PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Navigasyon navking m5500 aman haaaa :(

ali_yildiz
02/11/2010, 23:33
navking m550 navigasyon cihazı aldım ama pişmanım

route 66 yazılımı berbat iki kere tarlaya soktu 3 km sonra bile yeni rota hesaplama yerine geri dön diyor
blue tooth navigasyon sırasında çalışmıyor
fm trans mitter gereksizmiş çünki diğer radyo kanlları parazitinden dolayı kullanılmıyor uzun yolda işe yarar

artı dokunmatik ekran berbat geri tuşu herzaman çalışmıyor
başka bişeye basınca başka bir sayfa açılıyor
adres arama kabiliyeti sıfır
cadde soramıyorsun
sokaktada yazınca yok diğer
ankara öğretmen evi yaz bulamıyor
ankaa mall yaz bulamıyor
benim alettemi bişey var yoksa bu kadar kötümü
değiştirmeyi düşünüyorum öneri lütfen

serkankucuk
02/11/2010, 23:34
ya o route 66 yazılımının kullanımı da çok zor ben bi kere mediamarkt'ta deneyeyim dedim kafayı yicektim... normalde piranha kullanıyorum igo yazılımı yüklü... gayet de memnunum update etmememe rağmen...

bravo_sercan
02/11/2010, 23:35
Bencede aldıgınız yere geri götürün, ya degiştirirler yada haritanızda sorun vardır onu giderirler.
Umarım internet üzerinden almamışsınızdır, baya bi ugraştırıyorlar cunku..

ali_yildiz
02/11/2010, 23:37
yok mağazadan aldım iade edip prinha mı alsam iyi diyorlar

serkankucuk
02/11/2010, 23:38
eğer geri alırlarsa değiştirin.. piranha'nın ekranının büyük olması yazılımının kullanımının kolay olması büyük avantajları....

Nejionea
02/11/2010, 23:54
Piranha Fuga kullanıyorum son derece memnunum garmin de kullanmıştım ama Piranha fazlasıyla memnun bıraktı beni , Skin değişkliği ile pek çok fonkisyonda eklenebiliyor aklınızda olsun değişme şansınız olursa

onn.off
03/11/2010, 00:35
arkadaşım git hangi markayı alırsan al yeter ki
içindeki yazılı igomyway olsun dünyanın en iyi haritasını igo çıkartıyor
piranha da güzel marka ama yerinde olsam next alırdım
türkiyede en güncel harita next yapıyor

erosistanbul
03/11/2010, 01:36
Ben navitech 210f kullanıyorum çok memnunum. kulaklık çıkışı var.aux kablosuyla arabaya bağlıyorum.

aslında hangi cihazı alırsan al, yazılım igo ve işlemcisi en az 500mhz olsun.

Moosty
03/11/2010, 10:44
navking m550 navigasyon cihazı aldım ama pişmanım

route 66 yazılımı berbat

Cihaz güzelde Route66 kötü, bende de Navking 300 var 1.5 yıldır kullanıyorum hiç bir arızası falan yok, ilk işim IGO8 yüklemek oldu.

IGO8 yükleyin.

Eğer elinizdeki cihazın üzerindeki işletim sistemi gerçekten Windows CE.Net ise ve Bluetooth varsa benim işime yarayabilir, çünkü bende elimdekini satıp Bluetooth lu ve üzerine program yazılabilir bir cihaz almak istiyorum.

Takas edebiliriz.

Benim cihaz için verdiğim ilan linki:

https://forum.grandepuntotr.com/ilanlar/20966-satilik-gps-gercek-windows-ce-isletim-sistemi.html

Bluetooth özelliğini telefonla kullanmak için değil başka bir cihazla seri port gibi haberleştirmek için istiyorum, bluetooth lu GPS kullanan arkadaşlar Bluetooth özelliğinden hiç memnun değiller çünkü mikrofon yeteri kadar hassas olmadığı için GPS cihazına eğilerek konuşmak gerekiyor, eşleşme problemi ayrı bir dert.

Bu yüzden bluetooth genellikle para verilip de kullanılamayan özellikler arasında.

Takas düşünürseniz PM atın.

taneren
03/11/2010, 10:51
ben navitech 210f kullanıyorum çok memnunum. Kulaklık çıkışı var.aux kablosuyla arabaya bağlıyorum.

Aslında hangi cihazı alırsan al, yazılım igo ve işlemcisi en az 500mhz olsun.

erhan bende bunu düşünüyordum.tavsiye ediyorsun yani.

