PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5k gp cam rüzgarlıkları...

SUADOW
14/10/2010, 10:05
Merhabalar.
5K GP'i için ön ve arkalar olmak üzere 4 camına da "cam rüzgarlığı" takmak istiyorum.
Öncelikle GP'lerde cam rüzgarlığı kullanan üyelerimize birkaç sorum olacak, cevaplamalarını rica edeceğim; *kullanışlımı? *cam motorunu çok zorluyormu? *Cam fitiline zararı varmı?
İnternet ortamında biraz araştırdıktan sonra arka camlara rüzgarlık yapan herhangi bir firmaya rastalamadım, görmedim. Eski aracımda cam rüzgarlıklarını kullanmaktaydım ve çok memnundum. Özellikle kış aylarında araç içini, içindekileri üşütmeden havalandırmak için çok uygun bir parça. GP aldıktan sonra da taktırma kararı aldım. Fakat arka için yapan firma bulamadım. Adapazarı A****y firmasında sordum, 3 gün geçti halen haber vermediler... Anlayacağınız onlardan pek ümitli değilim. Sakarya dışında da varsa almayı düşünüyorum...
Bu yüzden bahsetmiş olduğum konu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi paylaşmanızı rica edeceğim.
Teşekkürler...

femoli
14/10/2010, 11:14
Suat cam rüzgarlığı kış aylarında kullanışlı bir ürün şimdiye akdar bir çok gp cam rüzgarlığı sattık hiç bir şikayet gelmedi ama arka cam için olanı hala üretilmedi fabrika ile yakın diyologdayız yakında çıkcaktır umarım ..
cam rüzgarrlıkları eski şahin doğanlar gibi fitilin içine oturmuyor artık dışarıya yapıştırmalı olarak geliyor bizdeki model esnek malzemeden eğilme ve bükülme yapmıyor kola takılıyor kırılma yapmıyor..

Kriminal
14/10/2010, 11:18
How much money buddy

SUADOW
14/10/2010, 12:56
Suat cam rüzgarlığı kış aylarında kullanışlı bir ürün şimdiye akdar bir çok gp cam rüzgarlığı sattık hiç bir şikayet gelmedi ama arka cam için olanı hala üretilmedi fabrika ile yakın diyologdayız yakında çıkcaktır umarım ..
cam rüzgarrlıkları eski şahin doğanlar gibi fitilin içine oturmuyor artık dışarıya yapıştırmalı olarak geliyor bizdeki model esnek malzemeden eğilme ve bükülme yapmıyor kola takılıyor kırılma yapmıyor..

Sizin sattığınız P*R*L*X mi? (daha önce kullandığımdan soruyorum)
Sizden nasıl, temin edebilrim?
Teşekkürler,

femoli
14/10/2010, 14:41
urun sun plextir kravat gibi katlanabilir bir ürün sert bir ürün değildir..

ürünün linki aşşağıdadır..

Grande Punto Cam rüzgarlığı en kaliteli en ucuz kemal oto da (https://www.kemaloto.com/magaza/product.php?id_product=200)

disconnected
15/10/2010, 02:42
bu ruzgarliklarin 3 kapi icin olani var mi?

femoli
15/10/2010, 09:40
Kıvanç 3 kapısı yok henüz..

mert35
15/10/2010, 21:21
bu ruzgarliklarin 3 kapi icin olani var mi?

Grande Punto 3 Kapı-Team HEKO Cam Rüzgarlığı sahibinden.com'da (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-grande-punto-3-kapi-team-heko-cam-ruzgarligi-33013293/detay)?

Ben buldum bu adreste ısınıze yararsa bır bakın!!!!

krm1983
14/05/2011, 12:25
mugen tarzı olan fenaymış

bvulgari
14/05/2011, 12:26
pazartesiden sonra geliyo arkadaşlar..Az kaldı..Bi sürpriz gelecek 4 cam için..

Ziyaretçi049
14/05/2011, 12:29
pazartesiden sonra geliyo arkadaşlar..Az kaldı..Bi sürpriz gelecek 4 cam için..

Nasıl bi sürpriz?

ERTunga
16/05/2011, 12:24
mrb öncelikle şunu belırtmıs olayım arkadaşım kendi aracına sipariş verdi mugen ön arka camları için son derece şık ve tasarımlı arabamaraba sitesi cuma gününden ihtibaren satışa başlamış siparişim bugün çıkıyor..sitede ana sayfada duruyor.Bilginiz olsun..şimdiden hayırlı olsun...