var benim arabanın ikizi bir tek plaka farklı yaaa.
Böylece 10 metre kadar arabayı götürdüm , ama arabanın ısınmasını beklemesem eve gitmiştim kesin:)))
Bu arada sizde dikkat edin bu sıralar nereye baksam evo görüyorum sizde arabaları karıştırmayın.

SpyHunter33
25/11/2010, 21:41
:D süper bir deneyim olmuş :D

USTA
25/11/2010, 21:59
Onu götürüp geri dönsen ve kendi arabanı alsan kimse birşey demeyecekmiş anlaşılan,otoparka güvenmesen iyi olur...

krakercocuk
25/11/2010, 22:01
ne güldüm ya:D

nasre
25/11/2010, 22:05
Onu götürüp geri dönsen ve kendi arabanı alsan kimse birşey demeyecekmiş anlaşılan,otoparka güvenmesen iyi olur...
Birdaha o otoparka parketmeyi düşünmüyorum zaten.Allahtan arabanın gerçek sahibi tam otopark çıkışında karşıma çıkmadı:)
Adama nasıl açıklarsın düşünsene arabanın içinde 3 tip arabayı götürüyor ne deseler inanmassın:)

takres
25/11/2010, 22:22
herkese nasip olmaz valla abi çok şanslısın :D :D

StrawBeeRy
25/11/2010, 22:23
:D:D:D güzel bir anı kalmış işte :D

Du Hast
25/11/2010, 22:34
benzeri başıma geldi :)
balgatta migrosun arkasındaki bankaların olduğu sokakta park ettim arabayı. bankadan işimi hallettim elimdeki kağıda baka baka araba yürüyorum. şöför kapısına geldim düğmeye bastım kapılar açılmadı. herelde kumanda pili bitti dedim anahtarla açayım dedim çeviriyorum çeviriyorum açılmıyor. Allah Allah dedim ne oluyoz falan sonra arabanın içine dikkatlice baktım vitesin önündeki bardaklıkta bana ait olmayan şeyler var :D
arabanın arkasına geçtim plaka benim plaka değil 2 araba yana baktım benimki orada duruyor :D
harbiden ikiziymiş dedim :D arada oluyor böyle şeyler :D

judas
25/11/2010, 22:36
süper olmuş gerçekten ****

nasre
25/11/2010, 22:49
Ya buna benzer bir küçük anımı daha paylaşıyım.
Askerim ıspartada albay koruması.
Komutanı eve bıraktık dönüşte migros otaparka arabayı parkettik şöfer arabada bekliyor.
Ben migrosdan alışveriş yaptım çıkışta arabaya bindim(Toyota corolla yeni kasa) ama yanıma bakmadım.
Hadi gidelim dedim,bir bayan sesi nereye dedi;
Yanıma bir baktım bir bayan acayip korkmuş(kapıya yapışmış) :)
Düşünsenize arabanıza bir asker biniyor hadi gidelim diyor. :)
Kadına pardon arabaları karıştırmışım bizim arabada aynısı dedim ama kadın şokta:) Nereye söylesem gidecekti.

StrawBeeRy
25/11/2010, 22:54
Komutanı eve bıraktık dönüşte migros otaparka arabayı parkettik şöfer arabada bekliyor.
Ben migrosdan alışveriş yaptım çıkışta arabaya bindim(Toyota corolla yeni kasa) ama yanıma bakmadım.
Kadına pardon arabaları karıştırmışım bizim arabada aynısı dedim ama kadın şokta:) Nereye söylesem gidecekti.
hahhaha :D:D:D buda süpermiş ya abi tam komedi olaylar başına gelmiş

erosistanbul
25/11/2010, 22:54
çok ii yaa, bende otoparkda bi araca anahtarı sokmaya çalışmıştım, 10-15 dakka uğraştım. kapıya bi türlü anahtar dirmiyordu.uzaktan kumandadan basıyom basıyom kapıda açılmıyor.sonradan dikkatimi çekti yanındaki aracın 4lüleri yanıp duruyor.meğersem yandaki araç benimmiş.Allahdan aracın sahibi gelmedi.:))

segin
26/11/2010, 01:08
depo fullmuş hıc caktırmadan km ye bakcaktın daha azsa amerikalı dawranıp gıdecektın :D:D:D

