PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alınık aux kablosu

ufuk_punto
19/10/2010, 10:35
evom için aux kablosu lazım..cd lerle başım dertte.bi yerde 30tl ye buldum ama cok degil mi?

sancak26
19/10/2010, 17:47
aux kablosu diye aratırsan forumda konusu var. femoli 30tl ye temin ediyordu. kullanışlı bişeydi. (hem girişi hem çıkışı olanlardan) buluşmaya katılamadığı için getiremedi bana.

ücretini havale edersen kargoyada veriyordu.

ademtahir
19/10/2010, 17:51
femoli ile görüşebilirsin kaç tane istersen vardır :)

fatihhhh
20/10/2010, 13:04
en son ben aldım
30 tl ye(çok kalın kablolu ve çok uzun, daha kısa ve daha ince olsaymışda biraz fiyatı da düşük olsaymış daha güzel olurmuş :D )
kullanışlı birşey,
tavsiye ederim.

femoli
20/10/2010, 15:16
Elimizde halen var ve malesefki fiyatı 30 tl , belki haklısınız fiyatı yüksek ama gördüğü iş yaptığı işlevsellik yanında bedava , 50 tl ye başka bir modelini satan var (bu özellikleri taşımayan ) internette, yine bu özelliklere sahip tek olan aux sadece 30 tl daha önceleri 50 tl ye bile bulsam alırım diyen arkdaşları görünce, şimdi olunca pahalı olmayınca paha biçilemez diyorum, Kendi sitemde yüzlerce kişi borasına fiorinosuna renosuna aldı hiç biri pahalı vs gibi kelimeler kullanmadı sadece tek sordukları benim araca uygunmu, uygunları gönderdik olmayanları göndermedik. Neyse kısacası zannedersem artık aux olayını kaldıracam Sadece kendi sitemden 35 tl ye artık para kazanarak satmayı düşünüyorum ,Çünkü artık ucuzdu pahalıydı uğraşmak istemiyorum , lütfen kimse alınmasın lafım kimseye şahsi olarak değil :)

ufuk_punto
20/10/2010, 18:20
sayende bende bu kabloya sahip olcam femoli abi..:D tesekkürler