SpyHunter33
03/11/2010, 14:24
İgo Primo yu tek geçerim ki zaten igonun son üretim yazılımıdır. ilgilenen arkadaşlara yardımcı olurum :) route 66 falan hikaye :D

taneren
03/11/2010, 14:47
İgo Primo yu tek geçerim ki zaten igonun son üretim yazılımıdır. ilgilenen arkadaşlara yardımcı olurum :) route 66 falan hikaye :D

Hepsiburada.com : Navitech, Nav-pxb 210F, Yeni Nesil Navigasyon Cihazı (Ömür Boyu Ücretsiz Güncelleme) | Oto Aksesuar (https://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?productId=otdelnav-pxb210f&categoryId=257643)

erkan bu model nasıl,tavsiye edermisin.

ali_yildiz
03/11/2010, 15:40
evet bugun prinha ile değiştirdim arkadaşlar gerçekten prinha olayı bitirmiş abicim harita başar soft oldukça başarılı dokunmatikler çok güzel ve parmak için uygun güzel prinha sigma aldım :)))) hem ekonomik hem kullanışlı tavsiye derim :)))

serkankucuk
03/11/2010, 15:47
güle güle kullanasın... piranha iyidir :)
kullanımında sıkınyı yok...
yazılımı iyi....
ekranı büyük olunca yolda film seyretmesi de güzel oluyo :D

Nejionea
03/11/2010, 16:27
Hayırılı olsun , Güzel seçim güle güle kullanın .

Yav film seyretmesi güzelde çok dikkat dağıtıyor bir iki kere silme geçince ben bıraktım o işi :D . Ancak sıkışık trafikte

erosistanbul
03/11/2010, 18:04
erhan bende bunu düşünüyordum.tavsiye ediyorsun yani.

Hakan kesinlikle tafsiye ediyorum. sıkıntı yaşamazsın. dokunmatiği ne çok hassas, nede çok gevşek tam ayarında.gece-gündüz ışık ayarlaması var.fm verici, bluetooth, mp3, kulaklık çıkışı. işlemcisi 500mhz. win ce6.0 kullanıyor. arayüzü çok kullanışlı.şarjı 2 saat kadar gidiyor.en önemlisi uydu bağlantı hızı çok yüksek.10sn de uyduya bağlanıyor.şık zarif bi kasası var.

Eğer bütcen yetiyorsa kesinlikle tafsiye ederim.bunu almadan önce piranha ile arasında kararsız kalmıştım.neyseki aldım,pişman değilim.

sabanci
03/11/2010, 18:25
erhan abi bu dediğin cihaz ne kadar peki?

koyublack
03/11/2010, 18:33
Hakan kesinlikle tafsiye ediyorum. sıkıntı yaşamazsın. dokunmatiği ne çok hassas, nede çok gevşek tam ayarında.gece-gündüz ışık ayarlaması var.fm verici, bluetooth, mp3, kulaklık çıkışı. işlemcisi 500mhz. win ce6.0 kullanıyor. arayüzü çok kullanışlı.şarjı 2 saat kadar gidiyor.en önemlisi uydu bağlantı hızı çok yüksek.10sn de uyduya bağlanıyor.şık zarif bi kasası var.

Eğer bütcen yetiyorsa kesinlikle tafsiye ederim.bunu almadan önce piranha ile arasında kararsız kalmıştım.neyseki aldım,pişman değilim.
ben 215 modelini kullanıyorum gayet kullanışlı özellikle bloetooth çok iyi hoparlör sesi rahat duyuluyor. sol kelebek camın yanına yerleştşrdşm sürüş pozisyonunda eğilip kalkmadan rahatlıkla telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz.

erosistanbul
03/11/2010, 18:42
erhan abi bu dediğin cihaz ne kadar peki?

ben media markdan geçen sene 300tl ye almıştım.şu an 260-270 tl arasında.

erosistanbul
03/11/2010, 18:45
ben 215 modelini kullanıyorum gayet kullanışlı özellikle bloetooth çok iyi hoparlör sesi rahat duyuluyor. sol kelebek camın yanına yerleştşrdşm sürüş pozisyonunda eğilip kalkmadan rahatlıkla telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz.

kesinlikle bende sol kelebek camını kullanıyorum. bazende ön camın en soluna, kelebek cama yakın tarafa takıyorum.