GP COSKUN
26/11/2010, 02:28
ilginç bir deneyim olmuş
ama şunu söylemeliyim şahsen ben başka bir aracın koltuğuna dahi otursam
hatta içindeki havayı soluduğum an kendi aracım olup olmadığımı anlarım
bence arabana biraz daha aşık olman gerekiyor

exixiz
26/11/2010, 08:31
Coşkun abi süper laf etmişsin. İşte budur..

SRDR KRKC
26/11/2010, 12:25
O Otoparka Gidip Bravomu Bırakıp Yeni C200 Komp Alıp Çıkayım Bari İyiymiş Bayaa :)))

Mjet
26/11/2010, 12:32
iki olayda süper :X

emtue
26/11/2010, 13:48
ilk olay kabul edilemez bir hata olsa da ikinci olay supermis, cok guldum :)

Kriminal
26/11/2010, 13:56
Allahtan arabada pitbull yokmuş :D

samprik
26/11/2010, 17:39

=D ıspartayla ilgili birşeye güleceğimi hiç sanmıyodum. bende askerliğimi ısparta komando alayında yaptım ben askerken reno klio kullanıolardı 1 yıl önce

erosistanbul
26/11/2010, 17:50
ilginç bir deneyim olmuş

Tabiii almışsın arizonanı aşık maşık konuşup durursun.bizim renklerden çok var.takip ediyom daa pendikde başka bi arizona yok.ee var olan da sana yakışır. :)

StrawBeeRy
26/11/2010, 17:53
Tabiii almışsın arizonanı aşık maşık konuşup durursun.bizim renklerden çok var.takip ediyom daa pendikde başka bi arizona yok.ee var olan da sana yakışır. :)
tek pendikte değil abi trafiktede çok yok gördüğüm zaman direk coşkun abiyle jass abla aklıma geliyor :)

nasre
26/11/2010, 19:36
=D ıspartayla ilgili birşeye güleceğimi hiç sanmıyodum. bende askerliğimi ısparta komando alayında yaptım ben askerken reno klio kullanıolardı 1 yıl önce
2004 -2006 Arası Jandarma Kdemli Albay vardı bizi alay komutanı
Aracı Toyata Corallaydı:)

nasre
26/11/2010, 19:41
ilginç bir deneyim olmuş
Abi haklısın ama düşünsene,
İki arabada opsiyonlarına kadar aynı ikiside daha yeni kokuyor.Ve arabanın ayarlarını otoparkçılar park ederken değiştiriyor.Yani anlamak o kadarda çabuk olmadı:)

Kemairon
26/11/2010, 21:41

Askerin araca binme ve hadi gidelim deme anı....Abartmıyorum 10 dakikadır gülüyorum. :siritma::siritma: Bunu sahnede Cem Yılmaz anlatsa bütün salon altına işer. :D:D:D

eexelanss
27/11/2010, 00:32
Çok iyi yaaa olayların ikiside harika...
Heleki ikinci anınızda bahsettiğiniz bayanın o anki şokunu düşünemiyorum bile...

aLLy_07
27/11/2010, 10:04
çok komik ya çok güldüm
çok şanslısın ama öbür arabanın sahibide senden önce otoparka gelip yanlışlıkla senin arabayı alıp gidebilirdi:)
bence artık o otoparka aracını bırakma

byspayn
28/11/2010, 18:03
İlk olay çok korkunç, ikinci olaysa fena komik :)

mesut eyvaz
28/11/2010, 22:48
güzel anı ben anahtar teslim etmiyorum kıskanıyorum arabamı

Scottie
29/11/2010, 12:16
fıkra gibi gerçekten...

WiSTaRiA
29/11/2010, 12:24
Güzelmiş fıkra gibi ama coşkun abi son noktayı koymuş... Herkezin aracının kokusu farklıdır... Aracınız yeni olduğundan aracınızı karıştırmanız normaldir...