PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tvan folyo kaplama hk.

judas
11/10/2010, 21:06
Tavana parlak siyah folyo kaplatmak istiyorum. Salihli'de bir reklamcıya sordum 60-70 TL ye hallederiz dedi.
Fakat asıl sorun şu; ruhsata işletmek gerekir mi?
Daha önceden kaplatan arkadaşlar muayenelerde sıkıntı oldu mu?
Başka ne gibi sıkıntılarla karşılaşabilirim?

Teşekkürler...

atom43
11/10/2010, 21:09
muaneyle ilgisiz muaynede sıkıntı olmaz aracınızın baska yerlerinde başka renk yoksa yani aracın 3de1 i kendi rengini gecmedigi üzerine sıkıntı yok ruhsata işletmek gibi tabi cinslik yapacak polis yine ufak bir şerite bile laf ettigini duydum ama sıkıntı olmaz tavan kaplatmakta ve ayrıca fiyat normal

StrawBeeRy
11/10/2010, 21:09
evet muayenede sıkıntı yaratıyor

jagar
11/10/2010, 21:10
benim tavanım karbon folyo kaplı muayene istasyonunda çalışan bi arkadaşıma sordum sorun olur dedi seneye görcez bakalım geçebilecez mi :) benim nacizhane önerim ucuz olsun diye uyduruktan bi yerde yaptırmayın işi bilen referansları sağlam bi yerde yaptırın çünkü folyonun su ve hava almaması lazım biraz fazla verin iyisini yaptırın derim ...

atom43
11/10/2010, 21:12
muaynede sıkıntı olacagını hiç tahmin etmemiştim acıkcası muayne cunku frenine ışıgına vs. bakıyor tavanının rengi muaynede sıkıntı olabilcegini hic dusunmemiştim

StrawBeeRy
11/10/2010, 21:16
çevremde yaptıran çok var muayene zamanı adam lazım gelsene diyorlardı niye muyaneye gidicem folyoyu sökmemiz lazım dedikleri için biliyorum muayenede sorun çıkarıyor :)

judas
11/10/2010, 21:19
Muayenede sıkıntı yaratıyorsa ilk muayeneyi beklemek en mantıklısı. En az 2 sene kullanırız en azından. :)

Çevirmelerde sıkıntı olur mu peki?

StrawBeeRy
11/10/2010, 21:22
çevirmelerde hiçbir sıkıntı olmuyor taaki arabanız görsellik olarak çok dikkat çekmiyor ise