hilmiusta
30/12/2010, 15:02
ANALOG TV`Lİ 5" INCH İNCE GPS NAVİGASYON CİHAZ 2GB SD CARD sahibinden.com'da (https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-multimedya-navigasyon-analog-tv-li-5-inch-ince-gps-navigasyon-cihaz-4gb-sd-card-1gb-d-1/detay)

bu cıhaz nasıldır arkadaslar fıkrı olan varmı

delkan
30/12/2010, 15:29
arkaşdaşlar üzerinde başarsoft haritası olmayan ürünleri almamanızı tavsiye ederim şuan piyasadaki en iyi harita bu ürünlerde...

santiago
03/01/2011, 00:54
ben tomtom un en son çıkan navigasyon cihazını aldım ve mükemmel ötesi hem dokanmatiği hem kullanımı ayrıca bluetooth gayet kullanışlı hatta sim rehberini hafızasına alıyor arayanı gösteriyor mesajları gösteriyor ve okuyor kesinlikle tomtom diyorum

hilmiusta
03/01/2011, 02:12
zekı tomtomu nekadara aldın ve hangı modelı

santiago
04/01/2011, 18:56
valla kredi kartının puanlarından aldım ben onu modelini şuan hatırlamıyorum teknosadan almıştım ordaki arkadaşlar tomtomun en son modeli demişti tabi yaklaşık 5 ay oldu ama o zaman yaklaşık fiyatı 550-600 civarındaydı fakat mükemmel kullanışlı alacak olan varsa tomtomdan şaşmasın

surfer
20/12/2011, 15:19
navking m550 de 1 sene route66 kullanıp güncellemeleri yapsamda başarsoft harita daha iyi. Şimdi iGo var ve güncel harita, speedcam, poi ler var. sorun cihaz değil yazılımda yani. ;)

tonymontana
20/12/2011, 15:35
piranha sigma ya da evoque almayı düşünüyorum nasıldır?

eexelanss
20/12/2011, 16:10
Bende de navkin mini s350 var yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum.. harita gerçekten berbat birşey.. Şuan igo9 yüklü.. Harita kötü ama Navking in cihazları güzel bence.. Ayrıca igoyu kurmakta çok basit. Hafıza kartına kuruyorsunuz programları sonra cihaza takıp başlatıyorsun bukadar..

ekartoo
20/12/2011, 19:40
Hem Tomtom hem de Navitech kullandım. Şu anda navitech QX-B511 kullanıyorum. Kesinlikle hem fiyat hem de performans açısından bu cihazı öneririm. Haritası Başarsoft ve İgo Primo 1.2. Cihazın özelliklerinde yok yok ama asıl amacı olan harita ve yol bulma ihtiyacını çok başarı biçimde (benim de tercih sebebimdi) yerine getiriyor. Ömür boyu harita güncellemesi de ücretsiz. Ankara'da bulunuyorum. Ankara için Tom Tom haritası inanılmaz derecede hatalı ve eksik. Sokak adları doğru değil ve henüz güncellenmemiş durumda. Kesinlikle Navitech almanı öneririm. Garmin de çok iyi cihazdır ama fiyatları çok yüksek ne yazık ki.

ekartoo
20/12/2011, 19:42
Hem Tomtom hem de Navitech kullandım. Şu anda navitech QX-B511 kullanıyorum. Kesinlikle hem fiyat hem de performans açısından bu cihazı öneririm. Haritası Başarsoft ve İgo Primo 1.2. Cihazın özelliklerinde yok yok ama asıl amacı olan harita ve yol bulma ihtiyacını çok başarı biçimde (benim de tercih sebebimdi) yerine getiriyor. Ömür boyu harita güncellemesi de ücretsiz. Ankara'da bulunuyorum. Ankara için Tom Tom haritası inanılmaz derecede hatalı ve eksik. Sokak adları doğru değil ve henüz güncellenmemiş durumda. Kesinlikle Navitech almanı öneririm. Garmin de çok iyi cihazdır ama fiyatları çok yüksek ne yazık ki.

Ayrıca speedcam (hız ve kırmızı ışık kamera uyarı dosyası) özelliğini de kullanıyorum ve çok işime yarıyor.

turkiyem uydu
08/07/2012, 00:47
arkadaşım çooook haklısın bendede route 66 var bi boka yaramaz bu iletiyi okuyan arkadaşlar sakına navking mi anam haaa igo yazılımlı nexten şaşmayın......

dexter
08/07/2012, 01:07
ben de oblio navplus x aldım,başarsoft ömür boyu ücretsiz güncelleme vs harika bir cihaz tavsiye ederim...