PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmirde...Baltayla,14 aracın camlarını parçaladı

Kriminal
05/10/2010, 19:45
https://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2010/10/04/baltayla-14-aracin-camlarini-parcaladi-857458.Jpeg

Taksici İ.U. (31), Şirinyer’de birahanede alkol alıp eğlendikten sonra saat 02.30’da dışarıya çıktı. İ.U. eline geçirdiği baltayla, 451/1 Sokak ve Menderes Caddesi üzerinde park halindeki araçların camlarını kıra kıra yürümeye başladı. Sese uyanan ve gördükleri karşısında şaşkına dönen vatandaşların ihbarı üzerine sokağa gelen polis ekibi, İ.U.’yu gözaltına aldı. İncelemede İ.U.’nun 14 aracın ön ve arka camlarını kırdığı tespit edildi. Şirinyer Polis Merkezi’nde sabaha karşı kendisine gelen İ.U., alkollü olduğunu ve yaptıklarını hatırlamadığını söylediği öğrenildi.

Vatandaşlar nöbet tuttu
Camları kırılan otomobillerine bir de hırsız girmemesi için geceyi sokakta geçirmek zorunda kalan vatandaşlar, yaşadıklarına büyük tepki gösterdi. İ.U.’nun olay yerine gelen taksi şoförü arkadaşlarının, kafası bozulduğu için böyle bir olayı gerçekleştirdiğini söylemelerine sinirlenen sokak sakinleri, böyle bir savunmanın olamayacağını dile getirdi. Saldırıda otomobilinin ön camı kırılan Pınar Arkan, “İnsan baltayla böyle bir olayı nasıl gerçekleştirir anlamıyorum” dedi. İ.U.’nun kamyonetin camını kırdığı Alper Okan ise, “İyi ki işyerlerinin camlarını kırmamış” dedi.(milliyet)

scarrow
05/10/2010, 20:15
2007 senesinde eski arabamızın aynası yine Buca'da alkollü bir kişi tarafından tekmeyle kopartılmıştı. Polis yakaladı şikayetçi olduk aradan 1 sene sonra mahkemeye davet ettiler. Aradan 1 sene geçmiş ben arabamın aynasını yaptırmışım mahkemeye çağırıyorlar. Zahmet oldu ama gittim, o saatten sonra davacı olmaya devam edip 3 ayna parasını yol parası yapmaktansa davadan vazgeçtim. 2 davacı daha vardı onlar ne yaptı bilmem ama bir ayna için bir dünya yol gitmiştim mahkemeye...

Genius
05/10/2010, 20:20
İyiki sokakta araba bırakmıyorum, bizim evede yakın :)

Kriminal
06/10/2010, 08:31
Sokakta degıl garajda bıle olur olacak olan...

evolodi
06/10/2010, 10:13
sokakta birakiyorum allaha emanet artik :)

krakercocuk
06/10/2010, 10:20
şirinyer ha:S benim arabaya yanaşsın yiyosa.. o baltayı alır.....

ferikci
06/10/2010, 10:31
Yazık gerçekten, biz araçlarımıza gözümüz gibi bakarken densizin biri baltayla saldırıp hem maddi hem manevi zarar verebiliyor. Umarım sadece 1-2 gün nezarette tutup ser bırakmazlar bu kişiyi.

evolodi
06/10/2010, 10:32
kesin birakirlar büyük ihtimal hüseyin çapkin izmirdeyken iyidi asayiş gittikten sonra bozuldu gibi yine.bornova'da otobüs durağini çalmişlardi ya:)

Kriminal
06/10/2010, 10:32
Fırat adam ser kalmıs dıkkat et...

scarrow
06/10/2010, 16:24
Evet ser bırakıyorlar. İşlenen suç şikayete bağlı bir suçtur ve isterseni davacı olabilir yada savcının kamu davası açmasını bekleyip müdahil olunabilir. Bu yüzden genelde savcılar kişinin ifadesine müteakip kamu davası açılana kadar zanlıyı ser bırakırlar.

krakercocuk
06/10/2010, 16:48
Fırat adam ser kalmıs dıkkat et...

gelsin gelsin:boxin:

Kriminal
06/10/2010, 16:54
gelsin gelsin:boxin:

Geçen c.tesı arabın camı acıktı ıcındede cantam vardı bende bı kac mt ılerde arkadasımı beklıyodum bısıkletlı bırı bakındı saga sola sonra camdan kafayı bı soktu sokmasıyla kafasını tutmam bır oldu abı napıyon yaa dıyon bıseye baktım dıyo
tabı bu herkes gordu bıraz hırpaladık kaçtı çok kalabalıktı zaten

alpimmm
06/10/2010, 17:44
Geçen c.tesı arabın camı acıktı ıcındede cantam vardı bende bı kac mt ılerde arkadasımı beklıyodum bısıkletlı bırı bakındı saga sola sonra camdan kafayı bı soktu sokmasıyla kafasını tutmam bır oldu abı napıyon yaa dıyon bıseye baktım dıyo
tabı bu herkes gordu bıraz hırpaladık kaçtı çok kalabalıktı zaten

cesarete bak ya, Allahtan yakalamışsın Deniz. iyi bi hırpalasaydın bidaa kimsenin arabasında bişeye bakamasaydı.

ilk olayda da arabalara yazık olmuş. bunlar nasıl içiyorlarsa artık. hayret bişi.

Kriminal
06/10/2010, 18:06
cesarete bak ya, Allahtan yakalamışsın Deniz. iyi bi hırpalasaydın bidaa kimsenin arabasında bişeye bakamasaydı.

ilk olayda da arabalara yazık olmuş. bunlar nasıl içiyorlarsa artık. hayret bişi.

Alper zaten hıssettım o yuzden dıkkat cekmemek ıcın o tarafa bakmıyomus gıbı yaptım ...Eğer cok kalabalık olmasaydı akşam sinirimle yerdım onu...Zaten tek gezmez onlar arkada mutlaka ekürüsü vardır..Ha olsada sökmez o ayrı bır konu...

evolodi
06/10/2010, 18:08
tenekeli mahallede bizim arabanin üstüne atlamişlardi :D

Kriminal
06/10/2010, 18:14
Ee sonra ?

evolodi
06/10/2010, 18:19
peder sağolsun halletti :D

edelsang
06/10/2010, 18:30
bana denk gelse varya yemin ediyorum arabanın 5 cam parası + full depo benzin parasını alırım yoksa şikayetimden sittin sene vazgeçmem avukatta tutarım onunda parasını ödesin ayyaş

Kriminal
06/10/2010, 18:37
Mutlaka onda bır ız bırakmak gerekır dıye dusunuyorum...

StrawBeeRy
06/10/2010, 19:39
hemde puntonun fotosunu çekmişler içim caz cuz etti ya bu adamı o an alıp topluca evire çevire o baltayıda alacan... :crutch00:

sokakta birakiyorum allaha emanet artik :)
adres neresi versene bana bi ara izmire gelicemde sana özel operasyon yapim :D

evolodi
07/10/2010, 11:41
adres neresi versene bana bi ara izmire gelicemde sana özel operasyon yapim :D
geleydin hakkini kaybettin yok sana operation :D