PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acilen yardım F1 :)

sakarya_punto
10/10/2010, 12:12
slm arkdaslar bilgi salmak istiyorum grande punto 1,4 aktiv modelia racım var göressligine doydum aracın motoruyla oynamak istiyorum

aracıma hedırs 55cm düz boru elektronik dügmeli abart eksoz yaptırdım fakat aracıma
# turbo kit
# hava filitresi kiti
# cip tuning
yaptırmak istiyorum nekadar uyumlu yada yaptıra bilecegim yerler konusnda bilgi verirmisin ilginiz için tskler

onorom
10/10/2010, 12:36
Merhaba, yapmayı düşündüğünüz motor modifikasyonları içinde chip tuning + Headers + Hava filtresi kiti + Performans egsoz sistemi güzel sonuç verir emin olun. Özellikle chip tuning sonucunda bu ekipmanların daha iyi görevini yaptığını göreceksiniz. Siz ne kadar chip tuningsiz bir araca açık hava filtresi koyarsanız koyun temiz havadan başka bir fayda göremezsiniz. Buraya kadar istediğiniz ekipmanla istediğiniz gibi oynayın ama işin içine atmosferik araca turbo sistem tatbik etmek gelince orada bu aracı satıp T-jet almanızın daha mantıklı daha sağlıklı ve daha ucuz olacağını düşünüyorum. Keza turbo taktırmak için 50 tane parça değişiyor ekleniyor ıvızı zıvırı çok... satın aracınızı temiz bir T-jet alın yukarıda yaptığınız veya yapmayı düşündüğünüz modifikasyonları bu araca tatbik edin çıldırtan cevapları alıcaksınız hem de başınızı ağrıtmadan... Hem kullanır hemde satarsınız... Nacizane fikrimdir tabi ki karar sizindir... Görüşmek üzere...

StrawBeeRy
10/10/2010, 13:11
Merhaba, yapmayı düşündüğünüz motor modifikasyonları içinde chip tuning + Headers + Hava filtresi kiti + Performans egsoz sistemi güzel sonuç verir emin olun. Özellikle chip tuning sonucunda bu ekipmanların daha iyi görevini yaptığını göreceksiniz. Siz ne kadar chip tuningsiz bir araca açık hava filtresi koyarsanız koyun temiz havadan başka bir fayda göremezsiniz. Buraya kadar istediğiniz ekipmanla istediğiniz gibi oynayın ama işin içine atmosferik araca turbo sistem tatbik etmek gelince orada bu aracı satıp T-jet almanızın daha mantıklı daha sağlıklı ve daha ucuz olacağını düşünüyorum. Keza turbo taktırmak için 50 tane parça değişiyor ekleniyor ıvızı zıvırı çok... satın aracınızı temiz bir T-jet alın yukarıda yaptığınız veya yapmayı düşündüğünüz modifikasyonları bu araca tatbik edin çıldırtan cevapları alıcaksınız hem de başınızı ağrıtmadan... Hem kullanır hemde satarsınız... Nacizane fikrimdir tabi ki karar sizindir... Görüşmek üzere...
kesinlikle katılıyorum bence t-jet daha mantıklı hem sağlıklı olur,hem oldukça tatmin eder hemde bu kadar uğraşmassınız..

sakarya_punto
15/10/2010, 11:52
t-jet sanırsam dizel oluyor dizel araca binmek mantıklı gemiyor bana

krakercocuk
15/10/2010, 12:00
t-jet dizel değil 1,4 120 hp turbo benzinli

seysey37
15/10/2010, 13:01

benzinli t-jetler,fakat dizeller bence çok daha mantıklı..cünkü sadece chip attığında bile inanılmaz gidiyor ve en önemlisi benzinliye göre çok çok az yakıyor..

uzuncocuk
15/10/2010, 19:41
görsel herseye doydugunu benzinli 77 bg araca birsürü modifiye yapmayı dusundugunuzu ıletıyorsunuz bu modıfıyelerle ne yakacagınızı hesaplamıyorsunuz sanırım... yakıtı bu kadar dusunuyorsanız modıfıyeyı neden dusunuyorsunuz anlamıs degılım.... saygılar

StrawBeeRy
15/10/2010, 22:31
aman t-jetçiler duymasın dizel değil benzinli 1.4 120 hp turbo :)